Hurt 2009

Rodzina Coltrane'ów po śmieci ojca - Roberta, zmuszona jest zmienić dotychczasowy tryb życia. Przeprowadzają się do domu brata zmarłego ojca. Do domu przyjeżdża również jego córka Sarah. Nagle dochodzi do niewytłumaczalnych i tragicznych wypadków.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Obsada Zobacz pełną obsadę

Melora Walters
jako Helen Coltrane
William Mapother
jako Darryl Coltrane
Johanna Braddy
jako Lenore Coltrane
Sofia Vassilieva
jako Sarah Parsons
Jackson Rathbone
jako Conrad Coltrane

Fabuła

Rodzina Coltrane'ów po śmieci ojca - Roberta, zmuszona jest zmienić dotychczasowy tryb życia. Przeprowadzają się do domu brata zmarłego ojca. Do domu przyjeżdża również jego córka Sarah. Nagle dochodzi do niewytłumaczalnych i tragicznych wypadków. karaska

Gatunek
Dramat, Horror

Szczegóły

Premiera
2009-11-10 (świat)
Kraj produkcji
USA

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

bodek75 2013-01-26 4

Ani to dramat , ani horror. Najzwyklejszy , średniej klasy thriller. – Do obejrzenia … ostatnie pół godziny. Ten film ma zdecydowanie za długi wstępniak.

i_darek1x 2009-11-06

Opis & … – Rodzina Coltrane’ów boryka się z nagłą śmiercią ojca – Roberta. Są zmuszeni do porzucenia obecnego, uprzywilejowanego stylu życia. Helen Coltrane i jej nastoletnie dzieci – Conrad i Lenore dostają schronienie od brata zmarłego ojca – Darryla w jego zrujnowanym domu na pustyni. Kiedy rodzina niechętnie się tam wprowadza, pojawia się przed nimi następne wyzwanie – przyjeżdża Sarah, urocza lecz trudna przybrana córka Roberta.

Nuda,nuda i jeszcze raz nuda !
Można darować sobie oglądanie….
Małolata killer !:)

Współtworzą