FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Dlaczego nie nalicza mi punktów? 12
Groosiek

Zauważyłem, że w moim profilu nie są naliczane punkty. Dodałem już kilka treści, ale wciąż mój dorobek punktowy wynosi zero. Gdzieś na forum przeczytałem, że aktualizacja punktowa następuje późnym wieczorem. Niestety u mnie wciąż od wczoraj nic się nie zmieniło. Proszę o wyjaśnienie.

BigGiantHead

Statystyki w profilach na razie nie działają ze względu na zmianę systemu dodawania treści. Twoje punkty są za to na bieżąco aktualizowane na stronie reputacji. http://fdb.pl/reputacja2.php

Groosiek

Będzie to jednak naprawione? Jeśli tak to kiedy?

Mort_Rainey

W najbiższym czasie:P

Timothy

ale potem normalnie te punkty zdobyte dodają się na profilu?

Anita_Nowakowska

Tak, jak zostanie naprawione, to informacja w profilu zostanie zaktualizowana.

Timothy

no to fajnie, wszystko gicior ;DD

caryca84

Żeby nie tworzyć nowego wątku, piszę tutaj. Czy to normalne, że jak dodaję opis, on zostaje sprawdzony i np. dziś dostałam za dwa 40 pkt., to limit mi się nie zwiększa? Nadal mam przekroczony i nic nie mogę dodawać. Nie pierwszy raz już tak mam, więc w końcu piszę.

Czechu

własny opis punktowany jest po 20 punktów, jak jest sprawdzony tego dnia którego został dodany to powinnaś otrzymać z powrotem możliwość dodania 1 treści:). Chyba, że to się zmieniło, bo aktualnie trwają prace nad nowym systemem dodawania i raczej treści nie będą odnawialne, więc możliwe, że już to zostało wprowadzone.:)

Piotr8211

obecnie jest trochę gorzej jak widzę zostały mi zaakceptowane punkty za film sprzed 2 dni ale punktów nie dodało by móc dodać kolejne filmy to osłabia dogonienie innych i opóźnia trochę , ponieważ nie zawsze jest czas na dodawanie filmów a gdy jest to nie można bo trzeba czekać jak zostaną dodane te bierzące jeszcze 2 dni temu było fajnie bo za wszczesniejsze dodawania oddawane były punkty dzięki czemu mozna było szybciej dodać nowe a teraz trza czekać i czekać to nie zniechęca to odpycha

A_Biel

Twój dzienny limit treści odnawia się tylko jeśli sprawdzone zostaną treści z dnia aktualnego. Sprawdzenie treści z dni poprzednich nie odnowi ci limitu. Zawsze tak było i nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Piotr8211

> Czechu o 2009-11-24 19:44 napisał:
> własny opis punktowany jest po 20 punktów, jak jest sprawdzony tego dnia którego
> został dodany to powinnaś otrzymać z powrotem możliwość dodania 1 treści:).
> Chyba, że to się zmieniło, bo aktualnie trwają prace nad nowym systemem
> dodawania i raczej treści nie będą odnawialne, więc możliwe, że już to zostało
> wprowadzone.:)

jak nie będą odnawialne to spowolni się dodawanie filmów bo ja np tylko czekam jak dodadzą coś mojego z dziś by móc dodawać nowe rzeczy a zapewne ruszy to dopiero po 23 jak co dzień a później w bardzo szybkim tempie gonie by jak najwięcej dodać a tu tylko 75 punktów i co więcej nic nie będzie można dodawać to nie było by zbyt miłe ale poczekam na zakończenie tego mam nadzieje że nie dojdzie do tego bo to zniechęci np. mnie do dodawania filmów.

Jankes

Najpierw szanowny kolego, to może zacząłbyś używać znaków interpunkcyjnych, bo czytać tego się nie da.

Proszę czekać…