Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Peter Hall | ||
Scenariusz | Ocena | |
Lewis A. Green | ||
Jordan Rush | ||
Producenci | Ocena | |
Rebecca De Mornay
producent wykonawczy
|
||
Jean Desormeaux
współproducent
|
||
Ralph S. Dietrich
współproducent
|
||
Andras Hamori
producent
|
||
Robert Lantos
producent wykonawczy
|
||
Jeffrey R. Neuman
producent
|
||
Harald Reichebner
współproducent
|
||
Barbet Schroeder
producent wykonawczy
|
||
Robert Silvi
współproducent
|
||
Martin Wiley
producent
|
||
Tom Willey
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Rebecca De Mornay
Dr Sarah Taylor
|
||
Antonio Banderas
Tony Ramirez
|
7,7
|
|
Dennis Miller
Cliff Raddison
|
7,0
|
|
Len Cariou
Henry Taylor
|
6,5
|
|
Harry Dean Stanton
Max Cheski
|
7,4
|
|
Eugene Lipinski
Dudakoff
|
7,0
|
|
Martha Burns
Maura
|
||
Beau Starr
Grogan
|
||
Phillip Jarrett
Spatz
|
||
Tim Kelleher
Wabash
|
||
Emma Corosky
Młoda Sarah
|
||
Susan Coyne
Alison
|
6,0
|
|
Joseph R. Gannascoli
Członek personelu podczas karnawału
|
||
Reg Dreger
Członek personel samolotu
|
||
Frances Hyland
Pani Slotnick
|
||
John Bourgeois
Gliniarz
|
||
Kevin Rushton
Ochroniarz na korytarzu
|
||
Kelley Grando
Młoda dziewczyna
|
||
Bruce Beaton
Taksówkarz
|
||
Tony Meyler
Gliniarz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Elemér Ragályi | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Pino Donaggio | ||
Kostiumy | Ocena | |
Terry Dresbach | ||
Montaż | Ocena | |
Roberto Silvi |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lana Chirco
fryzjer
|
||
Kai Marks
fryzjer (asystent)
|
||
Desne J. Holland
charakteryzator
|
||
Lisa Rankine
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Linda Del Rosario
scenograf
|
||
Richard Paris
scenograf
|
||
Richard Paris
dekorator wnętrz
|
||
Asunta Blair
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Robert L. Blair
główny rekwizytor
|
||
Garth Brunt
rekwizytor
|
||
Bruce Mailing
rekwizytor
|
||
Vicky Peters
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Appleby
mikser ponownego nagrania
|
||
Craig Baker
mikrofoniarz
|
||
Terry Burke
imitator dźwięku
|
||
Timothy A. Carpenter
mikser postsynchronu
|
||
Sue Conley
montaż dialogów
|
||
Christian T. Cooke
mikser postsynchronu
|
||
Christian T. Cooke
operator imitacji
|
||
Roderick Deogrades
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ed Douglas
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Chaim Gilad
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Frank C. Carere
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Brock Jolliffe
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jon Campfens
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jon Comerford
dobór obsady
|
||
Matt Birman
kaskader
|
||
Rick Forsayeth
koordynator kaskaderów
|
||
Jamie Jones
kaskader
|
||
Sue Parker
kaskader
|
||
Ian Bibby
oświetlenie
|
||
Jayson Clute
operator kamery (asystent)
|
||
Kerry Hayes
fotosista
|
||
Greg Farrow
operator kamery (druga ekipa)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…