Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Renny Harlin |
6,9
|
|
Albert Cho
(asystent)
|
||
Charlie Picerni
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Daniel Waters |
8,0
|
|
James Cappe
(również) (historia)
|
||
David Arnott
(również) (historia)
|
||
Rex Weiner
(postacie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Steve Perry
producent
|
||
Joel Silver
producent
|
||
Suzanne Todd
współproducent
|
||
Michael Levy
producent wykonawczy
|
||
Eric Burdett
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Greg Richards
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Andrew Dice Clay
Ford Fairlane
|
||
Wayne Newton
Julian Grendel
|
||
Priscilla Presley
Colleen Sutton
|
6,7
|
|
Morris Day
Don Cleveland, producent muzyczny
|
||
Lauren Holly
Jazz
|
6,6
|
|
Maddie Corman
Zuzu Petals
|
||
Gilbert Gottfried
Johnny Crunch
|
7,3
|
|
David Patrick Kelly
Sam
|
||
Brandon Call
Dzieciak
|
||
Robert Englund
Smiley
|
7,1
|
|
Ed O'Neill
Por. Amos
|
7,6
|
|
Vince Neil
Bobby Black
|
||
Sheila E.
Piosenkarka w klubie
|
||
David Arnott
Facet w klubie
|
||
Mark Goldstein
Facet w klubie
|
||
Cody Jarrett
Kyle Troy
|
||
William Shockley
Punk z bronią
|
||
Mark Zuelke
Punk z bronią
|
||
Steve White
Detektyw
|
||
Kari Wuhrer
Melodi
|
||
Delia Sheppard
Członkini zespołu "Pussycats"
|
||
Kimber Sissons
Członkini zespołu "Pussycats"
|
||
Monique Mannen
Członkini zespołu "Pussycats"
|
||
Pamela Adlon
Członkini zespołu "Pussycats"
|
||
Hili Park
Bliźniaczka w klubie
|
||
Gry Park
Bliźniaczka w klubie
|
||
Kurt Loder
Prezenter muzyczny MTV
|
||
Cindy Lehre
Lydia
|
||
Phil Soussan
Członek zespołu "Black Plague"
|
||
Carlos Cavazo
Członek zespołu "Black Plague"
|
||
Randy Castillo
Członek zespołu "Black Plague"
|
||
Peter Michael Escovedo
Członek zespołu w klubie
|
||
Zina Escovedo
Członkini zespołu w klubie
|
||
Juan Jose Escovedo
Członek zespołu w klubie
|
||
Paul Christopher
Członek zespołu w klubie
|
||
J.D. Reilly
Członek zespołu w klubie
|
||
Boni Boyer
Członkini zespołu w klubie
|
||
Consuela Nance
Chórzystka
|
||
Diane Almeida
Chórzystka
|
||
Aurorah Allain
Chórzystka
|
||
Kurt James Stefka
Bramkarz w klubie
|
||
Jaz Kaner
DJ
|
||
David Bowe
Uczeń college'u
|
||
Michael Alan Kahn
Uczeń college'u
|
||
Willie Garson
Chłopak z bractwa
|
||
Ladd Vance
Chłopak z bractwa
|
||
Robert Mangiardi
Niechlujny facet
|
||
Kristin Pearcey
Dziewczyna z bractwa żeńskiego
|
||
Lori Pfeiffer
Dziewczyna z bractwa żeńskiego
|
||
Diana Barrows
Dziewczyna z bractwa żeńskiego
|
||
Lala Sloatman
Dziewczyna z bractwa żeńskiego
|
||
Lee Lawrence
Barman
|
||
Connie Johnson
Przewodniczka turystyczna
|
||
Jordan Lund
Sympatyczny turysta
|
||
Allan Wasserman
Grabarz
|
||
Charlie Hawke
Grabarz
|
||
Rita Bland
Recepcjonistka
|
||
Kathleen Monica
Recepcjonistka
|
||
Randy Crenshaw
Piosenkarz na imprezie w Bel Air
|
||
John Hammond
Pianista
|
||
Tone Loc
Slam, raper
|
||
Hot Tub Johnny West
Damion Flemm
|
||
Edward D'Lorenzo
Szef kuchni
|
||
Sandra Sheeler
Dziewczyna na drabinie
|
||
Edmund E. Villa
Facet przesuwający pianino
|
||
Jimmy Zavala
Muzyk w studio
|
||
David McLaurin
Muzyk w studio
|
||
Lee Thornberg
Muzyk w studio
|
||
William "Smitty" Smith
Muzyk w studio
|
||
James Dale
Muzyk w studio
|
||
John Menzano
Muzyk w studio
|
||
Rick Marotta
Muzyk w studio
|
||
Rene Zendejas
Facet z kukiełką koali
|
||
Thom Fountain
Facet z kukiełką
|
||
Dana Kelly
Facet z kukiełką
|
||
Kirk Knowlden
Facet z kukiełką
|
||
Douglas Seymour
Facet z kukiełką
|
||
Pamela Pond
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Renny Harlin
(sceny usunięte)
|
6,9
|
|
Christopher D. Childers
Tancerz w klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katariina Souri
Dziewczyna na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Oliver Wood
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Michael T. Travers
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Boris Blank | ||
Kostiumy | Ocena | |
Marilyn Vance |
9,0
|
|
Philip Maldonado | ||
Montaż | Ocena | |
Michael Tronick |
7,0
|
|
James Andrykowski
(asystent)
|
||
Bryan H. Carroll
(asystent)
|
||
Edward Malone
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Tracy Steinsapir
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
John Vallone
scenograf
|
8,0
|
|
Christiaan Wagener
dyrektor artystyczny
|
||
Ed Brown
główny konstruktor dekoracji
|
||
Michael Papac
główny rekwizytor
|
||
Jaymes Hinkle
malarz
|
||
Charles William Breen
projektant wnętrz
|
||
Linda Spheeris
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Mike Blaze
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Randy Brewer
konstruktor dekoracji
|
||
Mark Fabus
projektant wnętrz
|
||
Jerry Fitzpatrick
koordynator konstrukcji
|
||
Scott Nifong
rekwizytor
|
||
Eric Orbom
projektant wnętrz
|
||
Jim Slater
rekwizytor
|
||
Edmund Villa
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Hal Walker
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Vanessa Theme Ament
imitator dźwięku
|
||
Todd Bassman
mikrofoniarz
|
||
Troy Porter
mikser imitacji
|
||
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
|
||
Mike Chock
montaż dźwięku
|
||
Curt Schulkey
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Curtis Roush
montaż muzyki
|
||
Tim Gomillion
operator dźwięku
|
||
Ron Bartlett
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Brad Brock
mikser postsynchronu
|
||
Kurt Carpenter
operator postsynchronu
|
||
David B. Cohn
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Virginia Cook-McGowan
montaż dialogów
|
||
Tim Cooney
mikser
|
||
John Dunn
nadzorujący montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ezra Dweck
operator efektów dźwiękowych
|
||
Stephen Hunter Flick
nadzorujący montaż efektów dźwiękowych
|
||
Allen Hartz
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Hilda Hodges
imitator dźwięku
|
||
Elliott Koretz
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ronald Long
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Matthew C. May
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Rick Mitchell
montaż imitacji
|
||
Ronald Sinclair
montaż postsynchronu
|
||
Gina Spiro
montaż dialogów (asystent)
|
||
Jo Von Metoyer
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Chuck Gaspar
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Mike Edmonson
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Steve Riley
technik
|
8,0
|
|
Ted Allen
technik
|
||
Dan Cangemi
technik
|
9,0
|
|
Kenneth C. Clark
technik
|
||
Andy Evans
technik
|
||
Rick Figalan
technik
|
||
Steve Galich
technik
|
8,0
|
|
Ken Helphingstine
technik
|
||
Jeffery House
technik
|
||
Elmer Hui
technik
|
||
Thomas Mertz
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Charlie Picerni
koordynator kaskaderów
|
||
Maryellen Aviano
kaskader
|
||
Kenny Bates
kaskader
|
||
Sandy Berumen
kaskader
|
||
Janet Brady
kaskader
|
||
Nick Brett
kaskader
|
||
Jophery C. Brown
kaskader
|
||
John Cade
kaskader
|
6,0
|
|
Kerrie Cullen
kaskader
|
||
Shane Dixon
kaskader
|
||
Shaun Earl
kaskader
|
||
Francis Echinard
kaskader
|
||
Kenny Endoso
kaskader
|
||
Donna Evans
kaskader
|
||
Cindy Folkerson
kaskader
|
||
Jani Fullerton
kaskader
|
||
Sandra Lee Gimpel
kaskader
|
||
Gary Guercio
kaskader
|
||
Marguerite Happy
kaskader
|
||
Billy Hank Hooker
kaskader
|
||
Tommy J. Huff
kaskader
|
||
Steve Kelso
kaskader
|
||
Gregg Kovan
kaskader
|
||
Craig Lietzke
kaskader
|
||
Lisa McCullough
kaskader
|
||
John Meier
kaskader
|
||
Bennie Moore
kaskader
|
||
Janet Lee Orcutt
kaskader
|
||
Frank Orsatti
kaskader
|
||
Victor Paul
kaskader
|
||
Mary Peters
kaskader
|
||
Chuck Picerni Jr.
kaskader
|
||
Steve Picerni
kaskader
|
||
Bernie Pock
kaskader
|
||
J. Suzanne Rampe
kaskader
|
||
Philip Romano
kaskader
|
||
Lynn Salvatori
kaskader
|
||
Dennis Scott
kaskader
|
||
Keith Tellez
kaskader
|
||
Kym Washington Longino
kaskader
|
||
Cheryl Wheeler Duncan
kaskader
|
||
Dick Ziker
kaskader
|
||
Jackie Burch
dobór obsady
|
||
James W. Gavin
pilot helikoptera
|
||
Charles A. Tamburro
pilot helikoptera
|
||
Michael Tamburro
pilot helikoptera
|
||
Robert Isenberg
fotosista
|
||
John T. Connor
operator kamery (asystent)
|
||
Dennis Seawright
operator kamery (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…