M3GAN

6,7
6,1
Programistka Gemma tworzy lalkę do złudzenia przypominającą człowieka. Niebawem zabawka rozpoczyna samodzielne życie.
Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Gerard Johnstone
Andrea Lawgun
(asystent)
Jessica Blennerhassett
(asystent)
Guy Campbell
(asystent)
Esther Collas
(asystent)
Charlie Elson
(asystent)
Joe Nolan
(asystent)
Stephen W. Moore
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Atlanta)
Scenariusz Ocena
Akela Cooper
(również) (historia)
James Wan
(historia)
7,1
Clare Cunningham
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Katja Haargaard
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Melissa Lawrence
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Sarah Backhouse-Smith
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
Arnika Howard-Lawrence
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent)
Producenci Ocena
Jason Blum
producent
9,0
Michael Clear
producent
Couper Samuelson
producent
James Wan
producent
7,1
Greg Gilreath
producent wykonawczy
Adam Hendricks
producent wykonawczy
Mark David Katchur
producent wykonawczy
Judson Scott
producent wykonawczy
Ryan Turek
producent wykonawczy
Allison Williams
producent wykonawczy
Jill Soper
kierownik produkcji
Mark David Katchur
kierownik produkcji
Jon Romano
kierownik produkcji
Kiya Entwisle
kierownik produkcji (asystent)
Evelina Gailer
kierownik produkcji (asystent)
Danielle Prestidge
kierownik produkcji
Connor Reed
kierownik produkcji (asystent)
Brian S. Johnston
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
Caz Hearn
koordynator produkcji
Pam Hislop
koordynator produkcji (asystent)
Aktorzy Ocena
Allison Williams
Gemma
Violet McGraw
Cady
Ronny Chieng
David
Amie Donald
M3gan
Jenna Davis
M3gan (głos)
Brian Jordan Alvarez
Cole
Jen Van Epps
Tess
Stephane Garneau-Monten
Kurt
Lori Dungey
Celia
Amy Usherwood
Lydia
Jack Cassidy
Brandon
Michael Saccente
Greg
Samson Chan-Boon
Oficer Carter
Kira Josephson
Ava
Renee Lyons
Holly
Millen Baird
Detektyw
Chelsie Preston Clayford
Nicole
Arlo Green
Ryan
Natasha Daniel
Shelley
Jaya Beach-Robertson
Krzycząca kobieta
Natasha Kojic
Siostra (głos) (niewymieniony w czołówce)
Ellen Dubin
Elise (głos) (niewymieniony w czołówce)
8,0
Eugene Young
Koreańska lalka (głos) (niewymieniony w czołówce)
Zdjęcia Ocena
Peter McCaffrey
Simon Raby
(kierownik zdjęć)
Christopher D. Jones
(główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
Mitchell Caddy
(pomoc techniczna)
Adam Prest
(pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Anthony Willis
Brett A. Bailey
(muzyka dodatkowa)
Kostiumy Ocena
Daniel Cruden
Amy Craven
Lizzy Gardiner
Sarah-Joy Lawrence
(asystent)
Montaż Ocena
Jeff McEvoy
Brian Scott Steele
(dodatkowy)
5,0
Stephen Jangro
(asystent)
Derek Larsen
(asystent)
Andrea McLaughlin
(asystent)
Lara Karamardian
(praktykant)
Muzyka Ocena
Thomas Bryla
aranżer
Jack McKenzie
aranżer
Samuel Read
aranżer
Holly Sedillos
wokalista
Gina Luciani
wykonawca muzyki
Charakteryzacja Ocena
Stefan Knight
nadzorca charakteryzacji
Vague Vartanian
efekty specjalne makijażu
Jemma Barclay
charakteryzator (dodatkowy)
Emily Margaret
charakteryzator (dodatkowy)
Carmen Te Moananui
charakteryzator (dodatkowy)
Mandy Mossman
charakteryzator (dodatkowy)
Jemma Barclay
fryzjer (dodatkowy)
Emily Margaret
fryzjer (dodatkowy)
Carmen Te Moananui
fryzjer (dodatkowy)
Scenografia Ocena
Kim Sinclair
scenograf
8,0
Ben Milsom
dyrektor artystyczny
Jeremy Hanna
dyrektor artystyczny
Electra Sinclair
dyrektor artystyczny (asystent)
Vanessa Cole
dekorator wnętrz
Sean Keenan
dekorator wnętrz
Taylor Nixon
dekorator wnętrz (asystent)
Neil Kirkland
projektant wnętrz
Robin Charles
projektant graficzny
Martin Bailey
scenopis obrazkowy
Jeremy Hanna
grafik koncepcyjny
Jared Krichevsky
grafik koncepcyjny
Neil Kirkland
główny architekt
Nick Komornicki
główny rekwizytor
Trevor McNure
główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) (ponownie nakręcone ujęcia)
Luke Fisher
rekwizytor
Lauren Stewart
malarz
Paul Lewis
lalkarz
Peter Hawke
stolarz
Chris Brandt
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
Dźwięk Ocena
P.K. Hooker
projektant dźwięku
P.K. Hooker
nadzorujący montaż dźwięku
Ryan A. Sullivan
montaż efektów dźwiękowych
Christopher Bonis
montaż efektów dźwiękowych
Kyle Arzt
mikser ponownego nagrania
Joel Dougherty
mikser ponownego nagrania
Josh Aude
technik miksu
Nick Neutra
nadzorca imitacji
Noel Vought
imitator dźwięku
Samuel Munoz
montaż imitacji
Jacob McNaughton
mikser imitacji
Patrick Christensen
mikser postsynchronu
Jesse Dodd
mikser postsynchronu
Michael Miller
mikser postsynchronu
Jamison Rabbe
mikser postsynchronu
Jeffrey Roy
mikser postsynchronu
Andrea von Foerster
nadzorca muzyki
Gary L. Krause
montaż muzyki
Emily C. Kwong
montaż muzyki
Ben Zales
montaż muzyki
John Michael Caldwell
mikser muzyki
James Miller
montaż dźwięku
Smokey Cloud
montaż dźwięku (asystent)
Hayden Washington-Smith
dźwięk
Fred Enholmer
mikser
Rodney Gurule
mikser (dodatkowy)
Jason Chiodo
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
Efekty specjalne Ocena
Nina Anton
makijaż
Sven Harens
nadzorca efektów specjalnych
Pozostała Ekipa Ocena
Sarah Domeier Lindo
dobór obsady
Miranda Rivers
dobór obsady
Terri Taylor
dobór obsady
Lilly Tyson
dobór obsady (asystent)
Ally Conover
dodatkowy dobór obsady
Isidora Parra Soto
dodatkowy dobór obsady
Susan Boyajian
dobór głosu
Isaac Hamon
koordynator kaskaderów
Lex D. Geddings
koordynator kaskaderów (asystent)
Shaney Greetham
kaskader dublujący: Allison Williams
Kyran Van Asch
kaskader dublujący: Jack Cassidy
Daniel Andrews
kaskader
Ashlee Fidow
kaskader
Jonny McBride
kaskader
Elodie Pretorius
kaskader
Kathleen Shugrue
kaskader
Kawhia Chambers
układacz
Bodie Fitzpatrick
układacz
Stephen Grey
układacz
Tori Marsh
układacz
Lars Holmgren
animator postaci
Adrian Lim
animator
Cameron Tyler
animator
Aimee Russell
koordynator lokalizacji
Rick Waite
menedżer obiektów zdjęciowych
Bryce Wood
menedżer obiektów zdjęciowych
Mary Manchin
koordynator efektów wizualnych
Jonathan Dearing
nadzorca efektów wizualnych
Erik Charlebois
nadzorca efektów wizualnych
Randall J. Rosa
nadzorca efektów wizualnych
Steve Vojkovic
nadzorca efektów wizualnych
Rick van de Schootbrugge
nadzorca komponowania
Phill Sloggett
nadzorca grafiki komputerowej
Joe Tsung-Yu Wu
grafik komputerowy
Emily Fay Higgins
producent efektów wizualnych
Stephen McHardy
montaż efektów wizualnych
Steven Hosking
dyrektor techniczny
Julian Bryant
zecer
Chris Hil
zecer
Michael Sarkis
efekty wizualne
Steve Unwin
operator kamery
Catherine E. Greene
operator kamery (dodatkowe zdjęcia)
Graham MacFarlane
operator kamery (dodatkowy)
Daniel Anderson
operator kamery (asystent)
Jonathan Proenza
operator kamery (asystent)
Rowena Simes
operator kamery (asystent)
Raphaella Holder-Monk
operator kamery (stażysta)
Nat Brunt
prowadzący ostrość
Richard Elworthy
prowadzący ostrość
Alex Martin
prowadzący ostrość
Jake Stanton
prowadzący ostrość
Kelly Poor
prowadzący ostrość (dodatkowe zdjęcia)
John Enright
mistrz oświetlenia
Caleb S. Jones
oświetlenie
Trent Dyer
oświetlenie
Giles Coburn
oświetlenie
Tim Ryan
oświetlenie (druga ekipa)
Bella Bollinger
oświetlenie (technik)
Ethan Card
oświetlenie (technik)
Lautaro Garabello
oświetlenie (technik)
Michael Guminski
oświetlenie (technik) (dodatkowe zdjęcia)
Jason Tidswell
elektryk
Geoffrey Short
fotosista
Alaina Wilks
dubler: Allison Williams
Sarah Hurdley
sekretariat produkcji
Ben Johnson
księgowy produkcji
Robyn FitzGerald
księgowy (asystent)
Jed Brophy
konsultant
6,0
Luke Hawker
konsultant
Więcej informacji

Proszę czekać…