Ghostland 6.5

Po śmierci ciotki, Pauline (Mylène Farmer) i jej dwie córki odziedziczyły dom. Ale pierwszej nocy mordercy wchodzą do domu, a Pauline musi walczyć, by uratować swoje córki. Dramat, który wywołuje traumę w całej rodzinie, a w szczególny sposób wpływa inaczej na każdą z dziewcząt, których osobowości będą się dalej rozchodzić po tej koszmarnej nocy. Podczas gdy Beth (Crystal Reed) staje się znaną autorką specjalizującą się w literaturze grozy, Vera (Crystal Reed) grzęźnie w niszczycielskiej paranoi. Szesnaście lat później rodzina ponownie się zjednoczyła w domu, którego Vera i Pauline nigdy nie opuściły. Zaczną się wtedy dziwne wydarzenia ...

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 7

Drybciu 2018-09-29 1

Jak zwykle franuskie gowno pomimo ze sa rasistami i mysla ze francuski jest bardzo znany w swiecie film jest w wersji ang. bo niestety francuskie kino to juz dno wiadomo zdarza sie fajny film ale to anomalia we francuzkiej kinematografi. mieszkam i zyje we francji niestety cos nie cos wiem o nich.

wiertara 2018-08-06 7

Film bardzo fajny. Jest to jeden z horrorów przy którym faktycznie od czasu do czasu podskoczyłem z fotela. Ghostland wydaje się być typowym klasykiem ludzi zamkniętych w domu, jednak niespodziewany i bardzo ciekawy zwrot akcji stawia widza na nogi i wciąga jeszcze bardziej. Warty uwagi.

ZSGifMan 2018-08-10 7

Jajebie! Jaki chory i poprany film! Zamknąć natychmiast jego tfurcuf ;p

i_darek1x 2018-07-19 3

Ogólnie film beznadziejny ! Stary dom i jakiś łysy spaślak ma obsesję na punkcie lalek … głupie to od początku do końca ! Szkoda na to badziewie czasu !

Krzysztof1970 2018-05-15 3

Są filmy kiedy od początku do końca nie wiadomo o co chodzi…to jeden z nich

Krzyk_Sowy Krzysztof1970 2018-06-26 10

@Krzysztof1970 Oczywiście że wiadomo o co chodzi w tym filmie. Jak sie nie rozumie to mozna spytac.