Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Julie Taymor | ||
Harish Dinkar
(asystent) (Indie)
|
||
Takahide Kawakami
(asystent)
|
||
Witt Lacy
(asystent)
|
||
Michael McKay
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Mohit Silswal
(asystent)
|
||
Krishan Pratap Singh
(asystent)
|
||
Christopher Surgent
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Julie Taymor | ||
Sarah Ruhl | ||
Gloria Steinem
(książka) ("My Life on the Road")
|
||
Julie Pitkanen
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Rohit k Sharma
(nadzorca ciągłości scenariusza) (Indie)
|
||
Suzanne C. Swindle
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Claire Tanner
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Andrea Ulrich
(nadzorca ciągłości scenariusza) (Nowy Jork)
|
||
Producenci | Ocena | |
Alex Saks
producent
|
||
Lynn Hendee
producent
|
||
Julie Taymor
producent
|
||
Marcei A. Brown
producent wykonawczy
|
||
Sarah Johnson
producent wykonawczy
|
||
David Kern
producent wykonawczy
|
||
Mickey Liddell
producent wykonawczy
|
||
Amy Richards
producent wykonawczy
|
||
Regina K. Scully
producent wykonawczy
|
||
Pete Shilaimon
producent wykonawczy
|
||
Jenny Warburg
producent wykonawczy
|
||
Rakesh Singh
kierownik produkcji (Indie)
|
||
Pranav Sahni
kierownik produkcji (Indie)
|
||
Pranav Sahni
konsultant produkcji (Indie)
|
||
Tabrez Noorani
konsultant produkcji (Indie)
|
||
Daniel Hank
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
David Kern
kierownik produkcji
|
||
Jeffrey Penman
nadzorca postprodukcji
|
||
Karen Ramirez
nadzorca produkcji
|
||
Anthony Accetta
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Madison Aldrich
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jax Baker
koordynator produkcji
|
||
Michael Anthony Brown
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Claire Cella
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Chelsea Rose Collins
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Connor Hagan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jordan Hank
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Brandon Herron
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Akil Jackson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Debbie Kennard
nadzorca produkcji
|
||
Akanksha Khanna
koordynator produkcji (Indie)
|
||
Amry Landsberg
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Bryson Lima
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jaimie Randall
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alan Searcy
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Victoria Sherman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hannah Vittitow
kierownik produkcji (asystent)
|
||
George Watson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tara Bayat
koordynator postprodukcji
|
||
Myriam Perron
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Julianne Moore
Gloria Steinem
|
7,4
|
|
Alicia Vikander
Młoda Gloria Steinem
|
7,4
|
|
Bette Midler
Bella Abzug
|
6,9
|
|
Janelle Monáe
Dorothy Pitman Hughes
|
6,5
|
|
Timothy Hutton
Leo Steinem
|
||
Lorraine Toussaint
Flo Kennedy
|
||
Negan Fu
Właściciel chińskiej restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Grantham Jr.
Protestujący mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Autumn Hart
Biegaczka / Protestująca kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andre Haskett
Protestujący mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lynn Hendee
Kobieta w autobusie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Grant Henley
Dziennikarz Show Magazine (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sienna Jeffries
Chaotyczna kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily Knoettner
Stażystka w Ms. Magazine (niewymieniony w czołówce)
|
||
Colton Langan
Bawiący się chłopiec / Chłopiec pchający kosiarkę (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elgin Lee
Mężczyzna golący się w salonie fryzjerskim (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anita Ley
Pasażerka samolotu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Deron Lillard
Parafianin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cindy Long
Rdzenna Amerykanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Juan C. Lopez-Campillo
Profesor prawa Harvardu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gabrielle Malate
Uczestniczka biegu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alyssa AnnMarie Marquez
Indianka Cherokee (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kimberly McTaw
Uczestniczka demonstracji Praw Obywatelskich (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ume Kulsoom Memon
Osoba w tłumie (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Michael-Smith
Filmowiec na zjeździe / Uczestnik kolacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Perla Middleton
Protestująca kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Orr
Profesor prawa Harvardu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Finn Ozaeta
Klient kiosku / Latynoski uczestnik biegu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Krys Palacios
Rdzenna Amerykanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monique Pereira
Króliczek Playboya (niewymieniony w czołówce)
|
||
Archana Prasanna
Przemawiająca kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rodrigo Prieto
Mężczyzna w autobusie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gaya Rajagopalan
Kobieta w księgarni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Felicia M. Reyes
Latynoska delagatka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Manuel Rivera
Kamerzysta / Uczestnik biegu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marlene Rivera
Członek publiczności / Latynoska uczestniczka biegu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Iain Smith
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Max Soliz
Członek starszyzny plemiennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julie Taymor
Kobieta w autobusie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jerri Tubbs
Przewodnicząca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Friedman Twinkies
Kobieta pracująca z dzieckiem na kolanach (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tonia N. Usher
Kobieta w autobusie / Protestująca kobieta / Uczestniczka konwencji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Crystal Vazquez
Protestująca kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Clay Strickland
Reporter na konferencji prasowej
|
||
Fran Tabor
Reporterka na konferencji prasowej
|
||
Michael Lowry
dziennikarz przeprowadzający wywiad w studio TV
|
||
Sean Hankinson
Producent telewizyjny
|
||
Katie Bell
Asystentka producenta telewizyjnego
|
||
Allie McCulloch
Brenda, redaktor Ms. Magazine
|
||
Bethany Geaber
Bethany, redaktor Ms. Magazine
|
||
Joan McMurtrey
Joan, redaktor Ms. Magazine
|
||
Kimiko Gelman
Kimiko, redaktor Ms. Magazine
|
6,0
|
|
Katelyn Farrugia
Studentka Harvardu
|
||
Bethany DeZelle
Studentka Harvardu
|
||
Lyndsay Kimball
Studentka Harvardu
|
||
John J. O'Neill Jr.
Profesor prawa
|
||
John Quick
Kierowca autobusu
|
||
Alisa Harris
Kobieta na ulicy
|
6,0
|
|
Charles Green
Theodore H. White
|
||
Nakeisha Daniel
Shirley
|
||
Dennis Friebe
Mężczyzna rzucający nożami na pokazie cyrkowym
|
||
Angelique Chase
Prezenterka wiadomości
|
||
Margo Moorer
Barbara Jordan
|
||
Ariadne Joseph
Dr Gloria Scott
|
||
Kimberly Guerrero
Wilma Mankiller
|
||
Chelsea Alana Rivera
Młoda delegatka z Houston
|
||
Mina Ownlee
Delegatka rdzennych Amerykanów
|
||
Angela Relucio
Delegatka Azjatycko-Amerykańska
|
||
Mo Brings Plenty
Charlie "Mydło"
|
||
Darien Bird
Prowokator
|
||
Joe D. Lauck
Ojciec Egan
|
||
D.W. Moffett
Stan
|
||
Leon
Frank
|
||
Chris Mayers
Dziennikarz przeprowadzający wywiad w TV
|
||
Jay Huguley
Dziennikarz przeprowadzający wywiad w TV
|
5,0
|
|
Alan Cassman
David Susskind
|
||
Andre Pushkin
Ukraiński taksówkarz
|
||
Madhur Jaffrey
Właścicielka księgarni
|
||
Andrew Hartzell
David
|
||
Charisse Matthews
Dziennikarka przeprowadzająca wywiad
|
||
Joshua Bankey
Stały bywalec w Playboy Club (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Burhans
Parafianin / Protestujący pro-lifer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandy Burhans
Parafianka / Protestująca pro-liferka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Caron
Dziennikarz wiadomości lokalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Carvaines
Profesor Harvardu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chasity Cofield
Kierowca autobusu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremiah Cummings
Fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liz Degen
Biegaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karen DeGennaro
Zwolenniczka biegu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Demeter
Profesor Harvardu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Skylar Denney
Lesbijka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Isabel Nola Dillard
Biegaczka / Swingująca tancerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Summer Ertel
Biegaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Kiera Armstrong
Gloria
|
||
Lulu Wilson
Gloria
|
||
Gloria Steinem
Gloria
|
||
Peggy Sheffield
Rowerzystka
|
||
Tom Proctor
Rowerzysta
|
||
Korbi Dean
Kelnerka
|
||
Enid Graham
Ruth Steinem
|
||
Olivia Olson
Susanne Steinem
|
||
Shalkh Sheeba
Pasażerka pociągu
|
||
Hasina Shalkh
Pasażerka pociągu
|
||
John Adden
Sprzedawca na pchlim targu
|
||
Farookh Shalkh
Sprzedawca herbaty
|
||
Olivia Jordan
Ruby
|
||
Terrence Clowe
Fryzjer
|
||
Stephen Royal Phillips
Policjant ze Wschodniego Toledo
|
||
Sushama Deshpande
Lider Aśramu
|
||
Mangal Sanap
Wieśniak
|
||
P.O. Doshi
Urzędnik w New Delhi
|
||
Mark Rand
Lekarz w sanatorium
|
||
Kathrine Barnes
Rockette
|
||
Victor Slezak
Redaktor New York Times Magazine
|
||
David Shae
Dziennikarz
|
5,0
|
|
Andrew Eakle
Sodajerk
|
||
Victoria Petrosky
Victoria, króliczek Playboya
|
||
Nona Jedelle Cook
Nona, króliczek Playboya
|
||
Annika Pampel
Olga, króliczek Playboya
|
||
John Winscher
Fotograf Playboya
|
||
Andre Rodriguez II
Reporter Show Magazine
|
||
Vince Pisani
Wydawca Show Magazine
|
||
Windsor Thompson
Sekretarka
|
||
David Harland Rousseau
Leon
|
||
Kelley Davis
Sprzedawczyni okularów
|
||
Nick Basta
Redaktor New York Times Magazine
|
||
Bill Winkler
Leo, lekarz
|
||
Deetta West
Pani Green
|
||
Ronalyn T. Alston
Córka pani Green
|
||
Myles Evans
Przewodniczący delegacji
|
||
Eric Mendenhall
Gay Talese
|
||
Jim McKeny
Saul Bellow
|
||
Billie D. Merritt
Kobieta na wiecu aborcyjnym
|
||
Fiona Domenica
Stewardessa w Londynie
|
||
Tom Nowicki
Lekarz w Londynie
|
||
Sam Carlisle
Trener mowy
|
||
Alan Wells
Policjant w Nowym Jorku
|
||
Monica Sanchez
Dolores Huerta
|
||
Victoria Mack
Stewardessa
|
||
Shannon Brunson-Killian
Zdenerwowana pasażerka
|
||
Daniel James
Pesymista
|
||
Lynne Ashe
Irlandzka taksówkarka
|
||
Muretta Moss
Reporterka na konferencji prasowej
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Rodrigo Prieto | ||
Jayson Barber
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Beau Bellanich
(pomoc techniczna)
|
||
Mitch Blasingame
(pomoc techniczna)
|
||
Adrienne Brown
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Himmat Deol
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Scott Christopher Harmon
(pomoc techniczna)
|
||
Brian Knox
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Evan Russell
(pomoc techniczna)
|
||
Joseph Dianda
(główna pomoc techniczna)
|
||
Sanjay Sami
(główna pomoc techniczna) (Indie)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Elliot Goldenthal | ||
Ilyse Wolfe Tretter
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Sandy Powell |
9,0
|
|
Layne Brightwell | ||
Virginia Cook | ||
Sarah Dano | ||
David Davenport
(nadzorca kostiumów)
|
||
Cameron Doyle | ||
Alexis Forte
(asystent)
|
||
Kristen Kadel
(koordynator kostiumów)
|
||
Riki LeCotey | ||
Barbara Marko | ||
Valerie Martin | ||
J. Nicholas Meese
(stażysta)
|
||
Riyaz Ali Merchant
(nadzorca garderoby)
|
||
Eden Miller
(nadzorca garderoby) (Nowy Jork)
|
||
Wade Sullivan
(nadzorca kostiumów)
|
||
Patrick Tennerson
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Anna-Judite Vegte
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Sabine Hoffman | ||
Andrew Freedman
(praktykant)
|
||
Babs Laco
(asystent)
|
||
Jasmin Way
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Robert Elhai
aranżer
|
||
Elliot Goldenthal
aranżer
|
||
Jonathan Sheffer
dyrygent
|
6,0
|
|
Charakteryzacja | Ocena | |
Randi Owens Arroyo
charakteryzator
|
||
Mandy Bisesti
główny charakteryzator
|
||
Judy Chin
charakteryzator (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Judy Chin
nadzorca charakteryzacji
|
||
Radhika Dhas
fryzjer (asystent) (Indie)
|
||
Radhika Dhas
charakteryzator (asystent) (Indie)
|
||
Dhyana Forte
charakteryzator
|
||
Glen P. Griffin
efekty specjalne makijażu
|
||
Virginia Holmes
główny charakteryzator (Indie)
|
||
Rohan Jagtap
główny stylista (Indie)
|
||
Courtney Jarrell
charakteryzator
|
||
Starr Jones
charakteryzator
|
||
Miia Kovero
nadzorca charakteryzacji
|
||
Miia Kovero
fryzjer (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Susan Laprelle
efekty specjalne makijażu
|
||
Jonah Levy
efekty specjalne makijażu
|
||
Pauletta O. Lewis
główny stylista
|
||
Adrien Morot
projektant efektów specjalnych makijażu (Julianne Moore)
|
||
Aida Scuffle
charakteryzator
|
||
Preeti Sharma
fryzjer (asystent) (Indie)
|
||
Preeti Sharma
charakteryzator (asystent) (Indie)
|
||
Betty Lou Skinner
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Brooke Lee Smith
charakteryzator
|
||
Dawn Turner
fryzjer
|
||
Cecilia Verardi
charakteryzator
|
||
Tony Ward
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kim Jennings
scenograf
|
||
Michael Auszura
dyrektor artystyczny
|
||
Sam Bader
dyrektor artystyczny
|
||
Elizabeth Keenan
dekorator wnętrz
|
||
Sam Bader
projektant graficzny
|
||
Anthony Boatright
rekwizytor
|
||
Ian Breslerman
rekwizytor
|
||
Ian Breslerman
koordynator konstrukcji
|
||
Shana McKay Burns
projektant wnętrz
|
||
Amanda Cornell
dekorator wnętrz
|
||
Brody Docar
rekwizytor (asystent)
|
||
John France
główny konstruktor dekoracji
|
||
Heath Hancock
projektant graficzny
|
||
Brian Hudson
koordynator konstrukcji
|
||
B. Kyle Lewis
rekwizytor
|
||
Stephanie Macomber
malarz
|
||
Laura C. McPherson
malarz
|
||
Tobin Ost
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Katherine Parker
malarz
|
||
James Rosenthal
zbrojmistrz
|
||
James Rosenthal
główny rekwizytor
|
||
Lisa Tinley Ryan
projektant graficzny
|
||
Matthew Jeffrey Sama
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Robin Simmerly
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Tyler Standen
projektant graficzny
|
||
Aimee Sullivan
rekwizytor
|
||
Raymond Talley
rekwizytor
|
||
Darlene Vega
malarz
|
||
Christopher Wicker
główny architekt
|
||
Angie Woodard
rekwizytor
|
||
Kim Dulaney
grafik koncepcyjny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Justine Baker
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael Barry
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Oleg Belogorsky
mikser postsynchronu
|
||
Kate Bilinski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Boulton
mikser postsynchronu
|
||
Timothy Cargioli
mikrofoniarz
|
||
Patrick Christensen
mikser postsynchronu
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu (Atlanta)
|
||
Aidan Dykes
mikser postsynchronu
|
||
Dave Flynch
montaż imitacji
|
||
Jonathan Gaynor
mikser
|
||
Jeff Hinton
mikser postsynchronu
|
||
Paul Hsu
projektant dźwięku
|
||
Whitney Ince
dźwięk
|
||
Jiho Kim
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Nithin Lukose
mikser
|
||
Paul Lynch
operator postsynchronu
|
||
Elanor Rimassa
dźwięk
|
||
Michael Rivera
operator postsynchronu
|
||
Nicholas Schenck
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Billy Theriot
montaż dialogów
|
||
Carter Little
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Talis Kiesling
technik
|
||
Morgan McMath Rogers
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Jon Russell
technik
|
||
Bruno Van Zeebroeck
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Bernard Telsey
dobór obsady
|
||
Rebecca Carfagna
dobór lokalizacji (Georgia)
|
||
Cherelle Cargill
dobór głosu
|
||
Harish Dinkar
dodatkowy dobór obsady (Indie)
|
||
Dann Fink
dobór głosu
|
||
Sienna Jeffries
dobór głosu
|
||
Rachel Kerby
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Meagan Lewis
dobór lokalizacji (Georgia)
|
||
Christine Nelson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Trishaan
dodatkowy dobór obsady
|
||
Bruce Winant
dobór głosu
|
||
Sara Alread
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Anurag Biwal
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Indie)
|
||
Lee Futch
dokumentacja scenograficzna
|
||
Justin Hank
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
David Richard Martin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Patrick Mizell
dokumentacja scenograficzna
|
||
Alison A. Taylor
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
James Troutman
dokumentacja scenograficzna
|
||
Dodd Vickers
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Dodd Vickers
dokumentacja scenograficzna
|
||
Trent Brya
kierowca kaskader
|
||
Trent Brya
kaskader dublujący: Andre Pushkin
|
||
Laurence Chavez
koordynator kaskaderów (dodatkowy)
|
||
Kachina Dechert
kaskader dublujący: Julianne Moore
|
6,0
|
|
Ryan Mari
kaskader
|
||
Kevin Morgan
kaskader
|
||
Paul Andrew O'Connor
koordynator kaskaderów
|
||
Kevin Rogers
koordynator kaskaderów (Nowy Jork)
|
||
Robbie P Smith
układacz
|
||
Keil Oakley Zepernick
koordynator kaskaderów
|
||
Jamie Baglio
elektryk
|
||
Chrys Blackstone
elektryk
|
||
Matthew C. Brookman
oświetlenie
|
||
Stephen Cabinum
oświetlenie (asystent)
|
||
Ben Davidson
oświetlenie
|
||
Alessandro Di Meo
prowadzący ostrość
|
||
Kahlil Fadel
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Stanley Fernandez Jr.
operator kamery
|
||
Michael Fuchs
operator kamery
|
||
Michael Fuchs
operator steadicam
|
||
Larry Gianneschi IV
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Max Gordon
oświetlenie
|
||
Matthew Kelly Jackson
operator kamery (asystent)
|
||
Sidharth Kale
operator kamery
|
||
Sarah Kibby
elektryk
|
||
Nicholas Leone
operator kamery (asystent)
|
||
Bala Santosh Majji
operator kamery (stażysta)
|
||
Daniel C. McFadden
fotosista
|
||
Andrew Kyle Morrison
oświetlenie
|
||
John Paul Palmer
elektryk
|
||
Kyle Perritt
oświetlenie
|
||
Milan Pokharel
operator kamery (asystent)
|
||
Kamlesh Sadrani
oświetlenie (Indie)
|
||
Sean Sheridan
oświetlenie
|
||
Johnny Sousa
prowadzący ostrość
|
||
Ej Kang
animator
|
||
Dylan S. Buser
kolorysta (asystent)
|
||
Andrei Klein
kolorysta
|
||
Bryan Bailey
księgowy (asystent)
|
||
Justin Barefield
księgowy
|
||
Nora Clark
konsultant (taniec)
|
||
Jonathan DeBoer
księgowy
|
||
James Gavin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Simon Hanis
księgowy
|
||
Grant Henley
dubler
|
||
Cindy Long
dubler
|
||
Sheryl Minikes
dubler
|
||
Dori A. Rath
księgowy produkcji
|
||
Jamie Stimach
treser zwierząt
|
||
Jennifer Wilbert
księgowy (asystent)
|
||
Michael LaFond
montaż efektów wizualnych
|
||
Matt Akey
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Neishaw Ali
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Gabrielle Allard
grafik komputerowy
|
||
Joseph Ankrah
zecer
|
||
Mathieu Archambault
zecer
|
||
Rodrigo Armendariz
zecer
|
||
Aarif Attarwala
efekty wizualne (asystent)
|
||
Thomas Bacanu
zecer
|
||
Adam Baker
animator
|
||
Anthony Baptiste
grafik komputerowy
|
||
Tania Beaulieu
grafik komputerowy
|
||
Simon Beaupré
efekty wizualne
|
||
Francis Bernard
grafik komputerowy
|
||
Didier Bertrand
efekty wizualne
|
||
Florence Bichon
grafik komputerowy
|
||
Jennifer Blackwell
koordynator efektów wizualnych
|
||
Samuel Boisvert
zecer
|
||
Olivier Bolduc
zecer
|
||
Raoul Bolognini
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Vincent Boucher-Cormier
grafik komputerowy
|
||
Reine Bourgault
zecer
|
||
Frederic Breault
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Rashida Brown
zecer
|
||
Dang Bubendorff
grafik komputerowy
|
||
J. Bush
zecer
|
||
Grace Casas
animator (3D)
|
||
Guillaume Chainé
efekty wizualne
|
||
Sébastien Chartier
efekty wizualne
|
||
Liz Christofaro
producent efektów wizualnych
|
||
Tiffany Chung
zecer
|
||
Eric Clement
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Isabelle Clermont
montaż efektów wizualnych
|
||
Cyril Conforti
efekty wizualne
|
||
Thompson Conradi
zecer
|
||
Jerome Cote
zecer
|
||
Marie-Océane Courtois
efekty wizualne
|
||
Xinyue Cui
zecer
|
||
Camille Dao
efekty wizualne
|
||
Eric Desaulniers
grafik komputerowy
|
||
Maxime Desforges
montaż efektów wizualnych
|
||
Marie-Annick Desrosiers
efekty wizualne
|
||
David Dionne
grafik komputerowy
|
||
Mario Donio
zecer
|
||
Léa Drainville-Mongeau
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Francis Drolet
zecer
|
||
Florian Dubois
zecer
|
||
Maxime Ducharme
grafik komputerowy
|
||
Annie Dufresne
grafik komputerowy
|
||
Valérie Dugas
efekty wizualne
|
||
Zhavier Dumont
zecer
|
||
Rob Eckert
grafik komputerowy
|
||
Saeed Faridzadeh
zecer
|
||
Vincent Forand
zecer
|
||
Jessica Francoeur-Ducharme
efekty wizualne
|
||
Benoit Gagnon
grafik komputerowy
|
||
Brice Garnier
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Marion Gasqui
montaż efektów wizualnych
|
||
Mahsa Ghorbankarimi
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Peter Giliberti
nadzorca animacji
|
||
Ruben Gloria
producent efektów wizualnych
|
||
Paul Golden
zecer
|
||
Paul Golden
efekty wizualne
|
||
Robin Scott Graham
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Christopher Grandel
efekty wizualne
|
||
Christopher Grandel
główny zecer
|
||
Jonathan Grégoire
grafik komputerowy
|
||
Mitch Hounslow
montaż efektów wizualnych
|
||
Chris Hudzieczko
zecer
|
||
Ciprian Iorga
zecer
|
||
Gareth Kanter
koordynator efektów wizualnych
|
||
Maxim Kornev
zecer
|
||
Siugi Aurélie Kuoch
księgowy (efekty wizualne)
|
||
Alain Lachance
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Elijah Lamond
zecer
|
||
Marie-Eve Lapierre
zecer
|
||
Maxime Lapointe
efekty wizualne
|
||
Jongju Lee
główny animator
|
||
Natasha Leroux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Philippe Lépine
producent efektów wizualnych
|
||
Ralph Maiers
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Nicolas Marion
grafik komputerowy
|
||
Riley Massender
zecer
|
||
Marc Massicotte
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mélissa Massé
koordynator efektów wizualnych
|
||
Saurabh Maurya
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Christine McDermott
producent efektów wizualnych
|
||
Keegan McDougall
grafik komputerowy
|
||
Andrew McPhillips
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alexandre Meneux
grafik komputerowy
|
||
Simon James Milner
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Lafim Miri-Dashe
animator
|
||
Gabriel Monette
grafik komputerowy
|
||
Cynthia Mourou
producent efektów wizualnych
|
||
Yecid Munoz
grafik komputerowy
|
||
Natpasin Nguanprasert
zecer
|
||
Magdi Omar
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Anne Pages
producent efektów wizualnych
|
||
Andris Pakalns
efekty wizualne
|
||
Krunal Pawar
animator
|
||
Joseph Payo
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Emilie Pelletier
zecer
|
||
Jonathan Piche-Delorme
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Samuel Rainville-Bell
zecer
|
||
Ramón Ramos
zecer
|
||
Charles Richer
efekty wizualne
|
||
Jean-Pierre Riverin
efekty wizualne
|
||
Matthew Robertson
nadzorca komponowania
|
||
Antoine Rouleau
grafik komputerowy
|
||
Marc A. Rousseau
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Gabriel Roy
zecer
|
||
Marc-André Roy
zecer
|
||
Nicolas Sabourin-Beausoleil
zecer
|
||
Nicolas Sabourin-Beausoleil
efekty wizualne
|
||
Andrew Scott
nadzorca komponowania
|
||
Igor Senkin
zecer
|
||
Vico Sharabani
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rick Shine
montaż efektów wizualnych
|
||
Tim Sibley
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Vikramjit Sorensangbam
grafik komputerowy
|
||
Frederic St-Arnaud
efekty wizualne
|
||
Mariève St-Laurent
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nancy St. John
producent efektów wizualnych
|
||
Deborah Sullivan
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Danielle Taillefer
grafik komputerowy
|
||
Léane Taillon
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sylvain Thibodeau
montaż efektów wizualnych
|
||
Olivier Thériault
grafik komputerowy
|
||
Matthew Tremaglio
efekty wizualne
|
||
Alexandre Tremblay
zecer
|
||
Alexandre Tremblay
główny zecer
|
||
Mathieu Tremblay
zecer
|
||
Petar Tsonev
zecer
|
||
Samuel Vachon
zecer
|
||
Pedro Vilas
efekty wizualne
|
||
Jasmin Way
montaż efektów wizualnych
|
||
Markus White
zecer
|
||
Patrik Witzmann
efekty wizualne
|
||
Asaf Yeger
efekty wizualne
|
||
Ian Yunis
zecer
|
||
Jackie Zhang
efekty wizualne
|
||
Mike Barber
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jev Belyaev
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joyce Boll
projektant efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Hyde
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chi Jiajia Lim
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Mahon
artysta matowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sonia Marques
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
James McEvitt
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Juan Diego Medellin
układ graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Éloïse Thompson-Tremblay
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kyle Zemborain
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kerry Monteen
fotosista (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…