film opowiada o ludzkiej tragedii. To dokument a nie Terminator IV… A może ty jesteś z tych brudasów co wysadzają samoloty i metro? Jeżeli tak to chętnie Ci skopię tyłek
(Część tej wypowiedzi została usunięta ze względu na wulgarne słownictwo)
Emocje – Polecam!!! Po obejrzeniu filmu wróciły emocje z tamtych dni. Chciałbym tylko dodać, że sprawcy wydarzeń z 11 września w pewnym sensie wciąż pozostają bezkarni. Zagrożenie wciąż jest obecne dopóki ktoś nie weźmie się wreszcie porządnie za tych ******… Jak dla mnie to w Polsce powinno być zero tolerancji dla tych fanatycznych *!!! Jak byłem licalistą to skinheadzi trochę czyścili ulice, teraz to jakby przygasło – a szkoda.
(Część tej wypowiedzi została usunięta ze względu na obraźliwe słownictwo)
Proszę czekać…