Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Howard Franklin | ||
Scenariusz | Ocena | |
Pen Densham
(opowiadanie)
|
||
Garry Williams
(opowiadanie)
|
||
Roy Blount Jr.
(scenopis)
|
||
Producenci | Ocena | |
Pen Densham
producent
|
||
Richard Barton Lewis
producent
|
||
John Watson
producent
|
||
Sue Baden-Powell
producent wykonawczy
|
||
Guy East
producent wykonawczy
|
||
Wolfgang Glattes
producent wykonawczy
|
||
Donna E. Bloom
kierownik produkcji (Kolorado) (Utah)
|
||
Wolfgang Glattes
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Lisa M. Bock
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tok Braun
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Spencer Brooks
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Brown
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tom Dames
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eva Eastman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sven E. Fahlgren
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sam Grant
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Daniel V. Kinkade
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Steve Lauberth
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Larissa Michieli
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julie Rasmussen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Whitney Maxson
kierownik produkcji (asystent) (Denver)
|
||
Linda Warren
koordynator produkcji
|
||
Michelle Schluter-Ford
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Michael R. Williams
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Katrissa 'Kat' Peterson
koordynator produkcji (asystent) (Denver)
|
||
Kerry Shea
koordynator produkcji (asystent) (Moab)
|
||
Steve Salada
producent (asystent)
|
||
Benjamin Cohen
koordynator postprodukcji
|
||
Andrea R. Fatoole
koordynator postprodukcji
|
||
Thomas J. O'Connor
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Bill Murray
Jack Corcoran
|
7,9
|
|
Janeane Garofalo
Mo
|
7,0
|
|
Pat Hingle
Vernon
|
||
Richard Alan Baker
Richie
|
||
Richie Allan
Mężczyzna na widowni
|
||
Anita Gillette
Matka Jacka
|
||
Maureen Mueller
Celeste
|
||
Jeremy Piven
Walter
|
8,0
|
|
Alex Neiwerth
Matthew
|
||
Alfa-Betty Olsen
Gość na przyjęciu
|
||
Carrie Houk
Marcie, recepcjonistka
|
||
Keith David
Hurst
|
6,9
|
|
Lois Smith
Luluna
|
||
Linda Fiorentino
Terry Bonura
|
8,3
|
|
Richard Dubicki
Żongler
|
||
Teddy Couch
Chłopak z lodami
|
||
Tal
Vera
|
||
Earl Billings
Policjant
|
||
Jeannine Hutchings
Znieważona kobieta
|
||
Roy Blount Jr.
Awanturnik
|
||
Craig Hawksley
Awanturnik
|
||
Norman McGowan
Awanturnik
|
||
Morgan Hatch
Awanturnik
|
||
Joseph Ribaudo
Awanturnik
|
||
David Mitchell
Awanturnik
|
||
Marco Emerson
Chłopak na rowerze
|
||
Tracey Walter
Wee St. Francis
|
||
Greg Lewis
Facet na wysypisku śmieci
|
||
Phyllis Shulman
Kelnerka
|
||
Rodney Bennett
Niedowierzający kierowca
|
||
James Gale
Mechanik
|
||
Pat Mahoney
Kierowca ciężarówki
|
||
Richard Arthur
Asystent dyrektora
|
||
Joseph Palmas
Ksiądz
|
||
Israel Juarbe
Wieśniak
|
||
Hector Elias
Miejscowy rzemieślnik
|
||
Jesse D. Goins
Strażnik na lotnisku
|
||
Christopher Darga
Jim, główny strażnik na lotnisku
|
||
Star Townsend
Klaun cyrkowy
|
||
Ken Jones
Treser słoni
|
||
Bob Bouchard
Klaun cyrkowy
|
||
Mark Yerkes
Klaun cyrkowy
|
||
James Withrow
Klaun cyrkowy
|
||
Deon Aumaier
Żongler
|
||
Chipper Lowell
Żongler
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Elliot Davis
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Miles Goodman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jane Robinson | ||
Montaż | Ocena | |
Sidney Levin | ||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Joseph Jett Sally
(asystent)
|
7,0
|
|
Jim Suhy
(asystent)
|
||
Ewa Zbroniec
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Laura Connolly
fryzjer
|
||
Bob Mills
charakteryzator osobisty
|
||
Cheri Montesanto
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Rick Canelli
operator postsynchronu
|
||
Don Digirolamo
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Julia Evershade
montaż dźwięku
|
||
Donald Flick
montaż dźwięku
|
||
Gary Gegan
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Richard L. Anderson
montaż dźwięku
|
||
Bob Beemer
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael J. Benavente
montaż dźwięku
|
||
Joseph F. Brennan
mikrofoniarz
|
||
Howell Gibbens
montaż dźwięku
|
||
Thomas Giordano
okablowanie
|
||
Thomas Giordano
technik dźwięku
|
||
Don Givens
operator imitacji
|
||
Ellen Heuer
imitator dźwięku
|
||
Matthew Iadarola
mikser ponownego nagrania
|
||
Adam Jenkins
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
David Jobe
mikser imitacji
|
||
Eric Lindemann
montaż dźwięku
|
||
Mark A. Mangini
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Scott Millan
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Christopher Moriana
imitator dźwięku
|
||
Josephine Nericcio
dźwięk (asystent)
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Steve Pederson
mikser ponownego nagrania
|
8,0
|
|
Sonny Pettijohn
dźwięk (asystent)
|
||
Eric Potter
operator efektów dźwiękowych
|
||
Curt Schulkey
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
George Simpson
montaż dźwięku
|
||
Mark Smith
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Rob Sweeney
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…