Reżyseria | Odcinki | Ocena | |
---|---|---|---|
Baran bo Odar |
26 odcinków
2017 - 2020 |
||
Lars Gmehling
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Tina Rexilius
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Frederike Karsch
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Philip Haucke
(reżyser drugiej ekipy)
|
9 odcinków
2017 |
||
Ben Bischof
(asystent) (druga ekipa)
|
9 odcinków
2017 |
||
Scenariusz | Odcinki | Ocena | |
Jantje Friese
(również) (twórca)
|
26 odcinków
2017 - 2020 |
||
Baran bo Odar
(twórca)
|
26 odcinków
2017 - 2020 |
||
Marc O. Seng |
7 odcinków
2017 - 2020 |
||
Ronny Schalk |
5 odcinków
2017 - 2019 |
||
Martin Behnke |
5 odcinków
2017 - 2019 |
||
Daphne Ferraro |
2 odcinki
2019 |
||
Producenci | Odcinki | Ocena | |
Jantje Friese
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2017 |
||
Baran bo Odar
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2017 |
||
Quirin Berg
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2017 |
||
Max Wiedemann
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2017 |
||
Justyna Müsch
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2017 |
||
Kelly Luegenbiehl
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2017 |
||
Amanda Krentzman
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2017 |
||
Erik Barmack
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2017 |
||
Arno Neubauer
kierownik produkcji / producent liniowy
|
10 odcinków
2017 |
||
Jan Enderlein
kierownik produkcji
|
10 odcinków
2017 |
||
Regine Otto
koordynator produkcji
|
10 odcinków
2017 |
||
Andreas Heiden
koordynator produkcji (asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Nora E. Markwald
producent (asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Sven Nuri
nadzorca postprodukcji
|
10 odcinków
2017 |
||
Sofie Scherz
producent liniowy (Wiedemann & Berg Television)
|
9 odcinków
2017 |
||
Aktorzy | Odcinki | Ocena | |
Louis Hofmann
Jonas Kahnwald
|
23 odcinki
2017 - 2020 |
||
Karoline Eichhorn
Charlotte Doppler / Dorosła Charlotte Doppler
|
22 odcinki
2017 - 2020 |
||
Lisa Vicari
Martha Nielsen
|
20 odcinków
2017 - 2020 |
||
Maja Schöne
Hannah Kahnwald / Dorosła Hannah Kahnwald
|
20 odcinków
2017 - 2020 |
||
Jördis Triebel
Katharina Nielsen / Dorosła Katharina Nielsen
|
20 odcinków
2017 - 2020 |
||
Stephan Kampwirth
Peter Doppler / Dorosły Peter Doppler
|
20 odcinków
2017 - 2020 |
||
Andreas Pietschmann
Nieznajomy
|
19 odcinków
2017 - 2020 |
||
Paul Lux
Bartosz Tiedemann / Młody Bartosz Tiedemann
|
18 odcinków
2017 - 2020 |
||
Moritz Jahn
Magnus Nielsen / Młody Magnus Nielsen
|
18 odcinków
2017 - 2020 |
||
Oliver Masucci
Ulrich Nielsen / Dorosły Ulrich Nielsen
|
17 odcinków
2017 - 2020 |
||
Gina Stiebitz
Franziska Doppler / Młoda Franziska Doppler
|
17 odcinków
2017 - 2020 |
||
Peter Benedict
Aleksander Tiedemann / Dorosły Aleksander Tiedemann
|
17 odcinków
2017 - 2020 |
||
Deborah Kaufmann
Regina Tiedemann / Dorosła Regina Tiedemann
|
16 odcinków
2017 - 2020 |
||
Carlotta von Falkenhayn
Elisabeth Doppler / Młoda Elisabeth Doppler
|
15 odcinków
2017 - 2020 |
||
Daan Lennard Liebrenz
Mikkel Nielsen
|
14 odcinków
2017 - 2020 |
||
Julika Jenkins
Claudia Tiedemann (rok 1987) / Dorosła Claudia Tiedemann / Claudia Tiedemann (rok 1986)
|
14 odcinków
2017 - 2020 |
||
Mark Waschke
Noah / Dorosły Noah
|
14 odcinków
2017 - 2020 |
||
Leopold Hornung
Torben Wöller
|
13 odcinków
2017 - 2020 |
||
Dietrich Hollinderbäumer
Adam
|
13 odcinków
2019 - 2020 |
||
Christian Pätzold
Egon Tiedemann (rok 1986) / Egon Tiedemann (rok 1987) / Stary Egon Tiedemann
|
12 odcinków
2017 - 2020 |
||
Christian Hutcherson
Magnus Nielson / Nastoletni Magnus Nielson (głos)
|
12 odcinków
2019 - 2020 |
||
Hermann Beyer
Helge Doppler / Stary Helge Doppler
|
10 odcinków
2017 - 2020 |
||
Christian Steyer
H.G. Tannhaus (rok 1986) / Stary zegarmistrz / H.G. Tannhaus (rok 1987)
|
10 odcinków
2017 - 2020 |
||
Lisa Kreuzer
Claudia Tiedemann / Stara Claudia Tiedemann
|
9 odcinków
2017 - 2020 |
||
Anne Ratte-Polle
Ines Kahnwald (rok 1986) / Ines Kahnwald (rok 1987) / Dorosła Ines Kahnwald
|
9 odcinków
2017 - 2020 |
||
Walter Kreye
Tronte Nielsen / Stary Tronte Nielsen
|
9 odcinków
2017 - 2020 |
||
Lea van Acken
Dziewczyna z przyszłości / Silja Tiedemann
|
9 odcinków
2017 - 2020 |
||
Lydia Makrides
Regina Tiedemann (rok 1986) / Regina Tiedemann (rok 1987) / Młoda Regina Tiedemann
|
8 odcinków
2017 - 2020 |
||
Nele Trebs
Katharina Nielsen (rok 1986) / Młoda Katharina Nielsen / Katharina Nielsen (rok 1987)
|
8 odcinków
2017 - 2020 |
||
Tom Philipp
Helge Doppler (rok 1953) / Helge Doppler (rok 1954) / Młody Helge Doppler
|
8 odcinków
2017 - 2020 |
||
Peter Schneider
Helge Doppler (rok 1986) / Helge Doppler (rok 1987) / Dorosły Helge Doppler
|
8 odcinków
2017 - 2020 |
||
Tatja Seibt
Jana Nielsen
|
8 odcinków
2017 - 2019 |
||
Ella Lee
Hannah Kahnwald (rok 1986) / Hannah Kahnwald (rok 1987) / Młoda Hannah Kahnwald
|
7 odcinków
2017 - 2020 |
||
Sebastian Hülk
Egon Tiedemann (rok 1953) / Dorosły Egon Tiedemann / Egon Tiedemann (rok 1954)
|
7 odcinków
2017 - 2020 |
7,0
|
|
Mieke Schymura
Jankowski, oficer policji
|
7 odcinków
2017 - 2020 |
||
Antje Traue
Agnes Nielsen / Agnes Nielsen (rok 1954)
|
7 odcinków
2017 - 2020 |
6,0
|
|
Anton Rubtsov
Benni / Bernadette
|
7 odcinków
2017 - 2020 |
||
Lea Willkowsky
Jasmin Trewen, sekretarka
|
7 odcinków
2017 - 2020 |
||
Carina Wiese
Dorosła Franziska Doppler / Nieznajoma (rok 1921)
|
7 odcinków
2019 - 2020 |
7,0
|
|
Sandra Borgmann
Elisabeth Doppler (rok 2053) / Dorosła Elisabeth Doppler
|
7 odcinków
2019 - 2020 |
||
Barbara Nüsse
Eva
|
7 odcinków
2020 |
||
Max Schimmelpfennig
Młody Noah / Noah (rok 1921)
|
7 odcinków
2019 - 2020 |
||
Ludger Bökelmann
Ulrich Nielsen (rok 1986) / Młody Ulrich Nielsen
|
6 odcinków
2017 - 2020 |
||
Arnd Klawitter
H.G. Tannhaus (rok 1953) / Dorosły zegarmistrz / H.G. Tannhaus (rok 1954)
|
6 odcinków
2017 - 2020 |
||
Cordelia Wege
Greta Doppler (rok 1953) / Greta Doppler (rok 1954) / Greta Doppler
|
6 odcinków
2017 - 2020 |
||
Sebastian Rudolph
Michael Kahnwald
|
6 odcinków
2017 - 2020 |
||
Florian Panzner
Daniel Kahnwald / Daniel Kahnwald (rok 1954)
|
6 odcinków
2017 - 2020 |
||
Sylvester Groth
Clausen, badacz
|
6 odcinków
2019 |
||
Hans Diehl
Stary nieznajomy
|
6 odcinków
2020 |
||
Jakob Diehl
Dorosły nieznajomy
|
6 odcinków
2020 |
||
Claude Heinrich
Młody nieznajomy
|
6 odcinków
2020 |
||
Tamar Pelzig
Doris / Franziska (głos)
|
6 odcinków
2019 |
||
Angela Winkler
Ines Kahnwald
|
5 odcinków
2017 |
5,0
|
|
Tom Jahn
Jürgen Obendorf
|
5 odcinków
2017 - 2020 |
||
Luise Heyer
Doris Tiedemann / Doris Tiedemann (rok 1954)
|
5 odcinków
2017 - 2020 |
||
Winfried Glatzeder
Stary Ulrich Nielsen (rok 1987) / Stary Ulrich Nielsen
|
5 odcinków
2019 - 2020 |
||
Nina Kronjäger
Nieznajoma
|
5 odcinków
2020 |
||
Wolfram Koch
Dorosły Magnus Nielsen / Nieznajomy (rok 1921)
|
5 odcinków
2019 - 2020 |
||
Will Beinbrink
Nieznajomy (głos)
|
5 odcinków
2019 |
||
Stephanie Amarell
Charlotte Doppler (rok 1986) / Młoda Charlotte Doppler
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
||
Gwendolyn Göbel
Claudia Tiedemann (rok 1953) / Claudia Tiedemann (rok 1954) / Młoda Claudia Tiedemann
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
||
Béla Gabor Lenz
Aleksander Tiedemann (rok 1986) / Aleksander Tiedemann (rok 1987) / Młody Aleksander Tiedemann
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
||
Anne Lebinsky
Jana Nielsen (rok 1986) / Dorosła Jana Nielsen
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
||
Anna König
Edda Heimann, patolog
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
||
Anatole Taubman
Bernd Doppler (rok 1953) / Dorosły Bernd Doppler
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
7,0
|
|
Michael Mendl
Bernd Doppler (rok 1986) / Bernd Doppler (rok 1987) / Stary Bernd Doppler
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
7,0
|
|
Joshio Marlon
Tronte Nielsen (rok 1953) / Młody Tronte Nielsen / Tronte Nielsen (rok 1954)
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
||
Felix Kramer
Tronte Nielsen (rok 1986) / Dorosły Tronte Nielsen
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
||
Tara Fischer
Dziewczyna w szkole
|
4 odcinki
2017 - 2020 |
||
Nils Brunkhorst
Nauczyciel
|
3 odcinki
2017 - 2020 |
||
Sammy Scheuritzel
Kilian Obendorf / Uczeń w teatrze
|
3 odcinki
2017 - 2020 |
||
Vico Mücke
Yasin Friese
|
3 odcinki
2017 |
||
Paul Radom
Erik Obendorf
|
3 odcinki
2017 |
||
Rike Sindler
Jana Nielsen (rok 1953) / Młoda Jana Nielsen
|
3 odcinki
2017 - 2020 |
||
Roland Wolf
Oficer policji (rok 1954) / Policjant (rok 1953)
|
3 odcinki
2017 - 2019 |
||
Lena Urzendowsky
Ines Kahnwald (rok 1953) / Młoda Ines Kahnwald
|
3 odcinki
2017 - 2020 |
||
Lena Dörrie
Clara Schrage
|
3 odcinki
2017 |
||
Roman Knizka
Dorosły Bartosz Tiedemann / Mężczyzna w jaskini
|
3 odcinki
2019 - 2020 |
||
Katharina Spiering
Helene Albers / Pielęgniarka w szpitalu psychiatrycznym
|
3 odcinki
2019 - 2020 |
||
Henning Peker
Udo Meier, patolog
|
2 odcinki
2017 - 2019 |
||
Denis Schmidt
Sebastian Krüger
|
2 odcinki
2017 |
||
Franz Hartwig
Martin Döhring, szef policji
|
2 odcinki
2017 - 2020 |
||
Anna Schönberg
Donata, pielęgniarka
|
2 odcinki
2017 |
||
Thomas Arnold
Hermann Albers, farmer
|
2 odcinki
2017 - 2020 |
||
Barbara Philipp
Selma Ahrens
|
2 odcinki
2017 |
||
Axel Werner
Gustav Tannhaus
|
2 odcinki
2020 |
||
Andreas Schröders
Pracownik elektrowni
|
2 odcinki
2019 |
||
Tilla Kratochwil
Dorosła Erna / Erna
|
2 odcinki
2019 - 2020 |
||
David Brückner
Oficer armii (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2020 |
||
Valentin Oppermann
Mads Nielsen
|
1 odcinek
2017 |
||
Nino Böhlau
Znęcający się nastolatek
|
1 odcinek
2017 |
||
Eva Maria Jost
Anne Reisch
|
1 odcinek
2017 |
||
Leon Lukas Blaschke
Uczeń w teatrze
|
1 odcinek
2017 |
||
Jennipher Antoni
Ulla Obendorf
|
1 odcinek
2017 |
||
Helena Abay
Matka Yasina
|
1 odcinek
2017 |
||
Lenz Lengers
Znęcający się nastolatek
|
1 odcinek
2017 |
||
Nina Weniger
Nauczycielka w szkole dla głuchoniemych
|
1 odcinek
2017 |
||
Cornelia Lippert
Kobieta w grupie poszukiwawczej
|
1 odcinek
2017 |
||
Hannes Wegener
Dr Reimann
|
1 odcinek
2017 |
||
Luc Feit
Dr Schaller
|
1 odcinek
2017 |
||
Joachim Paul Assböck
Kapitan na koniu (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2019 |
6,0
|
|
Holger Handtke
Lekarz
|
1 odcinek
2020 |
7,0
|
|
Michael Schenk
Burmistrz Winden
|
1 odcinek
2020 |
||
Jörg Malchow
Strażnik więzienny (rok 1954)
|
1 odcinek
2019 |
||
Christian Kuchenbuch
Lekarz Reginy
|
1 odcinek
2019 |
||
Arne Fiedler
Technik laboratoryjny
|
1 odcinek
2019 |
||
Anjorka Strechel
Żołnierz w namiocie
|
1 odcinek
2020 |
||
Natascha Paulick
Nauczycielka dramatu
|
1 odcinek
2020 |
||
Michael Ihnow
Pracownik biblioteki
|
1 odcinek
2019 |
||
Oliver Bigalke
Farmer
|
1 odcinek
2019 |
||
Eric Bouwer
Pielęgniarka na oddziale psychiatrycznym
|
1 odcinek
2019 |
||
Christian Kerepeszki
Pracownik elektrowni
|
1 odcinek
2019 |
||
Merlin Rose
Marek Tannhaus
|
1 odcinek
2020 |
||
Maximilian Dirr
Żołnierz w punkcie kontrolnym
|
1 odcinek
2020 |
||
Paula Kroh
Uczennica w bibliotece
|
1 odcinek
2019 |
||
Werner Wölbern
Gustav Tannhaus, ojciec
|
1 odcinek
2020 |
||
Chris Theisinger
Najemnik (rok 2053)
|
1 odcinek
2019 |
||
Helena Pieske
Agnes Nielsen (rok 1921)
|
1 odcinek
2019 |
||
Lissy Pernthaler
Dorosła Silja Tiedemann
|
1 odcinek
2020 |
||
Svenja Jung
Sonja Tannhaus
|
1 odcinek
2020 |
||
Frédéric Vonhof
Naukowiec z przyszłości
|
1 odcinek
2019 |
||
Hendrik Heutmann
Farmer
|
1 odcinek
2019 |
||
Till Patz
Mały Noah
|
1 odcinek
2020 |
||
Moritz Heinlin
Kierowca autobusu
|
1 odcinek
2020 |
||
Alexander Schubert
Strażnik w elektrowni
|
1 odcinek
2019 |
||
Frederik Klaus
Oficer policji (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2019 |
||
Isaak Dentler
Włamywacz
|
1 odcinek
2020 |
||
Luna Arwen Krüger
Mała Martha Nielsen
|
1 odcinek
2020 |
||
Lisa-Marie Janke
Pielęgniarka
|
1 odcinek
2019 |
||
Mandy M. Haupert
Nauczycielka na przyjęciu rocznicowym (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2019 |
||
Linus Fischer
Młody Gustav Tannhaus
|
1 odcinek
2020 |
||
Mariella Josephine Aumann
Młoda Helene Albers
|
1 odcinek
2020 |
||
Pablo Striebeck
Młody Peter Doppler
|
1 odcinek
2020 |
||
Anja Willutzki
Młoda Erna
|
1 odcinek
2020 |
||
Aurora Dervisi
Mała Silja
|
1 odcinek
2020 |
||
Jonas Gerzabek
Mały Jonas Kahnwald
|
1 odcinek
2020 |
||
Zdjęcia | Odcinki | Ocena | |
Nikolaus Summerer
(kierownik zdjęć)
|
10 odcinków
2017 |
||
Glenn König
(główna pomoc techniczna)
|
10 odcinków
2017 |
||
Tilman Büttner
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
10 odcinków
2017 |
||
Jörg Widmer
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
10 odcinków
2017 |
||
Florian Emmerich
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
10 odcinków
2017 |
||
Sten Mende
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
10 odcinków
2017 |
||
Jan Raskin
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
10 odcinków
2017 |
||
Elias Heiduk
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
10 odcinków
2017 |
||
Ben Edlich
(pomoc techniczna)
|
9 odcinków
2017 |
||
Kompozytorzy | Odcinki | Ocena | |
Ben Frost |
10 odcinków
2017 |
||
Kostiumy | Odcinki | Ocena | |
Anette Guther |
10 odcinków
2017 |
||
Anette Tirler
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Anna Scholich
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Anja Charlott Sawatzki
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Montaż | Odcinki | Ocena | |
Matti Falkenberg
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Zwi Zausch
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
David Maria Vogel
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Ascanius Böttger
(asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Robert Rzesacz |
4 odcinki
2017 |
||
Anja Siemens |
3 odcinki
2017 |
||
Denis Bachter |
3 odcinki
2017 |
||
Sven Budelmann |
1 odcinek
2017 |
||
Muzyka | Odcinki | Ocena | |
Charakteryzacja | Odcinki | Ocena | |
Monika Münnich
charakteryzator
|
10 odcinków
2017 |
||
Christina Wagner
charakteryzator / fryzjer
|
10 odcinków
2017 |
||
Andrea Pirchner
charakteryzator / fryzjer
|
10 odcinków
2017 |
||
Astrid Stebich
charakteryzator / fryzjer (praktykant)
|
10 odcinków
2017 |
||
Scenografia | Odcinki | Ocena | |
Udo Kramer
scenograf
|
10 odcinków
2017 |
8,0
|
|
Stefan Hauck
dyrektor artystyczny
|
10 odcinków
2017 |
||
Michael Fissneider
projektant wnętrz
|
10 odcinków
2017 |
7,0
|
|
Ines Kramer
projektant wnętrz
|
10 odcinków
2017 |
||
Heike Wolf
dekorator wnętrz
|
10 odcinków
2017 |
||
Katharina Birkenfeld
dekorator wnętrz
|
10 odcinków
2017 |
||
Merle Vierck
dekorator wnętrz (asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Christina Heidelmeier
dekorator wnętrz (asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Katharina Kluge
dekorator wnętrz (asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Alexis Teller
główny rekwizytor
|
10 odcinków
2017 |
||
Michael Fechner
główny rekwizytor
|
10 odcinków
2017 |
||
Isabel Fuchs
główny rekwizytor (asystent)
|
10 odcinków
2017 |
||
Christoph Baumstieger
stolarz
|
8 odcinków
2017 |
||
Olaf von Friderici
stolarz
|
8 odcinków
2017 |
||
Matthias Röder
stolarz
|
8 odcinków
2017 |
||
Dźwięk | Odcinki | Ocena | |
Matthias Richter
mikser
|
10 odcinków
2017 |
||
Benjamin Dunker
mikrofoniarz
|
10 odcinków
2017 |
||
Bertin Molz
mikser (druga ekipa)
|
10 odcinków
2017 |
||
Caspar Sachsse
mikser (druga ekipa)
|
10 odcinków
2017 |
||
David Jung
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
10 odcinków
2017 |
||
Ron Klober
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
10 odcinków
2017 |
||
Gero Renner
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
10 odcinków
2017 |
||
Lewis Morison
montaż muzyki
|
10 odcinków
2017 |
||
Lynn Fainchtein
nadzorca muzyki
|
10 odcinków
2017 |
||
Ansgar Frerich
mikser ponownego nagrania
|
10 odcinków
2017 |
||
Christian Bischoff
mikser ponownego nagrania
|
10 odcinków
2017 |
||
Mathias Maydl
mikser ponownego nagrania
|
10 odcinków
2017 |
||
Benjamin A. Rosenkind
mikser ponownego nagrania
|
10 odcinków
2017 |
||
Alexander Würtz
nadzorujący montaż dźwięku
|
10 odcinków
2017 |
||
Achim Hofmann
montaż dźwięku
|
10 odcinków
2017 |
||
Jörg Elsner
montaż dźwięku (dodatkowy)
|
10 odcinków
2017 |
||
Thomas Kalbér
montaż dźwięku
|
10 odcinków
2017 |
||
Michael Stancyk
imitator dźwięku
|
10 odcinków
2017 |
||
Wolfi Müller
montaż imitacji
|
10 odcinków
2017 |
||
Bernhard Maurer
operator imitacji
|
10 odcinków
2017 |
||
Stephan Fandrych
nadzorca postsynchronu
|
10 odcinków
2017 |
||
Benjamin Schäfer
montaż postsynchronu
|
10 odcinków
2017 |
||
Efekty specjalne | Odcinki | Ocena | |
Adolf Wojtinek
koordynator efektów specjalnych
|
10 odcinków
2017 |
||
Sven Hübner
technik
|
10 odcinków
2017 |
7,0
|
|
Jörg Richter
technik
|
10 odcinków
2017 |
8,0
|
|
Uwe Lehmann
technik
|
10 odcinków
2017 |
||
David Opatz
technik
|
10 odcinków
2017 |
||
Maxim Knefeli
technik
|
10 odcinków
2017 |
||
Thomas Trocha
technik
|
10 odcinków
2017 |
||
Thorsten Hintze
technik
|
10 odcinków
2017 |
||
Lars Hintze
technik
|
10 odcinków
2017 |
||
Solon Luigi
technik
|
10 odcinków
2017 |
||
Pozostała Ekipa | Odcinki | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…