Elvis

7,2
7,2
Biograficzna historia o relacji Elvisa Presleya z jego menedżerem Tomem Parkerem, który był odpowiedzialny za prowadzenie kariery i ogromne powodzenie komercyjne piosenkarza.
Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Baz Luhrmann
Danielle Blake
(asystent)
Jay Corry
(asystent)
Brittany Girven
(asystent)
Nerida Groth
(asystent)
Sophie McWilliam-Kerry
(asystent)
Jack Ravenscroft
(asystent)
Guy Campbell
(asystent) (druga ekipa)
Shayla Girdler
(asystent) (druga ekipa)
Joanne Pearce
(asystent) (druga ekipa)
Gregory Tynan
(asystent) (druga ekipa)
Elise Lamb
(asystent) (dodatkowy)
Christine Luby
(asystent) (dodatkowy)
Scenariusz Ocena
Baz Luhrmann
(również) (historia)
Jeremy Doner
(również) (historia)
Sam Bromell
Craig Pearce
7,0
Merran Elliot
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Joyce Heftel
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Producenci Ocena
Gail Berman
producent
Baz Luhrmann
producent
Catherine Martin
producent
8,0
Patrick McCormick
producent
Schuyler Weiss
producent
Lauren Ann Evans
producent (asystent)
Charlotte Rebecca Hoffman
producent (asystent)
Rob Versluis
producent (asystent)
Toby Emmerich
producent wykonawczy
Rory Koslow
producent wykonawczy
Kevin McCormick
producent wykonawczy
Andrew Mittman
producent wykonawczy
Courtenay Valenti
producent wykonawczy
Anne Bruning
kierownik produkcji
Sarah Cloutier
kierownik produkcji
Mark Scoon
kierownik produkcji
Seron Chau
kierownik produkcji (asystent)
Mikaela Davies
kierownik produkcji (asystent)
Kelly Louise Evans
kierownik produkcji (asystent)
Russell Grant
kierownik produkcji (asystent)
Victoria Liu
kierownik produkcji (asystent)
Eddie Locks
kierownik produkcji (asystent)
Alex Miller
kierownik produkcji (asystent)
Greig Wagner
kierownik produkcji (asystent)
Jamie Whitfield
kierownik produkcji (asystent)
Ian Adamson
kierownik produkcji (asystent)
Christian Burton
kierownik produkcji (asystent)
Jamie Carter
kierownik produkcji (asystent)
Nicholas Cave
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
Harry Sabulis
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
Nicholas Copping
nadzorca produkcji
Afnahn Khan
nadzorca postprodukcji
Murray Alford
koordynator produkcji
Emmanuel Pappas
koordynator produkcji
James Cowling
koordynator produkcji (asystent)
Emily Tate
koordynator produkcji (asystent)
Aktorzy Ocena
Austin Butler
Elvis
Tom Hanks
Płk Tom Parker
8,8
Olivia DeJonge
Priscilla
Helen Thomson
Gladys
Richard Roxburgh
Vernon
Kelvin Harrison Jr.
B.B. King
5,5
David Wenham
Hank Snow
Kodi Smit-McPhee
Jimmie Rodgers Snow
6,3
Luke Bracey
Jerry Schilling
Dacre Montgomery
Steve Binder
Leon Ford
Tom Diskin
Gary Clark Jr.
Arthur "Big Boy" Crudup
Yola
Siostra Rosetta Tharpe
Natasha Bassett
Dixie Locke
Xavier Samuel
Scotty Moore
6,3
Adam Dunn
Bill Black
Alton Mason
Little Richard
Shonka Dukureh
Big Mama Thornton / Piosenkarka zielonoświątkowa
David Gannon
Charlie Hodge
Shannon Sanders
Pastor zielonoświątkowy / Piosenkarz zielonoświątkowy
Charles Grounds
Billy Smith
Josh McConville
Sam Phillips
Kate Mulvany
Marion Keisker
Gareth Davies
Bones Howe
Chaydon Jay
Młody Elvis
Christian Kisando
Smoky z zespołu Shake Rag Friend
John Mukristayo
Jimmy z zespołu Shake Rag Friend
Miles Burton
Bobby z zespołu Shake Rag Friend
Gad Banza
Doc z zespołu Shake Rag Friend
Aristene Kisando
Myrna z zespołu Sweet Inspiratons
Senayt Mebrahtu
Estelle z zespołu Sweet Inspiratons
Princess Mariama Andrews
Cissy z zespołu Sweet Inspiratons
Sharon Brooks
Sylvia z zespołu Sweet Inspiratons
Nicholas Bell
Senator Eastland
Anthony Phelan
Meyer Kohn
Sandro Colarelli
Tony Goochera
Cle Morgan
Mahalia Jackson
Charles Allen
Wielebny Brewster
Natalie Bassingthwaighte
Dee Stanley
Liz Blackett
Babcia Dodger
Mike Bingaman
Sonny West
Christian McCarty
Red West
Tony Nixon
Dr Nick
6,0
Andrea Moor
Pielęgniarka Tish
Mark Leonard Winter
Tom Hulett
Hugh Parker
Starszy piosenkarz
Thomas Larkin
Młodszy piosenkarz
Hilton Hyppolite Denis
Claude Thompson
Christopher Sommers
Horace Logan
Brad Leaver
Szef policji
Simon Mallory
Menedżer NBC
Terepai Richmond
DJ Fontana
Alex Knight
Ron Tutt
Jordan A. Holland
Śpiewak zielonoświątkowy
Lenesha Randolph
Śpiewaczka zielonoświątkowa
Elizabeth Cullen
Natalie, dziewczyna z motelu
Angie Milliken
Madam Z
5,0
Luke Corrin Care
Aladdin Croupier
Jack McGirr
Tommy
Miranda Frangou
Nell, dziewczyna Tommy'ego
Lakota Johnson
Modny mężczyzna
Ruby Gonzales-Judd
Russwood
Greg Powell
Milton Berle
Patrick Shearer
DJ Dewey Philips
Sarah Ogden
Pani Eastland
Iain Gardiner
Carny Fixer
Melina Vidler
Barbara w Vegas Penthouse
Connor Barton
Szef kuchni
Mikaela Bradshaw
Całująca Pszczoła / Fanka Elvisa (niewymieniony w czołówce)
Lamar Brown
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
Meganne Byng
Zniechęcona nastolatka (niewymieniony w czołówce)
Kyle Byrne
Biały koncertowicz / Członek publiczności w międzynarodowym show / Członek tłumu / Karnawałowy gracz / Kurczak w namiocie (niewymieniony w czołówce)
Linda Chien
Fanka Elvisa (niewymieniony w czołówce)
Tom Coyle
Policjant / Puzonista (niewymieniony w czołówce)
Josie Cross
Glenda (niewymieniony w czołówce)
Shé D'Montford
Członek publiczności w Milton Berle (niewymieniony w czołówce)
Florian Delain
Policjant (niewymieniony w czołówce)
Liam Donnelly
Rockabilly z Ferris Wheel (niewymieniony w czołówce)
Roger Dvorak
Członek Hayride Crowd / Kierownik sceny / Klient karnawału (niewymieniony w czołówce)
Lachlan Engeler
Fotograf (niewymieniony w czołówce)
Asabi Goodman
Pokojówka z Graceland (niewymieniony w czołówce)
Daniel Goodwin
Amerykański marynarz (niewymieniony w czołówce)
Pierce Gordon
Facet w okularach (niewymieniony w czołówce)
Mia Grunwald
Fanka Elvisa (niewymieniony w czołówce)
Tonia Renee Hammerich
Fanka Elvisa (niewymieniony w czołówce)
Liam Head
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
Elke Hinrichsen
Dziewczyna z gadżetami (niewymieniony w czołówce)
Stephen Hirst
Starszy facet (niewymieniony w czołówce)
Graeme Isaako
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
Alyson Joyce
Marie Knight (niewymieniony w czołówce)
Murran Kain
Bomba energetyczna / Królowa Krzyku / Zniechęcona nastolatka (niewymieniony w czołówce)
Cale Kampers
Kolega z Eastlandu (niewymieniony w czołówce)
Jenna Kenney
Barbara Hearn (niewymieniony w czołówce)
Joel Knights
Asystent menedżera (niewymieniony w czołówce)
Jasmine Liew
Gość na karnawale (niewymieniony w czołówce)
Cameron Alexander McDonald
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Gracen Newton
Dzieciak (niewymieniony w czołówce)
Scott Nielsen
Kierownik piętra (niewymieniony w czołówce)
Amanda O'Dempsey
Całujący Spider-Man (niewymieniony w czołówce)
Peter O'Hanlon
Bandyta (niewymieniony w czołówce)
Nathalie Oliveira
Fanka Elvisa (niewymieniony w czołówce)
Logan Skye Owen
Tancerka (niewymieniony w czołówce)
Renee Petersen
Biały koncertowicz / Całująca się w hotelu / Członek publiczności w międzynarodowym show / Członek tłumu / Karnawałowy gracz / Kurczak w namiocie (niewymieniony w czołówce)
Georgie Pilling
Fanka Elvisa (niewymieniony w czołówce)
Ethan Pond
Chłopak z grzechotką (niewymieniony w czołówce)
Jade Prechelt
Stokrotka (niewymieniony w czołówce)
Isaac Priest
Kelner (niewymieniony w czołówce)
Alex Radu
George Klein (niewymieniony w czołówce)
Johnny Reardon Jr.
Amerykański marynarz (niewymieniony w czołówce)
Laura Reid
Stokrotka (niewymieniony w czołówce)
Isabel Riley
Członek orkiestry (niewymieniony w czołówce)
Lynne Rose
Członek publiczności / Członek w tłumie / Grajaca na karnawale (niewymieniony w czołówce)
Stephanie Ross
Członek publiczności (niewymieniony w czołówce)
Matthew Scully
Członek ekipy / Kierownik sceny (niewymieniony w czołówce)
Jaz Sebastian
Fan Elvisa (niewymieniony w czołówce)
Bomber Hurley Smith
Członek publiczności (niewymieniony w czołówce)
Debora Tamay
Fanka Elvisa (niewymieniony w czołówce)
Chase Vollenweider
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
Lillie Wallace
Bomba energetyczna / Królowa krzyku (niewymieniony w czołówce)
Katrina West
Ann Eastland (niewymieniony w czołówce)
Ally Wright
Fanka Elvisa (niewymieniony w czołówce)
Zdjęcia Ocena
Mandy Walker
(kierownik zdjęć)
David Thomson
(główna pomoc techniczna)
Greg Tidman
(główna pomoc techniczna)
Josh Hamill
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
James Hopwood
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
Kristian Bruneteau
(pomoc techniczna)
Matthew Golder
(pomoc techniczna)
Zoe Eloise Martin
(pomoc techniczna)
Michael Taylor
(pomoc techniczna)
Simon Hourigan
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Stu Carl
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Beau Koorockin
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
Andrew Jackson
(pomoc techniczna) (asystent)
Kiana Johnson
(pomoc techniczna) (asystent)
Ivan Valjan
(pomoc techniczna) (asystent)
Jay Torta
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
Kompozytorzy Ocena
Elliott Wheeler
Kostiumy Ocena
Catherine Martin
8,0
Maddy Lord
Abbey McCallum
Rachelle Mejia
Melissa Montague
Damir Peranovic
Danielle White
Samantha Walker
(Tom Hanks)
Dayna Aislinn
(asystent)
Kerin Bayliss
(asystent)
Lauren Levin
(asystent)
Lachlan Payne
(asystent)
Emilia Talbot
(asystent)
Erin Louise Cardoo
(koordynator kostiumów)
Jan Hurley
(nadzorca kostiumów)
Kerry Thompson
(nadzorca kostiumów)
Montaż Ocena
Jonathan Redmond
8,0
Matt Villa
Neer Shelter
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
Cory Augustyn
(asystent)
Regan Hughes
(asystent)
Jana Plumm
(asystent)
David Quinn
(asystent)
Walter Ratcliffe
(asystent)
Muzyka Ocena
Cliff Masterson
dyrygent
Joanna Goldsmith-Eteson
wokalista
Sumudu Jayatilaka
wokalista
Steve Trowell
wokalista
Roger Linley
wykonawca muzyki (kontrabas)
Steve Mair
wykonawca muzyki (kontrabas)
Laurence Ungless
wykonawca muzyki (kontrabas)
Allen Walley
wykonawca muzyki (kontrabas)
Clifton Harrison
wykonawca muzyki (altówka)
Charakteryzacja Ocena
Shane Thomas
projektant makijażu
Mark Coulier
projektant efektów specjalnych makijażu
7,0
Jason Baird
nadzorca efektów specjalnych makijażu
Emma George
efekty specjalne makijażu
Chris Lyons
efekty specjalne makijażu
Antony McMullen
efekty specjalne makijażu
Gary Archer
efekty specjalne makijażu
Alessandro Ballacci
efekty specjalne makijażu
Sean Genders
efekty specjalne makijażu
Gillian Jarvis
efekty specjalne makijażu
David Malinowski
efekty specjalne makijażu
Colum Mangan
efekty specjalne makijażu
Sophie Thorpe
efekty specjalne makijażu (asystent)
Brittany Jones
efekty specjalne makijażu (asystent)
Angela Conte
główny charakteryzator
Corinne Clery
charakteryzator
Jacqui Deacon
charakteryzator
Nicolette Eva
charakteryzator
Anna Gray
charakteryzator
Jacqueline Priem
charakteryzator
Travis Darcy
charakteryzator (dodatkowy)
Emma Louise Downie
charakteryzator (dodatkowy)
Mellissa Johnston
charakteryzator (dodatkowy)
Tulahni Little
charakteryzator (dodatkowy)
Kat McAndrew
charakteryzator (dodatkowy)
Amy Montgomery
charakteryzator (dodatkowy)
Kristie Owen
charakteryzator (dodatkowy)
Samantha Pearce
charakteryzator (dodatkowy)
Tracy Jane Ronlund
charakteryzator (dodatkowy)
Taylor Scott
charakteryzator (dodatkowy)
Lexi Stewart
charakteryzator (dodatkowy)
Carlie Test
charakteryzator (dodatkowy)
Desiree Vogelsang
charakteryzator (dodatkowy)
Fiona Willard
charakteryzator (dodatkowy)
Americus Williams
charakteryzator (dodatkowy)
Louise Coulston
główny stylista
Shane Thomas
projektant fryzur
Gail Kane
fryzjer
Lidiya Kaplun
fryzjer
Cora Montalban
fryzjer
Helen Mufford
fryzjer
Selena Pertzel
fryzjer
Kelly Zampogna
fryzjer
Waiana Wright
fryzjer (dodatkowy)
Carlie Test
fryzjer (dodatkowy)
Chelsie Pim
fryzjer (dodatkowy)
Piper Nicholson
fryzjer (dodatkowy)
Lee Norris
fryzjer (dodatkowy)
Alexandria Oomen
fryzjer (dodatkowy)
Tamara Duffield
fryzjer (dodatkowy)
Rebecca Allen
fryzjer (dodatkowy)
Nyssa Bayliss
fryzjer (dodatkowy)
Lexi Stewart
fryzjer (asystent)
Scenografia Ocena
Catherine Martin
scenograf
8,0
Karen Murphy
scenograf
Ian Gracie
dyrektor artystyczny nadzorujący
8,0
Damien Drew
dyrektor artystyczny
8,0
Christopher Tangney
dyrektor artystyczny
Tuesday Stone
dyrektor artystyczny
Matt Wynne
dyrektor artystyczny
Shaun Barry
dekorator wnętrz
Beverley Dunn
dekorator wnętrz
Daniel Reader
dekorator wnętrz
Brad Diebert
dekorator wnętrz
Steven Parsons
dekorator wnętrz
Meganne Byng
dekorator wnętrz (asystent)
Veronica Kenworthy
dekorator wnętrz (asystent)
Madelyn Kilkenny
dekorator wnętrz (asystent)
Lauren Richards
dekorator wnętrz (asystent)
Andrew Kattie
projektant wnętrz
Tanika Pratt
projektant wnętrz
Siobhan Purkis
projektant wnętrz
Fatemeh Raouf
projektant wnętrz
Rachel van Baarle
projektant wnętrz
Alice Wilkinson
projektant wnętrz
Craig Mandile
projektant graficzny
Anna McEwan
projektant graficzny
Alexander Moy
projektant graficzny
Bowen Ellames
projektant graficzny
Luca Ionescu
projektant graficzny
Jessica Barrell
projektant graficzny
Samantha Dabrowski
projektant graficzny
Annette Mackie
grafik koncepcyjny
Jason Theodosis
scenopis obrazkowy
Sam Uther
scenopis obrazkowy
Jill Beecher
ilustrator
David Childs
główny architekt
Peter Exton
główny architekt
Harry Senior
konstruktor dekoracji
Amy Gilchrist
konstruktor dekoracji
Jack Hammonds
konstruktor dekoracji
Wayne Quilliam
twórca rekwizytów
Daniela Lopez Montoya
twórca rekwizytów
Richie Dehne
główny rekwizytor
Richard Mansfield
główny rekwizytor (asystent)
Laura Drummond
rekwizytor
Sarah Larcombe
rekwizytor
Travis Stephens
rekwizytor
Harrison Trubie
rekwizytor
Aidan Gray
rekwizytor
Karleen Harrington
rekwizytor
Brodhie Jenkins
rekwizytor
Dillon Yeats
rekwizytor (druga ekipa)
Rhianna Malezer
rekwizytor (asystent)
Kate McAnelly
rekwizytor (asystent)
Philippe Treminio
malarz
Michael Swingle
malarz
Eliza Fawcett
malarz
Joshua Zeigler
stolarz
Dane Eade
stolarz
Aaron Ahrens
tynkarz
Geoff Wiles
tynkarz
Dźwięk Ocena
Fabian Sanjurjo
nadzorujący montaż efektów dźwiękowych
Tristan Atkins
operator efektów dźwiękowych
Jared Dwyer
montaż efektów dźwiękowych
Rick Lisle
montaż efektów dźwiękowych
Andrew Miller
montaż efektów dźwiękowych
Derryn Pasquill
nadzorujący montaż dialogów
Jamieson Shaw
nadzorujący montaż imitacji
Greg P. Fitzgerald
mikser ponownego nagrania
Michael Keller
mikser ponownego nagrania
Michael Minkler
mikser ponownego nagrania
Andy Nelson
mikser ponownego nagrania
Unsun Song
mikser ponownego nagrania
Matt Vowles
mikser ponownego nagrania
Jonathan Bruce
inżynieria dźwięku
Glenn Butler
technik miksu
Daniel Hackett
technik miksu
Michael Messih
technik miksu
Amy Barber
montaż imitacji
Julia Huberman
montaż imitacji
Richard Wills
montaż imitacji
Jonathan Bruce
montaż imitacji
Nick Breslin
montaż dialogów
Lauren Ligovich
montaż dialogów
Marisa Marsionis
montaż dialogów
Maddie Millett
montaż dźwięku (asystent)
Harry Pashley
montaż dźwięku (asystent)
Max Pashley
montaż dźwięku (asystent)
Ben Stewart
operator postsynchronu
Benjamin Darier
mikser postsynchronu
Tami Treadwell
mikser postsynchronu
Ryan Young
mikser postsynchronu
Jonathan Bruce
imitator dźwięku
David Lee
operator dźwięku
Gary Hamden
operator dźwięku (druga ekipa)
Amy Barber
mikser imitacji
Jonathan Bruce
mikser imitacji
Andrew Miller
mikser postsynchronu
Cameron Bruce
nadzorca muzyki
Evan McHugh
montaż muzyki
Evan McHugh
mikser muzyki
Sophie Norfolk
dźwięk
David Butcherine
dźwięk (asystent)
Cassandra Paddick
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
James Nowiczewski
mikrofoniarz
Ben Wyatt
mikrofoniarz
Hayden Riley
mikrofoniarz (dodatkowy)
Efekty specjalne Ocena
Patrick Carmiggelt
nadzorca efektów specjalnych
Brian Cox
nadzorca efektów specjalnych
9,0
Marcia Kelly
efekty specjalne
Alyssa Imai
efekty specjalne (asystent)
Mark Brims
technik
Pozostała Ekipa Ocena
Nikki Barrett
dobór obsady
Denise Chamian
dobór obsady
Beth Day
dobór obsady
Liz Ludwitzke
dobór obsady
Gracie Raymond
dobór obsady (asystent)
Bud Hopes
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Natalie Wall
dodatkowy dobór obsady
Barbara Harris
dobór głosu
Lauren Cooper
menedżer obiektów zdjęciowych
Alice Gracie
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Erin O'Shiel
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Glenn Ruehland
koordynator kaskaderów
John Walton
koordynator kaskaderów (asystent)
Fletcher Donohue
Luke Bracey / Xavier Samuels / kaskader dublujący: Austin Butler
Blake Lindsell
kaskader dublujący: Austin Butler
Jono Watts
kaskader dublujący: David Wenham
Jake Walton
kaskader dublujący
Gulliver Page
kaskader dublujący
Lee Adamson
kierowca kaskader
Andrew Allen
kierowca kaskader
Kyle Clark
kierowca kaskader
Alex Time
kierowca kaskader
Karl Van Moorsel
kierowca kaskader
Bradd Buckley
kaskader
Renan Andrey Buss
kaskader
Andrew Buzolic
kaskader
Ilana Collins
kaskader
Grace Conlon
kaskader
Aston Crabtree
kaskader
Haydn Dalton
kaskader
Philippe Deseck
kaskader
Aaron Dexter
kaskader
Zachariah Dominello
kaskader
Timothy Frost
kaskader
Toby Fuller
kaskader
Scotty Gregory
kaskader
Garreth Hadfield
kaskader
Briahne Holland
kaskader
Jaz Isack
kaskader
Nathan Kannegiesser
kaskader
Blake Lindsell
kaskader
Amanda McCaughey
kaskader
John Reynolds
kaskader
Angela Sippel
kaskader
Sarah Taylor
kaskader
Jesse Turner
kaskader
Alicia White
kaskader
Casey Wright
kaskader
Connor Barton
Dacre Montgomer / dubler: Austin Butler
Russ Gallagher
dubler: Tom Hanks
Jamie Martin Duncan
dubler
Elke Hinrichsen
dubler
Katrina West
dubler
Kate Wormald
choreograf
Lindsay Adams
nadzorca efektów wizualnych
Julian Hutchens
nadzorca efektów wizualnych
Josh Simmonds
nadzorca efektów wizualnych
Tom Wood
nadzorca efektów wizualnych
Alex Barnes
koordynator efektów wizualnych
Braxton Daley
koordynator efektów wizualnych
Sophie Shanahan
koordynator efektów wizualnych
Isabella Stevenson
koordynator efektów wizualnych
Dayang Norrafida Abang Suhaili
koordynator efektów wizualnych
Kasha Parkinson
koordynator efektów wizualnych (asystent)
Timothy Bond
kierownik produkcji efektów wizualnych
Saran Kumar
kierownik produkcji efektów wizualnych
Michelle Goodman
kierownik produkcji efektów wizualnych
Caroline Adams
producent efektów wizualnych
Fiona Crawford
producent efektów wizualnych
Gabrielle Joosten
producent efektów wizualnych
Ineke Majoor
producent efektów wizualnych
Kilou Picard
producent efektów wizualnych
Brody Thiele
producent efektów wizualnych (asystent)
Jack Dignan
producent efektów wizualnych (asystent)
Steven Christofis
producent efektów wizualnych (asystent)
Thomas Lefebvre
nadzorca obrazu cyfrowego
Daniel Harkness
główny zecer
Ahmed Amari
zecer
Raghuwanshi. Arun Singh
zecer
Andrew Battye
zecer
Marten Blumen
zecer
Abhishek Bose
zecer
Scott Brice
zecer
Julian Bryant
zecer
Jomaree Coronel
zecer
Sol Cutrera
zecer
Yoav Dolev
zecer
Callum Elliss
zecer
Timothy Emamooden
zecer
Meagan Green
zecer
Younguck Ha
zecer
Brandon Hammond
zecer
Gene Hammond-Lewis
zecer
Mark Harmon
zecer
Dustin Henning
zecer
Jason Howden
zecer
Yun Peng Hsieh
zecer
Jess Hunt
zecer
Alex Jennings
zecer
Paul Kirwan
zecer
Samantha Maiolo
zecer
Gabriel Mandala
zecer
Ashley Mears
zecer
Harry Medlin
zecer
Francesca Milde
zecer
Reece Mulley
zecer
Daniel Nees
zecer
Nathania Nema
zecer
Sergio Pickelny
zecer
Damien England
zecer
Caithlin Ferrier
zecer
Lisa Gane
zecer
Marc Gollenia
zecer
Dorian Robert
zecer
Cameron Rogers
zecer
Siam Shukoor
zecer
Grace Testa
zecer
Kim Tobin
zecer
Aodhan Trusselle
zecer
Shreya Vyas
zecer
Paul Wicke
zecer
Vencent Xu
zecer
Benjamin James Ying
zecer
Kane Zhu
zecer
Alexander Tuma
tworzący w technologii cyfrowej
Guido Wolter
nadzorca komponowania
Rick van de Schootbrugge
nadzorca komponowania
Jason Howey
nadzorca komponowania
Laurie Hughes
montaż efektów wizualnych
Mandy Jacobs
montaż efektów wizualnych
Stephanie O'Brien
montaż efektów wizualnych (asystent)
Daniel Richardson
montaż efektów wizualnych (asystent)
Dan Bryce
grafik komputerowy
Kane Hibble
grafik komputerowy
Cihan Kenar
grafik komputerowy
Jasper Garske
grafik komputerowy
Gareth Sealy
grafik komputerowy
Kieren Shinjo
grafik komputerowy
Reilly Smith
grafik komputerowy
Aleczander Zanardo
grafik komputerowy
Francisco Tirado Martin
dyrektor techniczny
Michael Gilbert
dyrektor techniczny
Tim Allison
malarz animacji
Timothy Jeffs
animator
Anthony Rizzo
animator
Belinda Allen
artysta matowy
Jireh Canlas
artysta matowy
Stoimen Dimitrov
artysta matowy
Brandon Kachel
artysta matowy
Evan Shipard
artysta matowy
Yung Sheng Tseng
artysta matowy
Saskia Elliott
układ graficzny
Bradleigh McKay
układ graficzny
Vimal Raj Mohan
układ graficzny
Vanessa Fernandez Calle
układ graficzny
Blake Sala
układ graficzny
Heidy Villafane
układ graficzny
Cameron Brown
efekty wizualne
Dylan Browne
efekty wizualne
Stephanie Creek
efekty wizualne
Matthew Eng
efekty wizualne
Renee Marsland
efekty wizualne
Nathan Mitchell
efekty wizualne
Aaron Fickling
efekty wizualne
Maddison Green
efekty wizualne
Dylan Shaw
efekty wizualne
Dominic Stephenson
efekty wizualne
Jack West
efekty wizualne
Jason Ellson
operator steadicam
Jason Ellson
operator kamery
Scott Dolan
operator kamery
Jay Torta
operator kamery
Peter Barta
operator kamery (druga ekipa)
Kristi Gilligan
operator kamery (asystent)
Dermot McNamara
operator kamery (asystent)
Anysha Rankin
operator kamery (asystent)
Rachel Sieger
operator kamery (asystent)
Jason Poole
mistrz oświetlenia
Ron Coe
prowadzący ostrość
Robbie MacKinnon
prowadzący ostrość
Luke Thomas
prowadzący ostrość
Keith Bainton
prowadzący ostrość (dodatkowy)
Shaun Conway
oświetlenie
Ruru Reedy
oświetlenie (druga ekipa)
Jackson Tuchscherer
elektryk
Jecho Brigoli
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
Aik Sheng Lim
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
Justin Villar
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Kane Skennar
fotosista (dodatkowy)
Więcej informacji

Proszę czekać…