Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Tom Hanks 4
Melman

Dwa razy z rzędu zdobył statuetke Oskara…( za rolę w filmach Filadelfia i Forest Gump)
Jest jedynym aktorem którego siedem filmów z rzędu zarobło ponad 100 milionów dolarów. Trafił dzięki temu do Księgi Rekordów Guinessa.
Zagrał m.in. w takich filmach jak Cast Away – Poza Światem, Filadelfia, Forrest Gump, Apollo 13, Szeregowiec Ryan, Zielona mila, Złap mnie, jeśli potrafisz, Terminal, Ladykillers, Kod da Vinci

sciema

Po prostu Hanks rules! Gra w świetnych filmach, z których chyba najlepszy to Forest Gump. I do tego normalny koles… zandych skandali itp. Cala swita z Hollywood mogłaby brac z niego przykład – Jak grac!

matt

tom hanks to ikona swiatowego kina; a Forrest Gump to najlepszy film jaki w zyciu widzialem

Grzegorz_Borowiecki

film byl naprawde swietny !

radosiewka

A ja jakoś nie przepadam za Tomem Hanksem, nie rozumiem czemu się nim tak zachwycacie. Z jego ról podobało mi się tylko jak zagrał w "terminalu" i w "Zielonej mili"

Proszę czekać…