Tonight is the night.

Nowe, seksowne zdjęcia z Dziewięć 1

Dziewięć to hitowy musical wystawiany na Broadwayu w latach 80-tych, który powstał na podstawie filmu Federico Fellini ‘Osiem i Pół’. Opowiada o reżyserze filmowym Guido Contim, który poza problemami z nakręceniem nowego filmu, chce utrzymać dobre relacje z wszystkimi kobietami w jego życiu, żoną, matką (która pojawia się jako duch), agentką, kochanką i muzą.

Kadr z filmu Dziewięć

Kadr z filmu DziewięćKadr z filmu Dziewięć

Film został zaadaptowany przez Michaela Tolkina oraz Anthony’ego Minghellę. Muzyką i tekstami piosenek zajął się Maury Yeston, który stworzył oprawę muzyczną dla wersji z Broadway’u (1982 rok), która to zdobyła nagrodę Tony Award jako najlepszy musical. Scenariusz napisał Arthur Kopit, a choreografię opracowali Rob Marshall oraz John DeLuca. Reżyserem tego widowiska jest Rob Marshall, twórca Chicago.

Kadr z filmu DziewięćKadr z filmu Dziewięć

W rolach kobiecych zobaczymy takie gwiazdy jak oprócz Kate Hudson, Nicole Kidman, Marion Cotillard, Judi Dench, Sophię Loren i Penelopę Cruz.

Polska premiera odbędzie się 25 grudnia.

Kadr z filmu DziewięćKadr z filmu Dziewięć Kadr z filmu DziewięćKadr z filmu Dziewięć Kadr z filmu DziewięćKadr z filmu Dziewięć

Zapraszamy również do obejrzenia zwiastuna!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

widzialem zwiastun w kinie i zapowiada sie niesamowite widowsko :) dla mnie lektura obowiazkowa :) czekam z niecierpliwoscia :)

Proszę czekać…