Uniwersalny żołnierz: Powrót 1999

Universal Soldier: The Return
Film

Jean-Claude Van Damme (Strażnik czasu, Maksimum ryzyka) powraca w roli Luca Deveraux, który przed laty ocalał z eksperymentu zmierzającego do zamiany go w Uniwersalnego Żołnierza, elektronicznego wojownika przyszłości. Dziś Luc pracuje jako ekspert techniczny dla rządu planującego stworzenie nowej generacji Uniwersalnych… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Jean-Claude Van Damme
jako Luc Deveraux
Michael Jai White
jako S.E.T.H.
Heidi Schanz
jako Erin Young, KTXD
Xander Berkeley
jako Dr Dylan Cotner
Justin Lazard
jako Kpt. Blackburn
Kiana Tom
jako Maggie
Daniel von Bargen
jako Gen. Radford
James Black
jako Sierż. Morrow
Karis Paige Bryant
jako Hillary Deveraux
Bill Goldberg
jako Romeo / UniSol 2500
Brent Anderson
jako Technik
Brent Hinkley
jako Squid

Jean-Claude Van Damme (Strażnik czasu, Maksimum ryzyka) powraca w roli Luca Deveraux, który przed laty ocalał z eksperymentu zmierzającego do zamiany go w Uniwersalnego Żołnierza, elektronicznego wojownika przyszłości. Dziś Luc pracuje jako ekspert techniczny dla rządu planującego stworzenie nowej generacji Uniwersalnych Żołnierzy, inteligentniejszych, silniejszych i praktycznie niezniszczalnych. Wszystko przebiega zgodnie z planem, dopóki odpowiedzialny za kontrolę żołnierzy super komputer S.E.T.H. (Michael Jai White - Spawn) nie wypowiada posłuszeństwa ludziom. Tylko Luc może stawić mu czoła, wie bowiem jak nikt inny, co myślą i czują sterowani przez niego Uniwersalni Żołnierze. Anonimowy

Gatunek
Akcja, Sci-Fi
Słowa kluczowe
krew, przemoc, eksplozja, cyborg zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
1999-07-04 (świat), 2000-03-13 (dvd)
Wytwórnia
Baumgarten-Prophet Entertainment
IndieProd Company Productions
Long Road Entertainment
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
82 minut
Budżet
45 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
Chemas 4

Słaba jest ta kontynuacja dobrej jedynki, która królowała w epoce VHS. Nic tu się nie klei, a jeszcze zatrudnienie tego osiłka Goldberga tylko pogrążyło ten film. A szkoda.

fredaser

Taki sobie – wyraźnie najjaśniejszą gwiazdą i największym plusem jest tu Van Damme, reszta obsady już gorzej, podobnie scenariusz, czy reżyseria. Ciekawa ścieżka dźwiękowa – podobały mi się wykorzystane utwory, jednakże nie zawsze do końca pasowały do sytuacji.

Adam_Siennica 4

Początek końca Van Damme’a – Cóż, ten film to dobry przykład na kompletnie nieudany sequel. Chyba już te nieoficjalne sequele stały na wyższym poziomie niż ten film.

Niestety nie widzę tu plusów – może pojedynek z Michaelem Jai Whitem, ale parę scen, które można wymienić na palcach jednej ręki. Obraz ogólnie na poziomie późniejszych filmów Van Damme’a przeznaczonych tylko na rynek DVD. Słaba akcja, drętwe dialogi i momentami aż człowiek się zastanawia, jak można było nakręcić tak słaby sequel tak świetnego filmu?

Oby trójka miała jakiś lepszy poziom…

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
jacks
251 pkt.
2
kaskader
37 pkt.
3
WuJot
28 pkt.
4
srebrny
24 pkt.
5
Asmodeusz
24 pkt.
6
Anonimowy
18 pkt.
7
fredaser
14 pkt.
8
pavell666
6 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…