Alphas

6,5
Alfy to zwyczajni ludzie z niezwykłymi umiejętnościami: nadludzką siłą, hiperkinezą, potrafiący kontrolować cudzy umysł, synestezją, możliwością przechwytywania sygnałów radiowych. Genetycznie - na wyższym poziomie, pod względem społecznym - nieprzystosowani, i oficjalnie - ściśle tajni. Taka właśnie jest stworzona przez dr Lee Rosena śledcza jednostka specjalna, skupiająca Alfy i badająca sprawy, w które Alfy są zamieszane.
Odcinki 24 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Doktor Lee Rosen wraz z grupą ludzi posiadających wyjątkowe umiejętności bada tajemnicze morderstwo, którego dopuścił się ktoś z podobnymi zdolnościami. Śledztwo przybiera nieoczekiwany zwrot akcji, a nikt z drużyny Rosena nie może czuć się bezpieczny.
Były pacjent doktora Rosena ucieka ludziom, którzy mają go pilnować, by nie wydostał się na wolność. Posiada on bowiem umiejętność przewidywania skutków swoich działań. Ta zdolność sprawia, że jest on ogromnym zagrożeniem dla społeczeństwa.
W mieście dochodzi do dziwnych, masowych aktów przemocy. Ludzie stają się skrajnie agresywni gdy w ich pobliżu przebywa tajemniczy Alfa, i w napadzie szału atakują osoby w pobliżu. Drużyna doktora Rosena musi schwytać tę osobę, zanim ucierpią kolejni niewinni ludzie.
Gary trafia na ślad członków Czerwonej Flagi. Zespół doktora Rosena stara się ich złapać, natrafiając na tajemniczą dziewczynę, z którą Gary się zaprzyjaźnia i dowiaduje się od niej, że planowany jest atak terrorystyczny.
Drużyna dostaje odznaki DCIS, aby bez prawnych trudności mogli prowadzić swoje śledztwa. Kolejne z nich dotyczy dziwnych przypadków śmierci w małej miejscowości. Wszystko wskazuje na to, że ktoś obdarzony zdolnościami uśmierca mieszkańców.
Gary przypadkiem przechwycił film z przetrzymywaną dziewczyną. Okazuje się, że śledztwo w tej sprawie prowadzi FBI. Bill, chcąc ułatwić swoje przywrócenie do Biura, prosi Gary'ego o pomoc w znalezieniu porywaczy i uwolnieniu dziewczyny.
Drużyna doktora Rosena chroni Skylar, która potrafi tworzyć zaawansowane technologicznie urządzenia. Jest ona poszukiwana przez ludzi, którzy chcą wykorzystać jej zdolności. Jednak Skylar nie chce ich pomocy i zaczyna uciekać na własną rękę.
Hicks i Nina ulegają wpływowi zdolności Jonasa - obiektu kultu, który potrafi ludzi wprowadzić w błogostan. Jednak po pewnym czasie ludzie zaczynają chorować i umierać. Doktor Rosen zostaje sprowadzony, by im pomóc, przez co staje się zakładnikiem Jonasa.
Drużyna Alfa przetrzymuje mężczyznę powiązanego z działalnością Czerwonej Flagi w celu jego przesłuchania i poznania jego zdolności. Zespół doktora Rosena nie jest świadomy tego, że po ich biurze porusza się nieproszony gość, którego nie są w stanie dostrzec.
Doktor Rosen i jego drużyna zostają zamknięci w ośrodku Binghamton przez Cleya - podejrzewa on, że wśród nich jest zdrajca, który ujawnia tajne informacje Czerwonej Fladze. Przed zespołem ciężka próba w znalezieniu wśród siebie kreta.
Drużyna doktora Rosena natrafia na ślad Czerwonej Flagi, dzięki córce doktora. Muszą zdecydować, którą stronę wybiorą - innych Alfa czy Departamentu Obrony, który chce ich powstrzymać za wszelką cenę.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…