Najpopularniejszy serial telewizyjny na świecie jest kontynuowany na uwodzicielskich wybrzeżach Hawajów, gdy dowództwo obejmuje pierwsza kobieta jako agentka specjalna odpowiedzialna za NCIS Pearl Harbor. Ona i jej zespół równoważą obowiązki wobec rodziny i kraju, badając zbrodnie wysokiej stawki z udziałem personelu wojskowego, bezpieczeństwa narodowego i tajemnic samej wyspy.
Odcinki 54 dodaj odcinek
Sezony

1. Pilot 1x1

0,0

FX 23-03-06 (Polska)

Eksperymentalny samolot marynarki wojennej rozbija się na Oahu, a Jane Tennant i jej zespół muszą odkryć, kto za tym stoi, zanim tajne tajemnice państwowe zostaną ujawnione.

2. Wybuch 1x2

0,0

CBS 21-09-28 (USA)

Tennant i NCIS muszą rozbić osławiony zespół międzynarodowych złodziei, którzy używając materiałów wybuchowych z czasów II wojny światowej na opancerzonych ciężarówkach, wykonają swoją ostatnią wielką robotę i znikną. Lucy i Whistler kłócą się o swoje poprzednie spotkanie, a misja Erniego w terenie jest bardziej alarmująca, niż się spodziewał.

3. Rekruter 1x3

0,0
Kai działa pod przykrywką z jednym z najstarszych hawajskich gangów surfingowych, gdy podoficer, który próbuje pomóc krnąbrnym dzieciom w znalezieniu nowej ścieżki w Marines, zostaje zamordowany.

4. Paniolo 1x4

0,0
Gdy marynarz zostaje zastrzelony, zespół prowadzi śledztwo. Tymczasem ojciec Kaia nie spotyka się z lekarzem, Kai musi odłożyć na bok uczucia, aby pomóc ojcu.

5. Gaijin 1x5

0,0
Japoński marynarz zostaje zabity, a dowody łączą sprawę z morderstwem dziewczyny ofiary w Japonii. NCIS musi znaleźć mordercę, zanim niewłaściwa osoba zostanie oskarżona, a sprawa wywoła kryzys dyplomatyczny.

6. Turystka 1x6

0,0
Żona oficera marynarki wojennej znika, zespół prowadzi śledztwo. Mężczyzn który ją zabrał zostaje również zabity.

7. Ratownicy 1x7

0,0
Kiedy podoficer marynarki zostaje zamordowany, Jane i zespół prowadzą śledztwo, jednocześnie chroniąc przyjaciela i kolegę ofiary.
Kiedy antykapitalistyczny protestujący zostaje zamordowany, Jane i jej zespół prowadzą śledztwo. Zostają uwikłani w wojnę między eko-aktywistami a miliarderem walczącym o kawałek ziemi. W międzyczasie Jane i Kapitan Joe idą na randkę.

9. Oszust 1x9

0,0
Zespół NCIS bada sprawę dotyczącą kości z czasów II wojny światowej w 80. rocznicę zamachów na Pearl Harbor i są zszokowana, gdy dowiaduje się, że należą one do 100-letniego ocalałego z ataku.

10. Zagubiony 1x10

0,0
NCIS krzyżuje ścieżki z zespołem Whistler, badając kontener wypełniony z przemycaną bronią. Ponadto Tennant debatuje nad aresztowaniem taty przyjaciela Alexa, wiedząc że spowoduje to jego wyprowadzkę.

11. Gra 1x11

0,0
Zostają skradzione dowody potrzebne do zamknięcie bossa narkotykowego. Lucy udaje się pod przykrywką na turnieju tajnego pokera. Tymczasem Lucy nie może poradzić sobie z uczuciami, gdy do miasta przybywa była dziewczyna Whistler.
Zespół NCIS bada tajemniczą śmierć inżyniera marynarki Josepha Chana, dowiadując się że ostatnią osobą z którą się spotkał, była Maggie Shaw – mentorka i przyjaciółka Jane, która została porwana. David Sola nowozelandzki oficer wywiadu, który przybywa na Hawaje by śledzić trop w sprawie, która łączy śmierć Josepha z chińskimi przestępcami.
Podczas gdy Tennant bada sprawę porwania Maggie, dowiaduje się szokującej prawdy o przeszłości jej przyjaciółki. Tennant otrzymuje pomoc od swojego zespołu, aby udowodnić, że to, co odkryła, jest prawdą.

14. Szum 1x14

0,0
Jane Tennant zostaje przesłuchana w sprawie jej przyjaźni z kretem z CIA, a jej zespół bada ultradźwiękowy atak. Whistler ma nową pracę, dzięki której ponownie nawiązuje kontakt z Lucy.

15. Piraci 1x15

0,0
Gdy Jesse spędza dzień na żeglowaniu ze swoją córką, Gracie, piraci przejmują ich jacht i biorą wszystkich pasażerów jako zakładników.

16. Potwór 1x16

0,0
Kai działa pod przykrywką jako szef kuchni w lokalnej restauracji, aby zebrać informacje na temat znanego kryminalisty, który ma powiązania z knajpką.

17. Wyłom 1x17

0,0
Gdy oprogramowania ransomware wpada w awarię, Ernie i zespół hakerów mają za zadanie szybko znaleźć sprawcę, zanim na wyspie zostanie odcięty prąd i woda. Ponadto Lucy pracuje razem z Whistler i daje jej szansę na przeprosiny oraz naprawienie ich związku.

18. Ładunek 1x18

0,0
Agenci NCIS, Nick Torres i Jessica Knight, udają się na Hawaje, gdy dowiadują się, że w jednej z ich starych spraw pojawił się kluczowy świadek z ważnymi dowodami.

19. Hodowla 1x19

0,0
Zespół NCIS prowadzi śledztwo w sprawie wraku statku przewożącego egzotyczne zwierzęta, które zagrażają rodzimej przyrodzie na Oahu. Alex doznaje kontuzji kończącej karierę, a Kai zaprasza Melanie, agentkę ds. ryb i dzikiej przyrody, na randkę.

20. Wachta 1x20

0,0
Kiedy marynarz zostaje zamieszany w morderstwo, zespół NCIS zostaje wezwany do pracy nad sprawą w dniu wolnym od pracy. Lucy dowiaduje się również, że Whistler odrzucił propozycję awansu w Waszyngtonie, by zostać na Hawajach.

21. Wymiana 1x21

0,0
Kapitan Milius wraca na Hawaje w związku z tajną operacją wymiany więźniów i sprowadza Jane, która ma być jego osobistą eskortą na Filipinach, gdzie odbędzie się wymiana.

22. Ohana 1x22

0,0
Kapitan Milius kontynuuje współpracę z Tennant i jej zespołem w następstwie wymiany więźniów między Stanami Zjednoczonymi a Europą Wschodnią. Ponadto Whistler korzysta z rady Erniego i wykonuje wielki gest w nadziei na odzyskanie Lucy.
Zespół agentów specjalnych Tennanta, wraz z agentami NCIS Nickiem Torresem i Jessicą Knight, dowiaduje się o planach ataku na Oahu podczas RIMPAC (Rim of the Pacific), największych na świecie międzynarodowych ćwiczeń marynarki wojennej.
Śledztwo zespołu prowadzi do świata nielegalnych wyścigów ulicznych po tym, jak ciało sierżant sztabowej marynarki wojennej zostaje odkryte na złomowisku. Tennant obawia się, że Alex coś przed nią ukrywa, Whistler jest zaniepokojona przedstawieniem Lucy swoim współpracownikom.
Tennant i zespół NCIS podejrzewają nieuczciwą grę, gdy badają śmiertelny wypadek samochodowy z udziałem oficerki marynarki wojennej, który okazuje się być oszustem. Whistler znajdzie się w niebezpieczeństwie, gdy pod przykrywką pozna prawdę o wypadku.
Kiedy marynarz marynarki wojennej wynurza się martwy w świętym, zakazanym miejscu kapu, zespół NCIS sprowadza agenta specjalnego CGIS Pike'a, aby odkrył tajemnicę i złapał seryjnego mordercę na wyspie. Ponadto Tennant poznaje nową dziewczynę Alexa.
Zespół NCIS prowadzi śledztwo w sprawie śmierci marynarza wojennego i idzie łeb w łeb z bezwzględną lokalną organizacją przestępczą. Ponadto Lucy szuka nowego mieszkania.
Kapral Marines umiera w basenie pływowym po kontakcie z fentanylem, zespół NCIS musi szybko znaleźć źródło narkotyków. Alex rozmawia z rodzicami na temat wzięcia wolnego, a Ernie ujawnia osobiste wiadomości Lucy.
Kiedy matka małego chłopca zaginęła, zespół NCIS wyrusza, aby ją odnaleźć, i dowiaduje się, że nie tylko oni jej szukają.
Oficer marynarki wojennej zostaje zamordowany podczas pracy w teatrze społecznym, zespół NCIS rekrutuje znajomą twarz, aby pomóc doprowadzić ich do bezwzględnego międzynarodowego zabójcy. Kai zaciąga Whistlera do zbadania sprawy starego przyjaciela, który stał się przestępcą.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…