KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Mam napisy przerobione do bmp i co dalej? 4
kubanczyk

Przerobilem sobie napisy do idx, sub i plikow bmp programem "txt2VobSub" Jaki teraz powinien byc kolejny krok zeby polaczyc to z filmem i dzialalo na dvd stacjonarnym?

Pozdrawiam i dziekuje

lifemovie

Prawdopodobnie nikt Ci nie odpowie na tak sformułowane pytanie..

Beznickowy

Kurczę, czy Wy w ogóle śpicie? Chyba już nawet nie poszukuje koleś odpowiedzi. 2 lata ma ten temat :D Ale nie można powiedzieć, że nie próbowaliśmy mu pomóc, bo ja bym pomógł, ale nie o tej porze.

lifemovie

Co to jest za format bmp? Bo to chyba nie chodzi o obrazek? Formaty napisów to np. TMPlayer, MicroDVD, MPL2, itp. Wystarczy poczytać, chyba na Windowsie subedit potrafi konwertować.. Ja korzystam z tego: http://home.gna.org/subtitleeditor/

ps. Szukałem informacji o odtwarzaczach i trafiłem na to, co za łoś ze mnie potrafi być o 4 godzinie w nocy, że odpowiadam na post dwuletni.. Ale zaciekawiło mnie pytanie, trzeba przyznać, że jest niezwykle oryginalne. ;p

Barbarka88Rz

hahaha dobry jesteś lifemovie

Proszę czekać…