Hellboy 6.3

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse jeszcze wzrosną, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

rolnik_postepowy 2019-04-14 5

Powiem tak: latające flaki i głowy, są jak najbardziej na plus w filmie o takim bohaterze. Humor chyba momentami za bardzo wymuszany, ale jakoś nie razi bardzo w oczy. Największym minusem jest scenariusz. Nie przemawia do mnie ta historia. Szczególnie narodziny Hellboya. Takie 5/10.

ArucardPL 2019-04-12 5

Wyszło poniżej (i tak niskich) oczekiwań…

pajki_filmaniak 2019-04-13 7

a dobry warto obejrzeć miejscami jak prawie horror

Przemopgx 2019-04-14 10

Powiem tak -dla każdego fana i miłośnika Fantasy oraz filmów akcji film na wysokim poziomie – scenariusz bardzo zgodny z seria komiksów o Hellboy-u ,do tego wspaniała ścieżka dźwiękowa naprawdę Jeden z lepszych filmów o superbohaterach Jakie widziałem.

Następne