HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Czy opisy filmów nmają być prawdziwe czy według widzi mi się weryfikatora? 3
Lemiur

Sprawa dotyczy niejakiego „wietwia”. Poprawiłem błąd w opisie filmu Verónica (2017/II). Rzecz dotyczy tego, że jest w opisie „psychoterapeutka” a powinno być „psychoterapeuta” (rodzaju męskiego), co jest bardzo istotne dla treści filmu, gdyż (Spojler!) imię i nazwisko tego terapeuty to anagram imienia i nazwiska bohaterki filmu. A zatem rodzaj żeński tu nie pasuje.
Można się o tym dowiedzieć z treści filmu, który ten anagram wyjaśnia. Jeśli ktoś filmu nie oglądał, to przytaczam głęboką analizę filmu w tej oto recenzji (po angielsku):

https://taylorholmes.com/2019/01/13/the-movie-veronica-is-the-best-kind-of-mindjob/

Wietwia odbiera mi niesłusznie punkty. Informuję go o tym (ponad tydzień temu) w prywatnej wiadomości ale albo jej nie czyta, albo ma to w głębokim zadzie…
Jeżeli zatem w tym serwisie liczy się prawda w opisach to proponuję ten merytoryczny błąd, zgodnie z moją intencją, naprawić.

Grzegorz_Derebecki

@Lemiur napisałem do @wietwia na pewno wyjaśnimy te sprawę :)

Lemiur

@Grzegorz_Derebecki
Dziękuję za odzew i ruszenie sprawy. Jest to dla mnie istotne aby wiedzieć czy moje edycje w tym serwisie mają jakiś sens.

Aladyn

@Lemiur Wyślij jeszcze raz tę poprawkę i najlepiej wyjaśnij w treści, czego ona dotyczy.

Proszę czekać…