Wszystkie niewidzialne dzieci 2005

All the Invisible Children

Na dzieło składa się siedem filmów, które ukazują życie dzieci z różnych kontynentów. Każdy z jego autorów stworzył unikalną, autorską wizję dziecięcego świata, radości, smutków i niezwykłej wrażliwości małych ludzi. Film zrealizowany pod patronatem Unicefu, hołd złożony dzieciom przez największych mistrzów kina.

Aktorzy
, ,
Damaris Edwards
jako La Queeta
Vera Fernandez
jako Bilu
Hazelle Goodman
jako Panna Wright
Hannah Hodson
jako Blanca
Wenli Jiang
jako Matka Song Songa
Wu Jiang
jako Sourdist
Dušan Krivec
jako Policjant ścigający Urosa
Peppe Lanzetta
jako Nabywca skradzionego zegarka
Kelly Macdonald
jako Żona Jonathana
Ernesto Mahieux
jako Mężczyzna w samochodzie

Na dzieło składa się siedem filmów, które ukazują życie dzieci z różnych kontynentów. Każdy z jego autorów stworzył unikalną, autorską wizję dziecięcego świata, radości, smutków i niezwykłej wrażliwości małych ludzi. Film zrealizowany pod patronatem Unicefu, hołd złożony dzieciom przez największych mistrzów kina. Anonimowy

Gatunek
Dramat
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2006-06-02 (kino), 2005-09-15 (świat)
Kraj produkcji
Francja, Włochy
Czas trwania
116 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
miotacz_onucowy 9

Mały kot – Ostatnia nowela Johna Woo powinna "rozwalić" każdą wrażliwą osobę.

i_darek1x 7

Dobry ! – Interesujący scenariusz który pisze samo życie….
Jeden temat kilku reżyserów…

Tanza widział brutalne morderstwo swojej rodziny, jako dwunastoletni chłopiec dołączył do armii bojowników o wolność. Zdetonował dwie bomby, odkrywa że jego kolejnym celem jest szkoła, gdzie uczęszcza krótko, ale zdążył nawiązać znajomości z pozostałymi uczniami. Uroš, młody cygański chłopiec, został wypuszczony po trzech latach z zakładu dla nieletnich. Ponieważ musi wrócić do ojca, który nakłania go do kradzieży, ma mieszane uczucia – musi wybierać, którą ścieżką przeznaczenia podąży. Blanca, nastolatka z Brooklynu, dowiaduje się że została zarażona HIV od swoich uzależnionych rodziców. Bilu i Joao, dwójka dzieci, które każdego dnia walczą o przetrwanie na ulicach w Sao Paulo. Jonathan jest fotodziennikarzem, który jest rozczarowany swoją prącą. Rozpaczliwie ucieka przed swoimi problemami wspominając lata swojego dzieciństwa. Ciro jest biednym dzieckiem z peryferii Neapolu. Pewnego dnia, razem ze swoim przyjacielem Bertucciello, atakuje kierowcę, aby ukraść mu zegarek (Rolex), w dzień na ruchliwej ulicy. Następnie rozdzielają się i uciekają w różnych kierunkach niezauważeni. Son Song i Cat, to dwie małe dziewczynki o odmiennej przeszłości – uboga Cat i żyjąca w dostatku, ale nieszczęśliwa Song Song.

"Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi.|Ale niewielu o tym pamięta."
Antoine de Saint-Exupery|Mały książę

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Hsi_Nao
45 pkt.
2
chudini0505
10 pkt.
3
kaskader
9 pkt.
4
agata
8 pkt.
5
nathalie
4 pkt.
6
ember
4 pkt.
7
Odi
4 pkt.
8
jacks
4 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…