HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Wracając do polityki, której rzekomo nienawidzę,.. 27
Adrenochrom

To skoro Walęsa był prezydentem to dlaczego Krzysztof Kononowicz nie mógłby nim być??? Czekam na rozsądne argumenty w tym szaleństwie.

ar23s

@Adrenochrom
Chyba ci się nudzi z zakładaniem tych tematów. Mam dla ciebie misję. Policz wszystkie jakie wyszły spod twojej ręki i podziel się z nami wynikiem.

Adrenochrom

@ar23s Zakladam tematy, bo walczę o prestiżową lokate na liście najbardziej aktywnych nolifów zacnego portalu FDB.pl :)

ZSGifMan

@Adrenochrom

Z tym Kononowiczem to średni żart, a Wałęsa jaki jest każdy wie, ale przynajmniej ma rodzinę, coś tam osiągnął i pomijam tą całą jego prezydenturę jako nieistotną w tej dyskusji, no a ten?


P.S.
Ale mógłby się w końcu przyznać i przeprosić Polaków, bo to jego stałe zaprzeczanie już dawno przestało być śmieszne.


Adrenochrom

@ZSGifMan Ale bez kitu z Konowicza byłby świetny poseł, a politycy razem z psychiatrami to chyba największe oszołomy :D

ZSGifMan

@Adrenochrom

Na tej Wiejskiej, to faktycznie jest jego poziom.


Adrenochrom

@ZSGifMan A propo marzeń: obejrzałbym mecz politycy vs. psychiatrzy :)

ZSGifMan

@Adrenochrom

Ja tych pierwszych bym chętnie zobaczył w kotle ze smołą.


Adrenochrom

@ZSGifMan A może w wannie kwasu?

ZSGifMan

@Adrenochrom

Wyobraź sobie taką imprezę: siedzisz przy suto zastawionym stole, wszystko jest na nim co tylko, wygodny fotel, popijasz zimne piwko, miła atmosfera, widok w dół na kotły ze smołą w głębokiej jaskini, oni w nich wolno sobie bulgoczą, a… Lucyfer się uśmiecha i pyta czy coś jeszcze, jakieś kolejne życzenia? XD


Adrenochrom

@ZSGifMan To byłoby zbyt piękne…

ZSGifMan

@Adrenochrom

Dlatego właśnie warto marzyć :)


KRCK

@ZSGifMan Wystarczy mi minimalizm i dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych. Nie jestem sadystą, a może…?

ZSGifMan

@KRCK

Minimalizm to nie marzenia, trzeba marzyć pełną piersią, a nie się ograniczać! ;p


Adrenochrom

@ZSGifMan Demokracja to rządy większości, a większość to idioci czyli rządzą nami idioci.

KRCK

@ZSGifMan :-) To zakrawałoby na rewolucję, a ona nie wróży niczego dobrego. Tak na marginesie, domyślam się, że piszecie z przymrużeniem, ale to symptomatyczne, że właśnie w taki sposób, tj. antyelitarnie. Te nastoje już się tlą w całej Europie, w najsłabszym z trzech centrów gospodarczych świata. Taka mała dygresja.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Rządzą nami oszuści, kłamcy i złodzieje, bo nikt z minimum honoru i poczuciem własnej godności nie idzie w politykę!




@KRCK

Nawet w przyrodzie występują cykliczne zmiany warunków, więc nie widzę problemu by się wreszcie pozbyć ciemiężycieli i wrzodów, które sącząc owoce racy szarych ludzi potem robią im coś dokładnie odwrotnego niż ci by chcieli. Nie było jeszcze takiej władzy, która by nie upadła! Nawet królom ścinano głowy, zabijano prezydentów… muszą wiedzieć ci , którzy zwą się wybrańcami narodów, że gniew ludu może ich dosięgnąć w każdej chwili, bo inaczej zupełnie wlezą nam na głowy ;p


Adrenochrom

@ZSGifMan Chyba zagłosuje na Biedronia dla jaj.

ZSGifMan

@Adrenochrom

To byłoby akurat dosyć nieodpowiedzialne zachowanie, bo chwila "zabawy" zaowocuje kilkoma latami kreciej roboty, głosować trzeba odpowiedzialnie i w przemyślany sposób, ale domyślam się, ze to tylko znowu żarty, więc ja zagłosuję na… Napoleona ;p


Adrenochrom

@ZSGifMan Co oznacza zwrot "krecia robota"?

ZSGifMan

@Adrenochrom

Krecia robota tu w znaczeniu, że sam sobie kuku duże zrobisz takim głosem, bo jak tamten zostanie wybrany, to narobi różnych dołków, w które prędzej czy później wpadniesz…
https://pl.wiktionary.org/wiki/krecia_robota


Adrenochrom

@ZSGifMan "Rodzaj żeński" – i wszystko jasne xD

ZSGifMan

@Adrenochrom

Ja bym powiedział, że nijaki, ale okej. Nijaki odnośnie adresata całej tej kreciej roboty.


Szczerosc

@Adrenochrom No i wróciliście do polityki na darmo, nie mając w sumie czegoś wartościowego do powiedzenia. :)

Adrenochrom

@Szczerosc Nie bądź taki nieszczery.

ZSGifMan

@Adrenochrom

          

Zostaw, nie ruszaj, niech leży.          


          

Adrenochrom

@ZSGifMan Zaraz zlecą się sępy?

ZSGifMan

@Adrenochrom

Od wczoraj już zgniło ;p


P.S.
Czasem jakieś przedziwne "reklamy" obserwuję się pojawiają, jak dzisiaj to z tym filmem. Najlepsze, że to link przez skrótowiec adresów, wiec może prowadzić do zainfekowanej strony – lepiej nie klikajcie!
     


Proszę czekać…