Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mamoru Oshii |
8,0
|
|
Isao Kaneko
(asystent)
|
||
Waldemar Prokopowicz
(asystent)
|
||
Zbigniew Gruz
(asystent)
|
||
Leszek Staroń
(asystent)
|
||
Elżbieta Turska
(asystent)
|
||
Marzena Wardzyk
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kazunori Itô | ||
Producenci | Ocena | |
Atsushi Kubo
producent
|
||
Tetsu Kayama
producent wykonawczy
|
||
Naoyuki Sakagami
producent wykonawczy
|
||
Toru Shiobara
producent wykonawczy
|
||
Shigeru Watanabe
producent wykonawczy
|
||
Takehiko Chino
współproducent
|
||
Ryoichi Fukuyama
współproducent
|
||
Kazumi Kawashiro
współproducent
|
||
Shinji Komori
współproducent
|
||
Takenari Maeda
współproducent
|
||
Yasuki Miki
współproducent
|
||
Katsuharu Nagata
współproducent
|
||
Katsuhiro Ogawa
producent (asystent)
|
||
Nobuyuki Tohya
współproducent
|
||
Shin Unozawa
współproducent
|
||
Masato Araki
kierownik produkcji
|
||
Janusz B. Czech
kierownik produkcji
|
||
Elżbieta Majdosz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marek Sobociński
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maja Zielony
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Katarzyna Trzaska
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maciej Huet
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sylwia Bartosik
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Małgorzata Foremniak
Ash
|
6,9
|
|
Jerzy Gudejko
Murphy
|
||
Dariusz Biskupski
Bishop
|
8,0
|
|
Bartłomiej Świderski
Stunner
|
5,8
|
|
Władysław Kowalski
Mistrz Gry
|
7,2
|
|
Katarzyna Bargiełowska
Recepcjonistka
|
6,0
|
|
Alicja Sapryk
Gill
|
||
Michał Breitenwald
"Murphy" z zespołu "Dziewięć Sióstr"
|
6,0
|
|
Zuzanna Kasz
Ghost
|
||
Adam Szyszkowski
Gracz A
|
6,0
|
|
Krzysztof Szczerbiński
Grasz B
|
||
Marek Stawiński
Gracz C
|
||
Jarosław Budnik
Cooper (głos)
|
5,3
|
|
Andrzej Dębski
Cusinart (głos)
|
||
Zdzisław Szymborski
Mężczyzna w Filharmonii (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elżbieta Towarnicka
Solistka w Filharmonii (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Grzegorz Kędzierski | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kenji Kawai |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Magdalena Tesławska | ||
Iwona Pijanowska
(asystent)
|
||
Anna Rychlik
(asystent)
|
||
Maria Czech
(asystent)
|
||
Janusz Adamiak
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Hiroshi Okuda | ||
Reiko Saitoh
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Jerzy Swoboda
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Liliana Gałązka
charakteryzator
|
||
Małgorzata Tomczak
charakteryzator (asystent)
|
||
Elżbieta Malka-Hen
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Barbara Nowak
scenograf
|
||
Barbara Nowak
dekorator wnętrz
|
||
Bogdan Zajączkowski
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Adam Trąbiński
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Eryk Żuberek
rekwizytor
|
||
Zbigniew Brodzki
rekwizytor
|
||
Jakub Oporowski
rekwizytor
|
||
Tom Miller
główny rekwizytor
|
||
Takashi Watabe
scenograf
|
||
Adam Kowalski
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Shuji Inoue
projektant dźwięku
|
||
Tom Myers
projektant dźwięku
|
||
Tom Myers
mikser ponownego nagrania
|
||
Randy Thom
projektant dźwięku
|
||
Randy Thom
mikser ponownego nagrania
|
||
Stuart McCowan
projektant dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Wiśniewski
dźwięk
|
||
Andrzej Chuszno
operator dźwięku (asystent)
|
||
Mirosław Rok
operator dźwięku (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kazimierz Wróblewski
pirotechnik
|
||
Arkadiusz Rośczak
pirotechnik (druga ekipa)
|
||
Zbigniew Urbaszek
pirotechnik (asystent)
|
||
Marek Gałązka
pirotechnik (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nobuaki Koga
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Roman Suszyński
operator kamery
|
||
Andrzej Glacel
operator steadicam
|
||
Maciej Kowalski
operator steadicam (asystent)
|
||
Stanisław Świątek
oświetlenie
|
||
Grzegorz Bieler
mistrz oświetlenia
|
||
Piotr Obłoza
oświetlenie
|
||
Krzysztof Wacholski
oświetlenie
|
||
Łukasz Komisarczyk
oświetlenie
|
||
Paweł Obłoza
oświetlenie
|
||
Krzysztof Rogala
dobór obsady
|
||
Lech Adamowski
koordynator kaskaderów
|
||
Władysław Barański
koordynator kaskaderów (asystent)
|
6,0
|
|
Magdalena Kalwas
dubler: Małgorzata Foremniak
|
||
Jerzy Pakos
dubler: Jerzy Gudejko
|
||
Andrzej Środziński
kaskader
|
||
Krzysztof Mączyński
kaskader
|
||
Bartosz Stępień
kaskader
|
||
Mariusz Zając
kaskader
|
||
Stefan Bartmański
kaskader
|
||
Rafał Adamowski
kaskader
|
||
Krzysztof Adamowski
kaskader
|
||
Adam Barański
kaskader
|
||
Jacek Tarowski
kaskader
|
||
Iwona Niestrata
kaskader
|
||
Wiesław Adamowski
kaskader
|
||
Andrzej Szpaczyński
kaskader
|
||
Beata Hettlinger
treser zwierząt
|
||
Marek Pinkowski
treser zwierząt
|
||
Zenona Kielanowska-Tomaszewska
księgowy
|
||
Klaudia Kielanowska
księgowy (asystent)
|
||
Seiichi Tanaka
projekt czołówki
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…