Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Guy Ritchie |
7,6
|
|
Max Keene
(asystent)
|
||
Danny McGrath
(asystent)
|
||
Paviel Raymont
(asystent)
|
||
Matthew Baker
(asystent)
|
||
Sarah Jean Selway
(asystent)
|
||
Nicole Chapman
(asystent)
|
||
Thomas Colban
(asystent)
|
||
Gabriel Goubet
(asystent)
|
||
Barney Hughes
(asystent)
|
||
Jack Ivins
(asystent)
|
||
Tamara King
(asystent)
|
||
Terry McShane
(asystent)
|
||
David Pearson
(asystent)
|
||
Paul Bennett
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Sébastien Tulard
(asystent) (dodatkowy)
|
||
David Pinkus
(asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Jennings
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Chad Stahelski
(reżyser drugiej ekipy)
|
4,0
|
|
William Dodds
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Robert Grayson
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Christian Labarta
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Nick Shuttleworth
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Nora Henderson
(reżyser drugiej ekipy) (asystent) (dodatkowy)
|
||
Sophie Thurin
(reżyser drugiej ekipy) (asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michele Mulroney | ||
Kieran Mulroney | ||
Arthur Conan Doyle
(postacie)
|
||
Liz Elizabeth West
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Polly Hope
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
Joel Silver
producent
|
||
Lionel Wigram
producent
|
||
Susan Downey
producent
|
||
Dan Lin
producent
|
||
Hannah Chitty
producent (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Steve Clark-Hall
producent wykonawczy
|
||
Bruce Berman
producent wykonawczy
|
||
Kyle Cooper
producent wykonawczy
|
||
Lauren Meek
współproducent
|
||
Peter Eskelsen
współproducent
|
||
Juan Ignacio Davila
współproducent
|
||
Ethan Erwin
współproducent
|
||
Bill Draper
kierownik postprodukcji
|
||
Elizabeth Miller Gavcus
kierownik postprodukcji
|
||
Marianne Jenkins
kierownik postprodukcji
|
||
Mark Mostyn
kierownik produkcji
|
||
Matthieu Etenne
kierownik produkcji
|
||
Gilles Castera
kierownik produkcji (Francja)
|
||
Karl Sigurdarson
kierownik produkcji (Islandia)
|
||
Brian Donovan
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
David Bell
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rafael Franciosi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Romain Marx
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mark Abraham
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mickaël Conan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maxime Crupaux
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robin Davies
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Josie Hines
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Craig Pinney
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sarah-Myriam Poirson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jamie Roche
kierownik produkcji (asystent)
|
||
James R. Kipping
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Christopher M. Boyd
kierownik produkcji (asystent) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Ashley Olpherts
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Celine Coulson
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Emma Zee
nadzorca postprodukcji
|
||
Siobhan Boyes
koordynator postprodukcji
|
||
Daniel Paress
koordynator postprodukcji
|
||
Jessica Bonander
postproducent (asystent) (Los Angeles)
|
||
Katherine Tibbetts
koordynator produkcji
|
||
Lisa Davidson
koordynator produkcji
|
||
Agnes Bermejo
koordynator produkcji (Francja)
|
||
Tony Davis
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Frédéric Millet
koordynator produkcji (asystent) (Francja)
|
||
Hollie Foster
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Dan Turner
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Boo Motjuoadi
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Robert Downey Jr.
Sherlock Holmes
|
8,3
|
|
Jude Law
Dr John Watson
|
8,0
|
|
Noomi Rapace
Madam Simza Heron
|
6,9
|
|
Rachel McAdams
Irene Adler
|
7,6
|
|
Jared Harris
Prof. James Moriarty
|
||
Stephen Fry
Mycroft Holmes
|
||
Paul Anderson
Płk Sebastian Moran
|
||
Kelly Reilly
Mary Watson
|
7,3
|
|
Geraldine James
Pani Hudson
|
||
Eddie Marsan
Insp. Lestrade
|
7,0
|
|
William Houston
Clark, policjant
|
||
Wolf Kahler
Dr Hoffmanstahl
|
||
Iain Mitchell
Licytator
|
||
Jack Laskey
Carruthers
|
||
Patricia Slater
Kelnerka w klubie Shush
|
||
Karima McAdams
Kelnerka w klubie Shush
|
6,0
|
|
Richard Cunningham
Biznesmen
|
||
Marcus Shakesheff
Hashisheen
|
||
Mark Sheals
Sędzia walk kogutów
|
||
George Taylor
Student uniwersytetu
|
||
Michael Webber
Pastor
|
||
Mike Grady
Konduktor w pociągu
|
||
Alexandre Carril
Bliźniak
|
||
Victor Carril
Bliźniak
|
||
Thorston Manderlay
Alfred Meinhard
|
||
Affif Ben Badra
Tamas
|
||
Daniel Naprous
Marko
|
||
Lancelot Weaver
Stefan
|
||
Vladimir 'Furdo' Furdik
Andrzej
|
6,3
|
|
Jacques Senet Larson
Cygańskie dziecko
|
||
Nicolas Senet Larson
Cygańskie dziecko
|
||
Sebastian Senet Larson
Cygańskie dziecko
|
||
Alexander Devrient
Cygan
|
||
Fatima Adoum
Cyganka
|
||
Stanley Kaye
Stanley
|
||
Thierry Neuvic
Claude Ravache
|
7,0
|
|
Martin Nelson
Dowódca
|
||
Mark Llewelyn-Evans
Don Giovanni
|
||
Anthony Inglis
Konduktor
|
||
Ian Wilson-Pope
Leporello
|
||
Pamela Hay
Elvira
|
||
Laurence Dobiesz
Służący
|
||
Peter Stark
Niemiecki oficer
|
||
Roman Jankovic
Niemiecki oficer
|
||
Frederick Ruth
Uczestnik balu
|
||
Carsten Hayes
Fotograf na balu
|
||
Jonathan Christie
Dyplomata
|
||
James McNeill
Dyplomata
|
||
Laurentiu Possa
Rene Heron
|
||
Maitland Chandler
Bankier
|
||
Joe Egan
Duży Joe
|
||
Clive Russell
Kpt. Tanner
|
||
D.J. Bailey
Robert Cecil, premier (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Lipman
Dyplomata (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Swacha
Klient w pubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lasco Atkins
Klient baru (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Paul Bateman
Właściciel straganu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Paul Burrows
Francuz z wyższej klasy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Capaldi
Gość weselny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Carter
Cygan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lukas DiSparrow
Sprzedawca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray Donn
Dyplomata (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ross Egan
Francuski anarchista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rich Goble
Wiktoriański dżentelmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shonn Gregory
George (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marina Hayter
Piesza (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Hennessy
Ambasador / Tancerz na balu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Hockley
Pracownik budowlany na Baker Street (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Jeanne
Księżna w sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jefferson King
Gracz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bless Klepcharek
Tancerz operowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Munroe
Tragarz na stacji kolejowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Newton
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Newton
Poplecznik Moriarty'ego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Panayiota Panteli
Cygan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kerry Rousell
Uchodźca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Sealey
Portier (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny Seldon
Jerzy I Grecki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alain Stash
Cygan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Walters
Bombardier (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Warren
Cygan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christian Wolf-La'Moy
Gość kasyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Philippe Rousselot | ||
Alan Stewart
(druga ekipa)
|
||
David Smith
(dodatkowy)
|
||
David Higgs
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Tim Maurice-Jones
(kierownik zdjęć) (dodatkowe zdjęcia)
|
8,0
|
|
Adam Dale
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
7,0
|
|
Steve Ellingworth
(główna pomoc techniczna)
|
||
Terry Williams
(główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Steve Pugh
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Dave Wells
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Dan Garlick
(główna pomoc techniczna) (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Stuart Godfrey
(pomoc techniczna)
|
||
Emmet Cahill
(pomoc techniczna)
|
||
Harry Elvin
(pomoc techniczna)
|
||
John Robinson
(pomoc techniczna)
|
||
Andy Levett
(pomoc techniczna)
|
||
Brian Scholz
(pomoc techniczna)
|
||
Andy Thomson
(pomoc techniczna)
|
||
Kirk Thornton
(pomoc techniczna)
|
7,0
|
|
Russell Diamond
(pomoc techniczna)
|
||
Daniel Bocking
(pomoc techniczna) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Louisa Court
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Chris Rusby
(pomoc techniczna) (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Charlie Wyldeck-Flowers
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Stacey Hancox
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Speed
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hans Zimmer |
7,7
|
|
Dominic Lewis
(muzyka dodatkowa)
|
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Anthony Drewett | ||
David Otzen | ||
Harriet Kendall | ||
Jane Law | ||
Jenny Beavan | ||
Lora E. Revitt | ||
Mollie Barr | ||
Nat Van Halle | ||
Robyn Manton | ||
Calandra Meredith
(asystent)
|
||
Carlos Fontanarrosa
(asystent)
|
||
Cecilia Cafiero
(asystent)
|
||
Ian Foweraker
(asystent)
|
||
Jackie Thomas
(asystent)
|
||
Janine Cunliffe
(asystent)
|
||
Lucille Acevedo-Jones
(asystent)
|
||
Peter k Christopher
(asystent)
|
||
Sally Turner
(asystent)
|
||
Sekou Traore
(asystent)
|
||
Steve O'Sullivan
(asystent)
|
||
Frieda Basso Boccabella
(stażysta)
|
||
Jennifer Powell
(stażysta)
|
||
Mia Gray
(stażysta)
|
||
Sarah Young
(stażysta) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Clare Spragge
(nadzorca kostiumów)
|
||
François-Louis Delfolie
(nadzorca kostiumów)
|
||
Marco Scotti
(nadzorca kostiumów) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dorothée Tarel
(garderoba)
|
||
Indiana Sylla
(garderoba)
|
||
Henry Christopher
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
James Herbert |
7,0
|
|
Sam Bollinger
(asystent)
|
||
Mike Clark-Hall
(asystent)
|
||
Philip Hedgecock
(asystent)
|
||
Angus Munro
(asystent)
|
||
Harold Parker
(asystent)
|
7,0
|
|
Myles Robey
(asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Liberty Haynes
charakteryzator
|
||
Sylvia Atkins
charakteryzator
|
||
Sylvia Atkins
fryzjer
|
||
Michele Barber
charakteryzator
|
||
Christine Blundell
projektant fryzur
|
||
Christine Blundell
projektant makijażu
|
||
Catherine Davies
fryzjer
|
||
Sarah Downes
charakteryzator
|
||
Annette Field
fryzjer
|
||
Patt Foad
charakteryzator
|
||
Patt Foad
fryzjer
|
||
Charmaine Fuller
nadzorca charakteryzacji
|
||
Charmaine Fuller
nadzorca stylizacji
|
||
Teri Trowbridge
charakteryzator
|
||
Soleil Jackson
charakteryzator
|
||
Soleil Jackson
fryzjer
|
||
Alexandra Joyce
fryzjer (asystent)
|
||
Alexandra Joyce
charakteryzator (asystent)
|
||
Davina Lamont
charakteryzator
|
||
Laura Lilley
charakteryzator
|
||
Laura Lilley
fryzjer
|
||
Sarah Jane Marks
charakteryzator
|
||
Sarah Jane Marks
fryzjer
|
||
Claire Matthews
charakteryzator
|
||
Chloe Meddings
fryzjer
|
||
Chloe Meddings
charakteryzator
|
||
Nina Pratley
fryzjer
|
||
Nina Pratley
charakteryzator
|
||
Nikita Rae
charakteryzator
|
||
Adrian Rigby
charakteryzator
|
||
Andrew Simonin
fryzjer
|
||
Nicola Springall
charakteryzator
|
||
Bunny Stanway-Mayers
charakteryzator
|
||
Bunny Stanway-Mayers
fryzjer
|
||
Helen Conroy
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jesse Rose Rogers
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Sarah Greenwood
scenograf
|
||
James Foster
dyrektor artystyczny
|
||
Nick Gottschalk
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Matthew Gray
dyrektor artystyczny
|
||
Alison Harvey
dekorator wnętrz
|
||
Katie Spencer
dekorator wnętrz
|
||
Remo Tozzi
projektant wnętrz
|
||
David Allcock
scenopis obrazkowy
|
||
Eva Kuntz
ilustrator
|
||
Stephen McGregor
stolarz
|
||
Arthur Beaudoin
rekwizytor
|
||
Neil Griffiths
rekwizytor
|
||
Tony Marks
stolarz
|
||
Gary Martin
rekwizytor
|
||
John Moolenschot
stolarz
|
||
John Maher
główny architekt (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jodie Campbell
dźwięk (asystent)
|
||
Michael Lee Taylor
dźwięk (asystent) (dodatkowy)
|
||
Peter Burgis
imitator dźwięku
|
||
Jason Swanscott
imitator dźwięku
|
||
Steve Finn
mikrofoniarz
|
||
William Towers
mikrofoniarz
|
||
Tristan Tarrant
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Gary Dodkin
mikrofoniarz (dodatkowy)
|
||
Chris Munro
mikser
|
||
Paul Munro
mikser (druga ekipa)
|
||
Glen Gathard
mikser imitacji
|
||
Chris Burdon
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Taylor
mikser ponownego nagrania
|
||
Vincent Cosson
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Andy Stallabrass
mikser postsynchronu
|
||
Tim West
mikser postsynchronu
|
||
Mark Taylor
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Simon Chase
montaż dialogów
|
||
Steve Little
montaż dialogów
|
||
Rachael Tate
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael Connell
montaż muzyki
|
||
Michael Higham
montaż muzyki
|
6,0
|
|
Peter Oso Snell
montaż muzyki
|
||
Karen Elliott
nadzorca muzyki
|
||
Becki Ponting
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Oliver Tarney
nadzorujący montaż dźwięku
|
7,0
|
|
Sandy Buchanan
operator postsynchronu
|
||
James Hyde
operator postsynchronu
|
||
Forbes Noonan
operator postsynchronu
|
||
Ric Schnupp
operator postsynchronu
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu
|
||
Oliver Tarney
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
James Harrison
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Dafydd Archard
technik miksu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Mark Holt
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Dean Ford
technik
|
||
Michaël Gojon dit Martin
pirotechnik
|
||
Hugh Goodbody
technik
|
||
Giles Hannagan
efekty specjalne (asystent)
|
||
Will Malkin
technik
|
||
Glenn Marsh
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Reg Poerscout-Edgerton
dobór obsady
|
||
Mark Henson
koordynator kaskaderów
|
||
Chas Jarrett
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Natalie Lovatt
koordynator efektów wizualnych
|
||
Leona Naidoo
montaż efektów wizualnych
|
||
James Winnifrith
montaż efektów wizualnych
|
||
Laya Armian
producent efektów wizualnych
|
||
Diana Scrivener
choreograf
|
||
Florian Robin
kaskader
|
||
Nina Armstrong
kaskader
|
||
Lee Bagley
kaskader dublujący
|
||
Sala Baker
kaskader (dodatkowy)
|
6,0
|
|
Andy Bennett
kaskader
|
||
Richard Bradshaw
kaskader
|
6,0
|
|
Nellie Burroughes
kaskader
|
||
Andy Butcher
kaskader
|
||
Miram Choi
kaskader (asystent) (dodatkowy)
|
||
Tony Christian
kaskader
|
||
Rob Cooper
kaskader
|
||
Holland Diaz
kaskader
|
||
Ben Dimmock
kaskader
|
||
Levan Doran
kaskader
|
||
James Embree
kaskader
|
||
Dean Forster
kaskader
|
||
Glenn Foster
kaskader dublujący
|
||
Vladimir 'Furdo' Furdik
kaskader dublujący
|
6,3
|
|
David R. Grant
kaskader
|
||
Bobby Holland Hanton
kaskader
|
8,0
|
|
Roy Taylor
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Howell
kaskader
|
||
Peter Hric
kaskader
|
||
Roman Jankovic
kaskader
|
||
Paul Kennington
kaskader dublujący
|
||
Dominic Kinnaird
kaskader
|
||
Adam Kirley
kaskader
|
||
Michele Laine
kaskader
|
||
Stephanie Lelievre
kaskader
|
||
Jeremy Marinas
kaskader
|
||
Erol Mehmet
kaskader
|
||
Casey Michaels
kaskader
|
||
Peter Miles
kaskader
|
||
David Newton
kaskader
|
||
Ian Pead
kaskader
|
||
Andy Pilgrim
kaskader dublujący: Robert Downey Jr. (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Ramsay
kaskader
|
||
Curtis Rivers
kaskader
|
||
Stuart St Paul
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Tom Rodgers
kaskader
|
||
Markos Rounthwaite
koordynator kaskaderów
|
||
Craig Frosty Silva
kaskader (dodatkowy)
|
||
Jackson Spidell
kaskader
|
||
Damien Walters
kaskader dublujący
|
||
Andy Wareham
kaskader
|
6,0
|
|
Reg Wayment
kaskader
|
||
William Willoughby
kaskader
|
||
Ben Wright
kaskader
|
||
Steen Young
kaskader
|
||
Roy Taylor
kaskader
|
||
Tony Van Silva
kaskader
|
||
Andy Pilgrim
kaskader
|
||
Chuck Finch
oświetlenie
|
||
Billy Merrell
mistrz oświetlenia
|
||
Sean Adames
kaskader
|
||
Mark Archer
kaskader
|
||
Katharine Arnold
kaskader
|
||
Lee Bagley
kaskader
|
||
Lloyd Bass
kaskader
|
||
Keir Beck
kaskader
|
||
Annabel Canaven
kaskader
|
||
Juliette Cheveley
kaskader
|
||
Stuart Clark
kaskader
|
||
Gary Connery
kaskader
|
||
Matt Da Silva
kaskader
|
||
Richard Dymer
kaskader
|
||
Neil Finnighan
kaskader
|
||
Glenn Foster
kaskader
|
||
Stuart Frift
kaskader
|
||
Kyle Gardiner
kaskader
|
||
Richard Hansen
kaskader
|
||
Frank Henson
kaskader
|
||
Nick Hobbs
kaskader
|
||
Jason Hunjan
kaskader
|
6,0
|
|
Alex Huynh
kaskader
|
||
Rob Inch
kaskader
|
||
Gary Kane
kaskader
|
||
Paul Kennington
kaskader
|
||
Hiro Koda
kaskader
|
||
Derek Lea
kaskader
|
||
Guy List
kaskader
|
||
Chris Manger
kaskader
|
||
Kai Martin
kaskader
|
||
Kim McGarrity
kaskader
|
||
Jo McLaren
kaskader
|
||
Jamie Millington
kaskader
|
||
Sian Milne
kaskader
|
||
Ray Nicholas
kaskader
|
||
Stuart Nicol
kaskader
|
||
Eric Oram
choreograf walk (dodatkowe zdjęcia) (Londyn)
|
||
Bean Peel
kaskader
|
||
Matt Price
kaskader
|
||
Stephen Rutherford
kaskader
|
||
Christopher Slaughter
kaskader
|
||
C.C. Smiff
kaskader
|
||
Chad Stahelski
koordynator kaskaderów
|
4,0
|
|
Trevor Steedman
kaskader
|
||
Helen Steinway Bailey
kaskader
|
||
John Street
kaskader
|
||
Rocky Taylor
kaskader
|
||
Arran Topham
kaskader
|
||
Donna Williams
kaskader
|
||
Jason Hunjan
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Sid Karne
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Rutherford
kaskader dublujący: Jude Law (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sabbir Ahmed
księgowy (asystent)
|
||
John Bailie
operator kamery (asystent)
|
||
Anne Angèle Bertoli
operator kamery (asystent) (Paryż / druga ekipa)
|
||
Alfie Biddle
operator kamery (asystent)
|
||
Ashley Bond
prowadzący ostrość
|
||
Dave Brennan
elektryk
|
||
Barny Crocker
operator kamery (asystent)
|
||
Jason Dully
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
Tobias Eedy
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dan Fontaine
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Arnaud Gervet
operator kamery (asystent) (Paryż)
|
||
Brian Greenway
operator kamery (asystent)
|
||
Alice Hobden
operator kamery (asystent)
|
||
Alex Howe
operator kamery (asystent)
|
||
Gabriel Hyman
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dave Marriott
elektryk
|
||
Vince McGahon
operator kamery
|
||
Vince McGahon
operator steadicam
|
||
Richard Merrell
elektryk
|
||
David Mills
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Mark Moriarty
operator kamery
|
||
Dean Morrish
operator kamery (asystent)
|
||
Dan Morrison
operator kamery (asystent)
|
||
Julian Morson
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Spencer Murray
prowadzący ostrość
|
||
Mike Parsons
elektryk
|
||
David Penfold
operator kamery (asystent)
|
||
Nigel Permane
operator kamery
|
||
Chris Plevin
operator kamery
|
||
Matthew Poynter
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Christopher Raphael
fotosista (dodatkowy)
|
||
Dave Ridout
elektryk
|
||
James Scott
operator kamery (asystent)
|
||
Daniel Smith
fotosista
|
||
Kat Spencer
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Iain Struthers
operator kamery (asystent)
|
||
Shawn White
oświetlenie (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Peter Wignall
operator kamery
|
||
Peter Wignall
operator steadicam
|
||
Grant Babbitt
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Liz Hoar
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…