Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Fernando León de Aranoa |
1,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Fernando León de Aranoa |
1,0
|
|
Paula Farias
(powieść "Dejarse llover")
|
||
Producenci | Ocena | |
Patricia de Muns
producent wykonawczy
|
||
Javier Méndez
producent wykonawczy
|
||
Luis Fernández Lago
producent liniowy
|
||
Ana Parra
kierownik produkcji
|
||
María José Almela
koordynator postprodukcji
|
||
Beatriz Gómez
koordynator postprodukcji
|
||
Pilar de Heras
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Benicio Del Toro
Mambrú
|
7,9
|
|
Tim Robbins
B
|
7,7
|
|
Olga Kurylenko
Katya
|
7,2
|
|
Mélanie Thierry
Sophie
|
6,0
|
|
Fedja Štukan
Damir
|
||
Frank Feys
Urzędnik ONZ
|
||
Antonio Franic
Żołnierz z flagą
|
||
Eldar Residovic
Nikola
|
||
Ben Temple | ||
Sergi López
Goyo
|
5,0
|
|
Nenad Vukelic
Dziadek Nikoli
|
||
Morten Suurballe
Urzędnik ONZ na konferencji
|
||
Dragica Stojkovic
Krowiarka
|
||
Goran Grgić
Dowódca na punkcie kontrolnym
|
||
Slaven Spanovic
Żołnierz na punkcie kontrolnym
|
||
Mate Gulin
Miejscowy staruszek
|
||
Darko Peric
Sprzedawca wody
|
6,0
|
|
Jaime Menéndez
Żołnierz ONZ
|
||
Javier Díaz Castromil
Żołnierz ONZ
|
||
Totti Milan
Żołnierz ONZ
|
||
Tim Verardi
Żołnierz ONZ
|
||
Zvonimir Okic
Nastolatek z bronią
|
||
David Hadzic
Nastolatek
|
||
Amar Rahic
Nastolatek
|
||
Tvurko Zrncic
Nastolatek
|
||
Andrés Leal
Szachista
|
||
Ivan Brkić
Właściciel sklepu
|
||
Goran Navojec
Bośniacki kierowca
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Alex Catalán | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Arnau Bataller |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Fernando García | ||
Montaż | Ocena | |
Nacho Ruiz Capillas | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Caitlin Acheson
charakteryzator
|
||
Agathe Dupuis
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
César Macarrón
scenograf
|
||
César Macarrón
dyrektor artystyczny
|
||
Juan Aguirre
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Edu Glez
projektant graficzny
|
||
Javier López Antía
rekwizytor
|
||
Alba Sueiro
rekwizytor
|
||
José María Ortega
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Antonio Alfara
montaż dialogów
|
||
Clàudia Ballester
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Patrick Ghislain
mikser imitacji
|
||
Iván Marín
dźwięk
|
||
Julien Naudin
imitator dźwięku
|
||
Daniel Peña
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Natalia Aguilar
technik
|
||
David Campos
koordynator efektów specjalnych
|
||
Juan Olmo
technik
|
||
Raúl Romanillos
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Camilla-Valentine Isola
dobór obsady
|
||
Miguel González Familiar
producent efektów wizualnych
|
||
Isabel Lucas
koordynator efektów wizualnych
|
||
Víctor Palacios López
zecer
|
||
Ferran Piquer
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Irene Vera
zecer
|
||
José Miguel Zapata
efekty wizualne
|
||
César Solar
koordynator kaskaderów
|
||
María Jesús Lucas
kaskader
|
||
Juan de Andrés
operator kamery
|
||
Alberto García Casado
elektryk
|
||
Peru Herrero
elektryk
|
||
Fernando Marrero
fotosista
|
||
Juanjo Sánchez
operator steadicam
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…