Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ridley Scott |
7,9
|
|
Fabrizio Bava
(asystent)
|
||
Martina Götthansova
(asystent)
|
||
Alberto Mangiapane
(asystent)
|
||
Lorenzo Signoretti
(asystent)
|
||
Valentina de Cassan
(asystent)
|
||
Chiara Frosi
(asystent)
|
||
Raymond Kirk
(asystent)
|
||
Sara Rosato
(asystent)
|
||
Matilde Composta
(asystent) (Mediolan)
|
||
Barbara Bevacqua
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Roberto Bentivegna | ||
Becky Johnston
(również) (historia)
|
||
Sara Gay Forden
(książka)
|
||
Producenci | Ocena | |
Giannina Facio
producent
|
||
Mark Huffam
producent
|
||
Ridley Scott
producent
|
7,9
|
|
Kevin J. Walsh
producent
|
||
Jason Cloth
producent wykonawczy
|
||
Aidan Elliott
producent wykonawczy
|
||
Megan Ellison
producent wykonawczy
|
||
Aaron L. Gilbert
producent wykonawczy
|
||
Marco Valerio Pugini
producent wykonawczy
|
||
Filippo Baldasso
kierownik produkcji
|
||
Diego Cavallo
kierownik produkcji
|
||
Sabrina Manna
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andrea Pugini
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Camilla Pugini
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mahmoud Ibrahim
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Emiliano Composta
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Laura Garetti
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bartolomeo Bevilacqua
kierownik produkcji (asystent: reżyser)
|
||
Marco Milani
nadzorca produkcji
|
||
Francesco Schiavone
kierownik produkcji (asystent: kostiumy)
|
||
Anastasia Angelini
kierownik produkcji (asystent) (operator kamery)
|
||
Andrea Picano
kierownik produkcji (asystent) (operator kamery)
|
||
Céline Landò
kierownik produkcji (asystent) (obiekty zdjęciowe) (Mediolan)
|
||
Cosimo Lipparini
kierownik produkcji (asystent) (obiekty zdjęciowe)
|
||
Roberta Milone
kierownik produkcji (asystent) (obiekty zdjęciowe)
|
||
Ashley Fields
koordynator produkcji
|
||
Elisabetta Iuliano
kierownik produkcji (asystent) (Włochy)
|
||
Marc Landò
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Carla Mori
producent (asystent)
|
||
Oriol Piñeiro
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Isabella Roberto
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Federica Russo
producent (asystent)
|
||
Monica Zierhut
nadzorca produkcji (muzyka)
|
||
Francesca Cingolani
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Lady Gaga
Patrizia Reggiani
|
6,6
|
|
Adam Driver
Maurizio Gucci
|
6,3
|
|
Jared Leto
Paolo Gucci
|
7,4
|
|
Jeremy Irons
Rodolfo Gucci
|
8,2
|
|
Al Pacino
Aldo Gucci
|
9,0
|
|
Salma Hayek
Pina Auriemma
|
7,6
|
|
Jack Huston
Domenico De Sole
|
6,7
|
|
Camille Cottin
Paola Franchi
|
||
Mădălina Ghenea
Sophia Loren
|
||
Reeve Carney
Tom Ford
|
||
Youssef Kerkour
Nemir Kirdar
|
||
Vincent Riotta
Fernando Reggiani
|
5,0
|
|
Mehdi Nebbou
Saïd
|
||
Edouard Philipponnat
Walter
|
||
Eva Moore
Gość domku
|
||
Mia McGovern Zaini
Alessandra Gucci (lat 9)
|
||
Bianca Nappi
Urzędniczka
|
||
Andrea Piedimonte
Ivano Savioni
|
6,0
|
|
Luca Chikovani
Znawca mody
|
||
Mario Opinato
Prawnik Patrizii
|
||
Florence Andrews
Jenny Gucci
|
||
Livio Beshir
Właściciel straganu
|
||
Alessandro Egger
Znawca mody
|
||
Miloud Mourad Benamara
Omar
|
||
Andrea Bruschi
Portier
|
||
Alexia Murray
Silvana Reggiani
|
||
Dante Alba
Znawca mody
|
||
Gianpiero Pumo
Kelner
|
||
Gaetano Bruno
Franco
|
||
Vincenzo Tanassi
Benedetto Ceraulo
|
||
Johanna Santos
Modelka Paola
|
||
Paolo De Giorgio
Sędzia z Mediolanu
|
||
Mauro Lamantia
Max
|
||
Nicole Bani Sarkute
Alessandra (lat 3)
|
||
Clelia Rossi Marcelli
Alessandra, nastolatka
|
||
Pietro Ragusa
Hr. Sarzana
|
||
Alessandro Pess
Reggiani Trucker
|
||
Alex Mariotti
Reggiani Trucker
|
||
Monica Nappo
Sekretarka Reggiani Truckera
|
||
Alessandro Piavani
Upper Crust Stiff
|
||
Marina Occhionero
Upper Crust Stiff
|
||
Pierpaolo Palladino
Ksiądz na ślubie
|
||
Jun Ichikawa
Masażystka
|
||
Daphne Morelli
Francuska modelka
|
||
Gjergji Lala
Szef Tanner
|
||
Alessandra Borgia
Starsza pracownica
|
||
Havana Alfarano
Młoda pracownica
|
||
Philippe Boa
Bobby Short
|
||
Ira Fronten
Maybeline
|
||
Marika De Chiara
Pielęgniarka oddziału położniczego
|
||
Antonello Annunziata
Karl Lagerfield
|
||
Nicola Garofalo
Mężczyzna z urzędu skarbowego
|
||
Daniele De Martino
Mężczyzna z urzędu skarbowego
|
||
Beatrice Pelliccia
Asystentka Paolo
|
||
Beppe Rosso
Prawnik Aldo
|
||
Jay Natelle
Sędzia federalny
|
||
Larry Kapust
Przeciwnik Aldo w squasha
|
||
Pietro Pace
Kelner na przyjęciu u Aldo
|
||
Stefano Moretti
Dyrektor pokazu mody
|
||
Catherine Walker
Anna Wintour
|
||
Martino Palmisano
Richard Avedon
|
||
Filippo De Carli
Gość domku
|
||
Marco Sincini
Specjalista ds. pisma ręcznego
|
||
Daniele Monterosi
Policjant podatkowy
|
||
Daniela Macaluso
Gospodyni z St. Moritz
|
||
Alfredo Pea
Gospodarz z St. Moritz
|
||
Dirk Plöenissen
Szwajcarski strażnik pogranicza
|
||
Mimmo Mancini
Galleria Porter
|
||
Eric Alexander
Gliniarz
|
||
Beniamino Marcone
Księgowy Paola
|
||
Simone Spinazze
Szef policji
|
||
Fausto Caroli
Asystentka Anny Wintour
|
||
Bruce McGuire
Sędzia
|
||
Loris Loddi
Sędzia
|
||
Roger Garth
Znawca mody
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dariusz Wolski |
8,5
|
|
Daniele Dessena
(pomoc techniczna)
|
||
Giorgio Pezzotti
(pomoc techniczna)
|
||
Luca Fiordelmondo
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Harry Gregson-Williams | ||
Kostiumy | Ocena | |
Janty Yates |
9,0
|
|
Costanza Bastanti | ||
Marcia Bethell | ||
Bruno de Santa | ||
Sarah Ferdinando | ||
Katia Folco | ||
Laura Rhi Sausi | ||
Guillem Soler Pou | ||
Maurizio Torti | ||
Giusi Vacalebre | ||
Stefano De Nardis
(współprojektant kostiumów)
|
||
Frieda Basso Boccabella
(Lady Gaga)
|
||
Jocelyn Kuan
(Los Angeles)
|
||
Orielle Del Re
(dodatkowy)
|
||
Saverio Cicala
(asystent)
|
||
Rachel Knowles
(asystent)
|
||
Melissa Moritz
(asystent)
|
||
Alessia Boccardo
(rezerwowy)
|
||
Elena Rotatori
(koordynator kostiumów)
|
||
Marco Alzari
(nadzorca kostiumów) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Claire Simpson |
8,0
|
|
Sam Restivo
(dodatkowy)
|
||
Callum Grummitt
(asystent)
|
||
Ilario Monti
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Philip Klein
aranżer
|
||
Steve Mair
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Allen Walley
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Jana Carboni
projektant makijażu
|
||
Stefania Pellegrini
główny charakteryzator
|
||
Daniel Lawson Johnston
charakteryzator osobisty: Adam Driver
|
||
Sarah Tanno
charakteryzator osobisty: Lady Gaga
|
||
Federica Castelli
charakteryzator osobisty: Jared Leto
|
||
Elenia Contu
charakteryzator
|
||
Coralie Gaspard
charakteryzator
|
||
Lidia Minì
charakteryzator
|
||
Maria Solberg Lepre
charakteryzator
|
||
Roberta D'Alessio
charakteryzator
|
||
Loredana Caldarola
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Giulia Giorgi
charakteryzator (asystent)
|
||
Alessandra Pierucci
charakteryzator (stażysta)
|
||
Giuliano Mariano
projektant fryzur
|
||
Alexis Continente
fryzjer osobisty: Adam Driver
|
||
Frederic Aspiras
fryzjer osobisty: Lady Gaga
|
||
AnnaCarin Lock
fryzjer osobisty: Jared Leto
|
||
AnnaCarin Lock
perukarz: Jared Leto
|
||
Federico Martellacci
fryzjer
|
||
Valentina Spuntarelli
fryzjer
|
||
Aurora Gambelli
fryzjer
|
||
Federica Rutigliano
fryzjer (stażysta)
|
||
Francesca Scalera
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Elisabetta Arlotti
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Arthur Max
scenograf
|
9,0
|
|
Taine King
scenograf (asystent)
|
||
Cristina Onori
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
Massimo Pauletto
dyrektor artystyczny
|
||
Gianpaolo Rifino
dyrektor artystyczny
|
||
Saverio Sammali
dyrektor artystyczny
|
||
Jeremy Imaz King
dyrektor artystyczny
|
||
Sabina Angeloni
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Silvia Colafranceschi
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Claudia Granucci
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dario Nolé
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Letizia Santucci
dekorator wnętrz
|
||
Cristina Vittoria Marazzi
dekorator wnętrz
|
||
Giulia Camoglio
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Fabiana Rizzi
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Stefano Carbonaro
główny konstruktor dekoracji
|
||
Matteo Furcolo
konstruktor dekoracji
|
||
Stefano Nagni
konstruktor dekoracji
|
||
Federico Ciommo
główny rekwizytor
|
||
Giuliano Mignacca
rekwizytor
|
||
Roberto Benetti
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Luigi Bruno
rekwizytor (rezerwowy) (asystent)
|
||
Adriano Maggi
rekwizytor (rezerwowy) (asystent)
|
||
Flavia Ballarin
projektant graficzny (asystent)
|
||
Antonia D'Orsi
projektant graficzny (asystent)
|
||
Vieri Cecconi
rysownik
|
||
Fausto De Rossi
rysownik
|
||
Francesco Grossi
rysownik
|
||
Emanuela Piu
rysownik
|
||
Tommaso Dubla
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paul Massey
mikser ponownego nagrania
|
||
Stéphane Bucher
mikser
|
||
James Mather
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Tomas Blazukas
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Giuliano Marcaccini
dźwięk (rezerwowy)
|
||
Oliver Ferris
imitator dźwięku
|
||
Sophia Hardman
montaż imitacji
|
||
Mike Tehrani
mikser postsynchronu
|
||
Jérôme Rabu
mikrofoniarz
|
||
Allegra De Souza
montaż muzyki
|
||
Tony Lewis
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Laura Davison
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Stefano Pepin
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Franco Galiano
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Richard Stanbury
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Paolo Galiano
nadzorca efektów specjalnych (Włochy)
|
||
Tiziano Martella
technik
|
||
Massimo Papini
technik
|
||
Tiberio Angeloni
technik (śnieg)
|
||
Giovanni Antonini
technik (śnieg)
|
||
Anne Lacheiner-Kuhn
technik (śnieg)
|
||
Stefano Puliga
technik (śnieg)
|
||
Enrico Toscano
technik (śnieg)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kate Rhodes James
dobór obsady
|
||
Teresa Razzauti
nadzorca doboru obsady (Włochy)
|
||
Valentina Flint
dobór obsady (asystent) (Włochy)
|
||
Massimiliano Ubaldi
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Antonio Cricchi
kaskader dublujący: Adam Driver
|
||
Valentina Flammini
kaskader dublujący: Lady Gaga
|
||
Maria Gnecchi
kaskader dublujący: Lady Gaga
|
||
Stefano Saveriano
kaskader dublujący: Jared Leto
|
||
Agostino De Cesaris
kaskader
|
||
Rocco Maria Franco
kaskader
|
||
Enzo Musumeci Greco
kaskader
|
||
Daniele Nguyen
kaskader
|
||
Cristiano Pittarello
kaskader
|
||
Iacopo Ricciotti
kaskader
|
||
Gabriele Scilla
kaskader
|
||
Stefano Maria Mioni
kierowca kaskader
|
||
Gabriele Scilla
kierowca kaskader
|
||
Stefano Saveriano
kierowca precyzyjny
|
||
Armando Avallone
operator kamery
|
||
Matteo Ceccarelli
operator kamery
|
||
Thomas Dirnhofer
operator kamery
|
||
Roberto Gentili
operator kamery
|
||
David Mariottini
operator kamery
|
||
Daniele Massaccesi
operator kamery
|
||
Niccolò Brindasso
operator kamery (asystent)
|
||
Lorenzo Ciccarelli
operator kamery (asystent)
|
||
Stefano Palla
operator kamery (asystent)
|
||
Scilla Petita
operator kamery (asystent)
|
||
Giacomo Mele
operator kamery (pomoc techniczna)
|
||
Massimo Spina
operator kamery (pomoc techniczna)
|
||
Riccardo Pau
prowadzący ostrość
|
||
Giorgio Perluigi
prowadzący ostrość
|
||
Francesco Pintore
prowadzący ostrość
|
||
Alberto Torrecilla
prowadzący ostrość
|
||
Alessio Bramucci
oświetlenie
|
||
Marek Radolf
oświetlenie
|
||
Marco Contaldo
elektryk
|
||
Paolo Di Stefano
elektryk
|
||
Flavio Meloni
elektryk
|
||
Lorenzo Marconi
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Christoph Roth
producent efektów wizualnych
|
||
Greta Porrello
dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan García Camacho
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Nakamura
kolorysta
|
||
Gabor Agoston
menedżer obiektów zdjęciowych (Alpy)
|
||
Gianluca Barra
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Alice Biotti
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Mediolan)
|
||
Carlotta Bonelli
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Alpy)
|
||
Chiara Brambilla
menedżer obiektów zdjęciowych (Mediolan)
|
||
Giorgio De Dominicis
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Cecilia Durì
menedżer obiektów zdjęciowych (Mediolan)
|
||
Federico Notaro
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Mediolan)
|
||
Giulia Odoardi
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Piernicola Pinnola
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Astra Redler
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Elisabetta Tomasso
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Alfredo Visconti
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Gloria Zanette
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Alpy)
|
||
Mayank Badhwar
konsultant (marketing)
|
||
Emmanuelle Balestrieri
księgowy produkcji (Francja)
|
||
Lorenzo Cintio
księgowy (asystent)
|
||
Marzia Giamberini
księgowy
|
||
Nichola Kerr
księgowy (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Marilena La Ferrara
księgowy produkcji
|
||
Alessandro Xavier De Silva
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…