FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Szukam tłumacza 6
Luiza

Witam serdecznie,
Mam problem,poszukuje kogoś kto za przyzwoita sume przetłumaczy mi film.
Film jest w wersji angielskiej z polskim lektorem i polskimi napisami,a ja potrzebuję napisy w języku niemieckim.
Znalazłam firme która tłumaczy filmy,ale ich cennik"powalił mnie"z nóg!!!

themasta

Witam!

Myślę, że mógłbym Ci pomóc. Ale najpierw chciałbym wiedzieć, co to za film i na kiedy miałoby to zostać zrobione.

Swoją drogą, nie próbowałaś szukać niemieckich napisów w internecie?

Elros

A nie potrzebujesz przypadkiem w języku włoskim? ;) szkoda.

Ale polecam też bazę zadajpytanie.pl, wśród tamtejszych ekspertów jest także tłumacz w wybranym języku.

Manna

> Adriano o 2007-07-12 16:33:22 napisał:
>
> A nie potrzebujesz przypadkiem w języku włoskim? ;) szkoda.
> Ale polecam też bazę zadajpytanie.pl, wśród tamtejszych ekspertów jest
> także logistyk – tłumacz w wybranym języku.

http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74896,2973526.html
To nie jest zarzut, to jest pytanie, czy slowo "logistyk" tez sie uzywa w tym znaczeniu, w jakim Ty go uzyles, czy to zwyczajna pomylka?

Elros

Chodziło mi o wszechstronność tych osób, tj. ich ukierunkowanie, ale najwidoczniej pisząc coś szybko i dla żartu (?) można być posądzonym o pomyłkę i taką właśnie zrobić.

Manna

Robiac poprawke odpowiedziales na moje pytanie :) Dziekuje,
Swoja droga o nic nikogo nie posadzalam. Zadalam pytanie, bo mnie ciekawia sprawy jezyka, znaczenia slow, to wszystko. No i nie pisalam ani szybko, ani dla zartu. Zwykle staram sie tak pisac, a mimo to czesto sie myle :) Dlatego wlasnie pytam.
:)

Elros

Ja akurat czasem – przeciwnie :) Czasem sarkazm jest ważniejszy od samej treści ;)

Proszę czekać…