Program TV

2019-06-18

Globalna zagłada

00:00, Scifi Universal

Zabij mnie glino

00:10, Kino Polska

Trans

00:15, HBO

Dobry sąsiad

00:55, HBO2

Gomorra: Odcinek 4x7

00:55, Cinemax

Człowiek roku

01:05, CBS Europa

Paradoks: Animalia 1x10

01:15, TVP Seriale

Krótki film o zabijaniu

01:20, Stopklatka TV

Zły Mikołaj

01:35, Cinemax 2

Ostatnia rzecz

01:40, Cinemax

Zmiana pasa

02:00, HBO

Paradoks: Tata 1x11

02:05, TVP Seriale

Anna Karenina

02:30, TVP Kultura

Like.Share.Follow.

02:30, HBO2

Wejście ninja

02:40, AMC

Fałszerz

02:50, FilmBox Premium

Amerykańskie pieszczochy

03:10, Cinemax 2

Bunt obcych

03:10, Filmbox Action

1985

03:10, Cinemax

Thelma i Louise

03:15, TVP 2

Miasto wichrów

03:15, CBS Europa

Euforia: Pilot 1x1

03:35, HBO3

Bez litości 2

04:00, HBO2

Danny Rose z Broadwayu

04:35, Cinemax

Powiązania

04:35, Cinemax 2

Mandie i skarb Czerokezów

04:45, FilmBox Family

48 godzin

06:00, Cinemax

Spacer po linie

06:00, HBO

Przebudzenie

06:00, Cinemax 2

Terminal

06:00, HBO3

Podejrzenie

06:00, TNT

Tak to się teraz robi

06:30, FilmBox Extra HD

Turek

06:55, Filmbox Action

Czerwone niebo

07:00, FilmBox Premium

Nasz Jake

07:35, Cinemax

Zorza polarna

07:45, Cinemax 2

Somalijscy piraci

08:05, HBO3

Detektyw Rock Slyde

08:10, FilmBox Extra HD

Wilczek

08:20, AMC

Pestka

08:25, Kino Polska

Piękny umysł

08:40, HBO2

Poszukiwany, poszukiwana

09:00, Polsat Film

Przeznaczone do likwidacji

09:00, Paramount Channel

Rio 2

09:50, HBO

Maska Zorro

10:05, AXN

Mały gliniarz

10:30, Filmbox Action

Czas patriotów

11:05, Cinemax 2

Octav

11:05, Cinemax

Tornado i zaklinacz koni z Kalahari

12:05, FilmBox Premium

Żandarm na emeryturze

12:20, CBS Europa

Ostatnia rzecz

12:45, Cinemax

Hot Shots!

12:55, CANAL+ Film

Tajne akta Roswell

13:00, CBS Action

Volta

13:05, CANAL+ Seriale

Czekolada

13:05, Cinemax 2

Angielski pacjent

13:30, HBO3

Serce, serduszko

14:05, Kino Polska

Dr Dolittle

14:15, CANAL+ Family

Zwykłe dni

14:15, Cinemax

Hot Shots 2

14:20, CANAL+ Film

Mandie i sekretny tunel

14:50, Filmbox Action

Imię kobiety

15:05, Cinemax 2

Nocna jazda

15:35, HBO2

Tarantella w drodze

15:35, Cinemax

Rust and Bone

16:10, HBO3

Alex i Emma

16:25, CBS Europa

Zorza polarna

16:45, Cinemax 2

Kraina lodu

16:55, HBO

Nasz Jake

16:55, Cinemax

Ta jedyna

17:55, CANAL+ Family

Tornado

18:10, AMC

Dwa w jednym

18:15, CBS Europa

Miss Hanoi

18:25, Cinemax

Wyprawa twardzieli

18:30, Cinemax 2

Nasiona destrukcji

19:00, CBS Action

Searching

19:15, HBO2

Ciało potrzebne na gwałt

19:30, Filmbox Action

Red Lights

20:00, Stopklatka TV

Ostatni portret

20:00, Cinemax

Niebezpieczna dzielnica

20:00, TV Puls

Pasażerowie

20:05, Polsat

Szymon Pustelnik

20:15, FilmBox ArtHouse

Truman Show

20:30, Cinemax 2

Poznaj moich rodziców

21:00, Polsat Film

0_1_0

21:00, Super Polsat

Zabójcze kłamstwa

21:00, Kino TV

Art of War - Zasady walki

21:00, CBS Europa

Twój ruch

21:00, FilmBox Premium

Anielska twarz

21:05, CANAL+ Family

Nieuchwytny

21:30, TVN

Ofiara amora

21:55, Tele 5

Nieustraszeni bracia Grimm

22:00, Scifi Universal

Ogród Luizy

22:10, Kino Polska

Uznany za niewinnego

22:10, TVN 7

Pulp Fiction

22:15, Cinemax 2

Zabójcy

22:15, AXN Black

Męskie sprawy

22:20, TVP Historia

Gomorra: Odcinek 4x7

22:20, Cinemax

Przypadek 39

22:25, Paramount Channel

Tropiciel

22:40, CBS Action

Dzieje grzechu

22:50, TVP Kultura

Straszny film 3

23:00, Kino TV

Cenny ładunek

23:00, TV6

Hostages

23:10, Cinemax

Sara

23:25, Polsat Film

Niebo

23:30, HBO2

Jak to się robi w Chicago

23:40, TVN Fabuła

Londyński bulwar

23:40, FilmBox Premium

Drużyna A

23:50, HBO

Kraj