Old

6,3
3,3
Kolejny obraz M. Nighta Shyamalana, to opowieść o grupie ludzi, którzy zostali uwięzieni na tajemniczej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu.
Obsada
Reżyseria Ocena
M. Night Shyamalan
6,5
Ishana Shyamalan
(reżyser drugiej ekipy)
Tudor Jones
(asystent)
Pavel Ademir
(asystent)
Laura Lezama
(asystent)
Emma Petrakis
(asystent)
Alessia Seravalle
(asystent)
Gabriela Latorre
(asystent) (Dominikana)
Amalia Ramírez Atiles
(asystent) (Dominikana)
Patricia Pachy Ramírez
(asystent) (druga ekipa)
Darrin Brown
(asystent) (druga ekipa)
Scenariusz Ocena
M. Night Shyamalan
6,5
Pierre-Oscar Lévy
(powieść "Sandcastle")
Frederik Peeters
(powieść "Sandcastle")
Renetta G. Amador
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Producenci Ocena
Marc Bienstock
producent
Ashwin Rajan
producent
M. Night Shyamalan
producent
6,5
Steven Schneider
producent wykonawczy
John Bracamonte
kierownik produkcji (asystent)
Griffin Fenady
kierownik produkcji (asystent)
Diana Lantigua
kierownik produkcji (asystent)
Pedro Pablo
kierownik produkcji (asystent)
Taylor Morgan
koordynator produkcji
Alma Pichardo
koordynator produkcji
Catherine Wolf McGrath
współproducent
Aktorzy Ocena
Gael García Bernal
Guy
8,5
Vicky Krieps
Prisca
Rufus Sewell
Charles
7,1
Alex Wolff
Trent (lat 15)
5,0
Thomasin McKenzie
Maddox (lat 16)
Abbey Lee
Chrystal
9,0
Nikki Amuka-Bird
Patricia
3,5
Ken Leung
Jarin
7,0
Eliza Scanlen
Kara (lat 15)
Aaron Pierre
Mid-Sized Sedan
Embeth Davidtz
Dorosła Maddox
7,0
Emun Elliott
Dorosły Trent
6,0
Alexa Swinton
Maddox (lat 11)
Gustaf Hammarsten
Kierownik hotelu
Kathleen Chalfant
Agnes
Francesca Eastwood
Madrid
Nolan River
Trent (lat 6)
Luca Faustino Rodriguez
Trent (lat 11)
Mikaya Fisher
Kara (lat 11)
Kailen Jude
Idlib
M. Night Shyamalan
Hotelowy kierowca vana
6,5
Matthew Shear
Sidney
Daniel Ison
Greg Mitchel
Jeffrey Holsman
Pan Brody
Margaux Da Silva
Naukowiec
John Twohy
Agent CIA
Zdjęcia Ocena
Mike Gioulakis
(kierownik zdjęć)
6,0
Ian Seabrook
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
Stephanie Briones
(zdjęcia podwodne)
David William McDonald
(zdjęcia podwodne)
Manuel Manny Rivera
(główna pomoc techniczna)
Ben D. Griffith Jr.
(główna pomoc techniczna)
Lennys Carrero
(pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Trevor Gureckis
Jay Wadley
(muzyka dodatkowa)
Landon Knoblock
(asystent)
Kostiumy Ocena
Caroline Duncan
Behnood Javaherpour
Fanny Almonte
Charlie Duncan
Diana Gil
Wilson Paulino
Cindy Ramirez
Palma Ruiz
Sarah Bacot
(asystent)
Alina Julia
(nadzorca kostiumów)
Ary Matteazzi
(produkcja kostiumów) (asystent)
Montaż Ocena
Brett M. Reed
Ralph Jean-Pierre
(asystent)
Jeffrey Steinkamp
(asystent)
6,0
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Cristina Waltz
nadzorca charakteryzacji
Sabrina Wilson
nadzorca charakteryzacji (asystent)
Tony Gardner
projektant efektów specjalnych makijażu
7,0
Thomas Floutz
efekty specjalne makijażu
Bryan Christensen
efekty specjalne makijażu
Katie Middleton
efekty specjalne makijażu
Stephen Bettles
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
Michelle Diamantides
nadzorca stylizacji
Kristen Saia
główny stylista
Scenografia Ocena
Naaman Marshall
scenograf
8,0
Wilhem Perez
dyrektor artystyczny
Ico Abreu
dyrektor artystyczny (asystent)
Pamela Delgado
dyrektor artystyczny (asystent)
Ginna Ozuna
dyrektor artystyczny (asystent)
Karen Frick
dekorator wnętrz
Maria Laura Blanco
dekorator wnętrz (asystent)
Adria Mejia
dekorator wnętrz (asystent)
Tommy Rodriguez
projektant wnętrz
Nathan Carlson
projektant graficzny
Nicole Hernández Alvarado
koordynator konstrukcji
Sebastián Romero Cruz
koordynator konstrukcji
Gissel Rosario
koordynator konstrukcji
Ricardo Folch
główny architekt
Brick Mason
scenopis obrazkowy
George Heinsen
ilustrator
Robbie Duncan
główny rekwizytor
Ken Wills
główny rekwizytor
Brandon Russo
główny rekwizytor (Dominikana)
Elizabeth Luis
główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia)
David Leuw
główny rekwizytor (asystent)
Paul Healy
rekwizytor
Jefry Shebroe
rekwizytor
Héctor Lizardo Hernandez
rzeźbiarz
Geuris Berihuete Moreta
rzeźbiarz
Yoselyn Nuñez Sánchez
rzeźbiarz
Jesse Victor
malarz
Juan Suarez De Los Santos
malarz
Juan Suarez
malarz
Martin Arias Miyo
malarz
Maico Berroa
malarz
José Antonio Santana Castillo
stolarz (asystent)
Orodi Emilio Santana Martinez
stolarz
David Trainor
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
Dźwięk Ocena
Genny
nadzorca muzyki
Susan Jacobs
nadzorca muzyki
Christine H. Luethje
montaż muzyki
Sean Garnhart
projektant dźwięku
Sean Garnhart
nadzorujący montaż dźwięku
Chris Chae
montaż efektów dźwiękowych
Sean Garnhart
mikser ponownego nagrania
Skip Lievsay
mikser ponownego nagrania
8,0
Igor Nikolic
nadzorca imitacji
Don White
mikser imitacji
Vinny Alfano
operator postsynchronu
Michael Feuser
montaż postsynchronu
Jerrell Suelto
mikser postsynchronu
Jesse Dodd
mikser postsynchronu (dodatkowy)
Matthew Nicolay
mikser
Marco Vargas Garcia
mikser (druga ekipa) (dodatkowy)
Michael Feuser
montaż dialogów
Pablo Dali Bonnelly
dźwięk (asystent)
Kate Jesse
mikrofoniarz
Marco Vargas Garcia
mikrofoniarz
Efraín Rojas
mikrofoniarz (dodatkowy)
Efekty specjalne Ocena
Pozostała Ekipa Ocena
Douglas Aibel
dobór obsady
Valerie Daniella Hernandez Oloffson
dobór obsady
Matthew Glasner
dodatkowy dobór obsady
Valerie Daniella Hernandez Oloffson
dodatkowy dobór obsady
Deborah Maxwell Dion
dodatkowy dobór obsady (Los Angeles)
Bruce Winant
dobór głosu
Reinaldo Bisonó Bonnelly
menedżer obiektów zdjęciowych
Manny Siverio
koordynator kaskaderów
Alexa Marcigliano
kaskader dublujący: Eliza Scanlen
Roberto Lopez
układacz
Harry Albert
dyrektor techniczny
Jean-François Beaulieu
dyrektor techniczny
Kristen Drosinos
dyrektor techniczny
Dimitre Iliev
dyrektor techniczny
James Korenman
dyrektor techniczny
Travis Pinsonnault
nadzorca grafiki komputerowej
Craig Crawford
nadzorca efektów wizualnych
Jiwoong Kim
nadzorca efektów wizualnych
John Mangia
nadzorca efektów wizualnych
Cristin Pescosolido
nadzorca efektów wizualnych
Alan Precourt
nadzorca efektów wizualnych
Lance Ranzer
nadzorca efektów wizualnych
Sara Woomer
kierownik produkcji efektów wizualnych
Guy Botham
producent wykonawczy efektów wizualnych
Ryan Cunningham
producent wykonawczy efektów wizualnych
Rebecca West
producent wykonawczy efektów wizualnych
Jennifer Wessner
producent efektów wizualnych
Jeremy Beadell
producent efektów wizualnych
Robert Nicholas Dauphinais
nadzorca komponowania
Andreas Jablonka
nadzorca komponowania
Robert Liscombe
nadzorca komponowania
Stephanie Weaver
montaż efektów wizualnych
John DiMare
montaż efektów wizualnych
Jean-François Beaulieu
montaż efektów wizualnych (asystent)
Patrick Lundy
montaż efektów wizualnych (asystent)
Stephen Mann
efekty wizualne
Emily Austin Griswold
efekty wizualne
Sergio DiGirolamo
artysta matowy
Martin Boksar
artysta matowy
Maxwell Austin
zecer
Philip Ballard
zecer
Vincent Burt
zecer
Lauren Fernandez-Morrell
zecer
David J. Gutierrez
zecer
YoonHa Jung
zecer
Byeo Ri Kim
zecer
Jay Lalime
zecer
Evander Major
zecer
Ricardo Marmolejo
zecer
Alex Miller
zecer
Mike Pare
zecer
Nara Smith
zecer
Sarah Thomas
zecer
Peter Steffan
zecer
Clifton Askew
zecer (Los Angeles)
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…