Basia

@BASKA_1980

Aktywność

Ile czasu??? FDB.PL

Jednym słowem idziecie na łatwiznę. No przecież bez reżyserów,scenarzystów,obsady itp.filmy by nie istniały i by nie było do czego pisać recenzji. Panie Grzegorzu trzeba nająć więcej weryfikatorów,tych do "brudnej"roboty :-)))

Ile czasu??? FDB.PL

No nie…komu mam zapłacić,żeby zweryfikował moje dodane treści? :-))) A tak poważnie to od 19 maja czekam,czekam i czekam… Nie będę nic więcej dodawać… foch i już.

Miasto śmierci (2007)

Tylko 4 – Giną młode dziewczyny-to oczywiście jest straszne i nie powinno się tak dziać,ale film sam w sobie jest strasznie nudny.

Gol! (2005)

8/10 – Jak sam tytuł wskazuje,jest to film o piłce nożnej…ale nie tylko,bo także o miłości,przyjaźni i o tym jak marzenia się spełniają,jak warto w nie wierzyć i o nie walczyć. Nie jestem namiętnym kibicem futbolu,ale ten film bardzo mi się podobał i zachęcam do obejrzenia.

Ile czasu??? FDB.PL

Dziękuję za odpowiedz. I proszę o weryfikację :-)))

Ile czasu??? FDB.PL

Witam,witam i się pytam… :-))) Ile czasu mają weryfikatorzy na weryfikację dodawanych przez nas treści??? Może jest to gdzieś tu podane,ale nie ukrywam,że z mojego lenistwa nie chce mi się tego szukać.

Wimbledon (2004)

7/10 – Miła,sympatyczna komedia romantyczna na dobrym poziomie. Polecam na poprawę humoru w te deszczowe dni :-)))

Maciej Kozłowski nie żyje

Bardzo smutna wiadomość…lubiłam tego aktora :-(((

Punkty za aktywność. FDB.PL

Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi :-)))

Szukam dobrego filmu romantycznego FILMY

Polecam bardzo fajny,dość już stary film romantyczy "Ja cię kocham,a ty śpisz". I polecam bardzo piękny,wzruszający film "Szkoła uczuć",zakończenia nie mogę zdradzić,bo nie było by przyjemności z oglądania.

Proszę czekać…