Domino 6.6

Film opowiada historię Domino Harvey, córki bogatego amerykańskiego aktora Laurence'a Harveya. Postanawia ona zostać łowcą nagród. Dołącza do najlepszego amerykańskiego duetu łowców nagród - Eda Mosbey i niejakiego Choco. A takie życie jest pełne przygód.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Tony Scott 8.3
Marisa Ferrey (asystent) -
Christina Fong (asystent) -
Eric Glasser (dodatkowy) (asystent) -
John Wildermuth (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Richard Kelly
(również) (historia)
-
Steve Barancik (historia) -
Producenci
Średnia
Samuel Hadida producent -
Tony Scott
producent
8.3
Skip Chaisson producent wykonawczy -
Lisa Ellzey producent wykonawczy -
Toby Emmerich
producent wykonawczy
7.0
Victor Hadida producent wykonawczy -
Zach Schiff-Abrams producent wykonawczy -
Barry H. Waldman producent wykonawczy -
David Hadida współproducent -
Peter Toumasis współproducent -
David Dresher nadzorca postprodukcji -
Trevor Waterson nadzorca produkcji -
Barry H. Waldman kierownik produkcji -
Kate Brown koordynator produkcji -
Malika R. Cohen koordynator produkcji -
Rachael Lin Gallaghan koordynator produkcji (asystent) -
Dan Tipton koordynator produkcji (asystent) -
Elona Tsou koordynator produkcji -
Aktorzy
Średnia
Keira Knightley
Domino Harvey
7.5
Mickey Rourke
Ed Moseby
7.1
Edgar Ramírez
Choco
6.7
Delroy Lindo
Claremont Williams
6.5
Mo'Nique
Lateesha Rodriguez
-
Mena Suvari
Kimmie
7.3
Macy Gray
Lashandra Davis
6.0
Jacqueline Bisset
Sophie Wynn
7.0
Joe Nunez
Raul Chavez
-
Shondrella Avery
Lashindra Davis
-
Dabney Coleman
Drake Bishop
8.0
Peter Jacobson
Burke Beckett
6.0
Kel O'Neill Frances -
Lucy Liu
Taryn Mills
7.5
Ian Ziering
On sam
-
Brian Austin Green
On sam
6.8
Dale Dickey
Edna Fender
5.0
Lew Temple
Locus Fender
6.0
Christopher Walken
Mark Heiss
8.1
Riz Abbasi Alf -
Jerry Springer
On sam
8.0
T.K. Carter
Lester Kincaid
-
Charles Paraventi Howie Stein -
Fred Koehler
Chuckie
7.0
Tom Waits
Wędrowiec
7.0
Stanley Kamel
Anthony Cigliutti
-
Dusty Gilvaher Sprzedawca ryb -
Chad Parker
Gangster pod wodą
-
Cheryl Francis Harrington
Obrażona kobieta
-
Ashley Monique Clark
Kee Kee Rodriguez
2.0
Anthony Delan Pracownik stacji benzynowej -
Patrick Kerr
Menedżer DMV
-
Adam Clark Agent Eric Cosgrove -
Donna W. Scott
Agentka Dina Wilson
-
Julie Valine Przewodnicząca żeńskiego klubu uczelnianego -
Michael Andolini Gangster -
Janet Gonzalez Louise Maldonado -
Mike G. Hector Maldonado -
Liza Lapira
Kobieta będąca potomkiem przedstawicieli rasy żółtej i czarnej
-
Rolando Molina
Szef ochrony
-
Morgan Nagler
Stacee Stevens
-
Ginger Kinison Ariana Bower -
Andy Milder
Agent FBI
-
Neal Matarazzo Agent FBI -
Robbie Kaller Brat w zoo -
Melissa Lee
Studentka
-
Ash Christian
Dyrektor zoo
-
Michelle Fabiano Pani Cigliutti -
Phillip Darlington
Zendejas
-
Leonidos Iraheta Przyjaciel Creepa -
Paul Nguyen Azjatycki członek gangu -
Julian Berlin
Członkini żeńskiego klubu uczelnianego
-
Richard Burch Ofiara losu w seminarium -
Mike Rademaekers Ofiara losu w seminarium -
Celesta Hodge
Modelka na wybiegu
-
Abraham Ashley Gliniarz pod wodą -
Lili Mirojnick
Członkini żeńskiego klubu uczelnianego
-
Mark Kinsey Stephenson Katolicki nauczyciel -
Leonardo Digirolamo Ksiądz -
Richard Rand Agent FBI -
Bruce Sparkes Agent FBI -
Keith Dimmy Agent FBI -
Frank Cilberg Agent FBI -
Anne Chamberlain Agentka FBI -
Jeff Klein Agent FBI -
Jesse Rosales Przyjaciel Alfa -
David Riley Przyjaciel Alfa -
Adham Shalabi Przyjaciel Alfa -
Gabrielle Carteris
Ona sama (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
-
Shannen Doherty
Ona sama (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
6.7
Jennie Garth
Ona sama (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
7.8
Jason Priestley
On sam (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
6.3
Zeke Unger Łowca nagród w czarnym kapturze (niewymieniony w czołówce) -
Jackson Bolt Łowca nagród (niewymieniony w czołówce) -
Mary Castro
Egzotyczna tancerka (niewymieniony w czołówce)
-
Matt Clifford
Garderobiany (niewymieniony w czołówce)
-
Rebecca Engel
Studentka (niewymieniony w czołówce)
5.0
Tony Flores
Goryl Gigliutti'ego (niewymieniony w czołówce)
-
Chuck Picerni Jr.
Strzelec Cigliutti'ego (niewymieniony w czołówce)
-
Tabitha Brownstone
Młoda Domino (lat 8)
-
Vic Manni Goryl Bishopa -
Eddie Hernandez Larenz "Creep" Dexter -
George Thabet Alf (lat 14) -
Mark Newsom Dr Waldman -
Jack McGee Chris Cudlitz, detektyw -
Michael Bravo
Bandyta (niewymieniony w czołówce)
-
Tony Collucci Łowca nagród (niewymieniony w czołówce) -
Vicki Goldsmith Składająca ślubowanie w żeńskim klubie uczelnianym (niewymieniony w czołówce) -
Domino Harvey Dziewczyna przechodząca obok eksplodującego samochodu (niewymieniony w czołówce) -
Heidi Hawking
Artystka estradowa (niewymieniony w czołówce)
-
Jawara
Łowca nagród (niewymieniony w czołówce)
-
Ashleigh Kizer Osoba ślubująca z pisakiem w dłoni (niewymieniony w czołówce) -
Brianna Konefall
Wredna dziewczyna z uczelnianego klubu (niewymieniony w czołówce)
-
Randolph LeRoi
Ochroniarz Bishopa (niewymieniony w czołówce)
-
James McElroy Fotograf FBI (niewymieniony w czołówce) -
Tiger Mendez Łowca nagród (niewymieniony w czołówce) -
Greg Mitchell Kamerzysta TV (niewymieniony w czołówce) -
Andrzej Mrotek Technik TV (niewymieniony w czołówce) -
Michael Papajohn
Ochroniarz Cigliutti'ego (niewymieniony w czołówce)
7.0
Jesse Pate Laurence Harvey (niewymieniony w czołówce) -
Bob Pepper Mężczyzna w kasynie (niewymieniony w czołówce) -
Lilly Petruzzi Uczennica (niewymieniony w czołówce) -
Allie Raye Kobieta w seminarium (niewymieniony w czołówce) -
Abe Ruthless Osoba romansująca z Sophie (niewymieniony w czołówce) -
Sabree Osoba będąca potomkiem przedstawiciela rasy czarnej i osoby pochodzenia latynoskiego (niewymieniony w czołówce) -
Lindsay Seim Członkini żeńskiego klubu uczelnianego (niewymieniony w czołówce) -
Paul Sklar
Ochroniarz Bishopa (niewymieniony w czołówce)
-
Brian Spaeth Mężczyzna z bractwa studenckiego (niewymieniony w czołówce) -
Lora Witty Niania (niewymieniony w czołówce) -
Sarem Yadegari Osoba w środkowowschodnim DMV (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Dan Mindel
(kierownik zdjęć)
7.0
Bruce McCleery (kierownik zdjęć) 6.0
Kurt E. Soderling (dyrektor ds. fotografii lotniczej) -
Andy Bertelson (pomoc techniczna) -
Marc Christie (pomoc techniczna) -
Ralph Del Castillo (pomoc techniczna) -
Jake Funk (pomoc techniczna) -
Stephen St. John (kierownik zdjęć) (druga ekipa) 6.0
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
9.0
Mitchell K. Hiniker (pomoc techniczna) -
Richard Jones (pomoc techniczna) -
John D. Miller (pomoc techniczna) -
John Miller (pomoc techniczna) -
J. Michael Popovich (główna pomoc techniczna) -
David Salamone (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Harry Gregson-Williams 9.0
Toby Chu (muzyka dodatkowa) -
Jan Pomerans -
Hybrid (muzyka dodatkowa) -
Junkie XL
(muzyka dodatkowa)
8.0
Heitor Pereira (muzyka dodatkowa) 6.0
Craig Braginsky (muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce) -
Kostiumy
Średnia
B. Akerlund -
Matthew Goldman (asystent) -
Kurt J. Blackwell (asystent) (produkcja kostiumów) -
Rocío Estrada (asystent) (produkcja kostiumów) -
Maya Evans Judd -
Patrick Guzzo -
April Krueger -
Jim Moore -
Bob Morgan (nadzorca kostiumów) -
Cynthia Morrill -
Shelli Nishino -
Sara O'Donnell -
Michael Welch (asystent) (produkcja kostiumów) -
Emily Wyss -
Montaż
Średnia
William Goldenberg 8.0
Christian Wagner 7.0
Tony Ciccone (dodatkowy) -
Robert Berman (asystent) -
Jonathan Chibnall (asystent) 8.0
Daniel Lee (asystent) -
Brian Berdan (dodatkowy) 8.0
Jackson Yu (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Michael F. Blake charakteryzator -
Angie Wells charakteryzator -
Luisa Abel główny charakteryzator -
Fiona Connon nadzorca charakteryzacji -
Colleen LaBaff fryzjer -
Lucia Mace główny stylista -
Jacklin Masteran fryzjer -
Anthony Miner fryzjer -
Danny Moumdjian fryzjer -
Martin Samuel nadzorca stylizacji -
Scenografia
Średnia
Drew Boughton dyrektor artystyczny 7.0
Nancy Nye dekorator wnętrz -
Mike Blaze główny rekwizytor -
Billy Campbell rekwizytor -
Rick Chavez
główny rekwizytor (asystent)
7.0
Tonya Brewer Hunt konstruktor dekoracji -
Al Hobbs projektant wnętrz -
Thomas D. Krausz rekwizytor -
Julia K. Levine projektant wnętrz -
Joe Monaco rekwizytor -
Mike Peritz konstruktor dekoracji -
Nithya Shrinivasan dyrektor artystyczny (asystent) -
Chris Seagers scenograf 8.0
Keith Neely dyrektor artystyczny -
Nancy Deren projektant wnętrz -
R. Scott Doran główny konstruktor dekoracji -
Wendy Drapanas projektant graficzny -
T. Scott Elliott rekwizytor -
Joshua Foster rekwizytor -
Fred Herzberger rekwizytor -
Jonathan Mikita malarz -
Stewart J. Prestianni malarz -
Dennis Richardson stolarz -
Wilfredo Antonio Sola konstruktor dekoracji -
Michael Papac zbrojmistrz -
Nick Papac
zbrojmistrz (asystent)
-
Dźwięk
Średnia
Randle Akerson montaż efektów dźwiękowych -
David A. Arnold montaż dialogów -
James Ashwill mikser imitacji -
Ed Callahan montaż efektów dźwiękowych -
Gloria D'Alessandro montaż dialogów -
Meri Gavin montaż muzyki (asystent) -
Allan Hartz montaż dialogów -
Chris Ingram montaż dźwięku (asystent) -
Michael Jonascu montaż efektów dźwiękowych -
Craig Mann operator dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
John Morris montaż efektów dźwiękowych -
Dan O'Connell imitator dźwięku -
R.J. Palmer montaż efektów dźwiękowych -
Douglas Parker montaż dźwięku (asystent) -
Art Rochester mikser -
Rick Canelli operator postsynchronu -
Lucy Coldsnow-Smith nadzorujący montaż dialogów -
Colin Cooper mikser postsynchronu -
John T. Cucci imitator dźwięku -
Richard Duarte mikser imitacji -
Peter Gleaves
mikser postsynchronu
-
Matthew Harrison montaż imitacji -
Andrea Horta montaż postsynchronu -
Nicholas Vincent Korda montaż postsynchronu -
F. Hudson Miller nadzorujący montaż dźwięku -
Michael Minkler
mikser ponownego nagrania
-
Myron Nettinga mikser ponownego nagrania -
Thomas J. O'Connell mikser postsynchronu -
Timothy P. Salmon mikrofoniarz -
Greg Steele mikser postsynchronu -
George Watters II nadzorujący montaż dźwięku -
Gary Wright montaż efektów dźwiękowych -
Greg Zimmerman operator postsynchronu -
Alexander Beddow operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce) -
James Likowski montaż imitacji -
David Lai nadzorca muzyki -
Carl Sealove montaż muzyki (dodatkowy) -
Richard Whitfield montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
John Frazier
nadzorca efektów specjalnych
9.0
Rob Hinderstein nadzorca efektów specjalnych -
Ted Allen nadzorca efektów specjalnych -
Cindy Braga technik -
Peter Cappadocia technik (Las Vegas) -
Rocky Gehr technik 7.0
Ken Ebert nadzorca efektów specjalnych -
Eric Frazier efekty specjalne 9.0
Richard L. Hill nadzorca efektów specjalnych -
Jeff Jingle projektant animatroniki -
Joe Pancake koordynator efektów specjalnych -
Stan Parks nadzorca efektów specjalnych 7.0
David Rohrer nadzorca efektów specjalnych -
Pozostała Ekipa
Średnia
Denise Chamian dobór obsady -
Ryan Meredith koordynator efektów wizualnych -
Kosta Saric montaż efektów wizualnych -
Marc Varisco nadzorca efektów wizualnych -
Chuck Picerni Jr.
koordynator kaskaderów
-
Dan Bell kaskader -
Freddy Bouciegues kaskader -
Mitch Gould kaskader -
Vladimir Orlov kaskader -
Michael Owen
kaskader
-
Rex Reddick
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Jimmy N. Roberts
kaskader
-
Matthew Rugetti kaskader -
Brian Simpson
kaskader
-
Justin Sundquist
kaskader
-
David Calvert-Jones pilot helikoptera -
Steven Masi pilot helikoptera -
Peter McKernan
pilot helikoptera
-
Ben Skorstad pilot helikoptera -
J.J. Perry
kaskader
-
John T. Connor kamerzysta (asystent) -
Greg Etherridge elektryk -
Jimmy Ferguson kamerzysta (asystent) -
Chris Garcia kamerzysta (asystent) -
Adam Harrison elektryk -
Jeff Imada
kaskader
-
Bennie Moore
kaskader
-
Annie Ellis
kaskader
8.0
Kathy Chasen-Hay producent efektów wizualnych -
Eric Berger dyrektor techniczny -
Andy Foster producent efektów wizualnych -
Cindy Jones producent efektów wizualnych -
Zach Justman montaż efektów wizualnych (asystent) -
Emma McGuinness producent wykonawczy efektów wizualnych -
Jamie Stevenson producent wykonawczy efektów wizualnych -
Will Robbins nadzorca efektów wizualnych -
Christopher 'Critter' Antonucci
kaskader
6.0
Hunter Baxley kaskader -
Paul Borne kaskader -
David Burton kaskader -
William H. Burton Jr. kaskader -
Jacob Chambers kaskader -
Norm Compton kaskader -
Cindy Daniels kaskader -
Max Daniels
kaskader
-
Steve M. Davison
kaskader
-
Tim A. Davison
kaskader
-
Michael Endoso
kaskader
-
Richard Epper kaskader -
Jeff Evans kaskader -
Brent Fletcher
kaskader
-
Frankie 'G' Garbutt
kaskader
-
Tim Gilbert kaskader -
Troy Gilbert
kaskader
-
Tad Griffith
kaskader
6.0
James M. Halty
kaskader
-
Anita Hart
kaskader
-
Lisa Hoyle kaskader dublujący -
David LeBell
kaskader
-
Randolph LeRoi
kaskader
-
Sam Maloof
kaskader
-
Dan McCann kaskader -
Jeffrey McDancer kaskader -
Don McGovern kaskader -
Dustin Meier
kaskader
-
John Meier
kaskader
6.5
Julie Michaels
kaskader
-
Marty Murray kaskader -
Taryn Myers kaskader -
Larry Nicholas kaskader -
Alan Oliney
kaskader
-
Casey O'Neill
kaskader
6.0
Michael Papajohn
kaskader
7.0
John Phillip kaskader -
Steve Picerni
kaskader
6.0
Danny Rogers
kaskader
-
Pat Romano
kaskader
8.0
Erik Rondell
kaskader dublujący
-
Paul Sklar
kaskader
-
Lee Smith kaskader dublujący -
Buddy Sosthand
kaskader
-
Garrett Warren
kaskader dublujący
7.0
Scott Wilder
kaskader
-
Marcus Young
kaskader
-
DJ Stefanich kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Patrick Hoeschen elektryk -
Simon Jayes operator kamery -
James Jermyn kamerzysta (asystent) -
Frank Masi fotosista -
Bruce McCleery oświetlenie 6.0
Mark Meyers operator kamery (dodatkowy) -
Andres L. Porras operator kamery -
Mariana Sánchez de Antuñano kamerzysta (asystent) -
Jorge Sánchez kamerzysta (asystent) -
Daniela Scaramuzza fotosista -
Martin Schaer operator kamery -
John Skotchdopole operator kamery -
Baird Steptoe kamerzysta (asystent) -
Gregor Tavenner prowadzący ostrość (dodatkowy) -
Hootly Weedn elektryk -
Chris Weigand elektryk -
Steve Wolfe kamerzysta (asystent) -
Stephen Wong kamerzysta (asystent) -
Curt B. Walheim kamerzysta (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Maryellen Aviano dodatkowy dobór obsady -
Chad Darnell dodatkowy dobór obsady -
Angela Demo dobór obsady (asystent) -
Kim Ju dodatkowy dobór obsady -
Scout Masterson dodatkowy dobór obsady -
Kari Mills dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Merrilee Dale księgowy (asystent) -
Corinne Fixmer księgowy (asystent) -
Donna Glasser-Hancock księgowy produkcji -
Shelley Katina Leidner treser zwierząt -
Dave McComb księgowy (asystent) -
Michael A. Rizza dubler -
Lou Slaughter dubler -
Scott Strozier dubler -
Madison Taylor dubler -
Andrea Paige Wilson choreograf -
Jackamoe Buzzell dubler (niewymieniony w czołówce) -
Michael Off oświetlenie -