Thriller w reżyserii Clarka Johnsona (S.W.A.T. Jednostka specjalna). Agent sił specjalnych, romansujący z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, oskarżony zostaje o udział w zamachu na prezydenta.
Odświeżyłem sobie dzisiaj i podnoszę ocenę na 8. Obejrzałem jednym tchem. Film na pewno nie jest schematyczny, jak tu poniżej wyczytałem. Aż dziw że po latach od czasu kręcenie dobrych filmów sensacyjnych powstało coś takiego dobrego. Na pewno jest lepszy od 24 godzin, który nie ma klimatu. A już nie chcę wspomnieć o innych badziewiach kręconych ostatnio. A wiele ich. Proszę nie czytać pewnych komentarzy i sobie spokojnie obejrzeć.
Odświeżyłem sobie dzisiaj i podnoszę ocenę na 8. Obejrzałem jednym tchem. Film na pewno nie jest schematyczny, jak tu poniżej wyczytałem. Aż dziw że po latach od czasu kręcenie dobrych filmów sensacyjnych powstało coś takiego dobrego. Na pewno jest lepszy od 24 godzin, który nie ma klimatu. A już nie chcę wspomnieć o innych badziewiach kręconych ostatnio. A wiele ich. Proszę nie czytać pewnych komentarzy i sobie spokojnie obejrzeć.