Filtruj oceny

Liczba filmów 4954


7

Źle się dzieje w El Royale 6.8

Siedmioro obcych sobie ludzi, z których każdy skrywa mroczną tajemnicę, spotyka się w El Royale, nie cieszącym się dobrą sławą, na wpół zrujnowanym hotelu nad jeziorem Tahoe, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. W ciągu jednej brzemiennej w skutki nocy każdy z nich stanie w obliczu szansy na odkupienie… zanim nie rozpęta się prawdziwe piekło.

4

Wojna światów 6.6

Gene Barry i Ann Robinson znajdują się pośród ludzi zwabionych do miejsca upadku tajemniczego „meteorytu”. Niestety, pasażerowie międzyplanetarnego bolidu nie byli pokojowo nastawieni. Podbój Ziemi właśnie się rozpoczął, a pojazdy Marsjan - unoszące się w powietrzu narzędzia zagłady o „łabędzich” kształtach, równie piękne co i przerażające, wyruszyły, by szerzyć zniszczenie.

4

Venom 7.0

Dziennikarz Eddie Brock zostaje przypadkowo zaatakowany przez pozaziemską formę życia zwaną Venom. Od teraz, żeby przeżyć mężczyzna musi egzystować z nim w symbiozie.

9

BoJack Horseman: Zakończony serial 5x12 9.0

Princess Carolyn dostaje nieoczekiwaną propozycję, ale tymczasem musi się zmierzyć z PR-owym kryzysem. Z pomocą Diane BoJack wreszcie stawia czoło konsekwencjom.

9

BoJack Horseman: Zakończyć ten serial 5x11 9.0

„Philbert” to prawdziwy hit, więc rozpoczynają się zdjęcia do jego drugiego sezonu. BoJack traci jednak kontakt z rzeczywistością, bo coraz bardziej pogrąża się w nałogu.

8

BoJack Horseman: Darmowy churro 5x6 8.0

BoJack wygłasza nad trumną mowę pogrzebową.

5

Wioska przeklętych 6.1

Spokojna nadmorska osada Midwich zostaje nawiedzona przez nieznaną, tajemniczą siłę. W dniu, w którym wszyscy mieszkańcy miasteczka z niewyjaśnionych przyczyn na kilka godzin tracą przytomność dziesięć kobiet zachodzi w ciążę. Po dziewięciu miesiącach na świat przychodzi dziewięcioro niezwykłych dzieci (dziesiąte umiera przy porodzie). Wszystkie mają jasne włosy i świetliste oczy emanujące niesamowitą mocą. Wkrótce w miasteczku zaczyna się seria wypadków i samobójstw.

6

Przybysze z przestrzeni kosmicznej 6.5

Na pustyni rozbija się statek kosmiczny, tworząc ogromny krater. Kilka godzin później zasypuje go lawina, ale przybyli w nim obcy przejmują ciała napotkanych ludzi, by zdobyć potrzebny sprzęt i naprawić swój pojazd. Wszystko odkrywa John Putnam, ale nikt nie chce wierzyć w jego opowieść.

6

Kler 7.7

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz, pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży, Trybus, jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule, który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

7

Dziedzictwo. Hereditary 6.3

Po śmierci matki, Annie z rodziną zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Tym bardziej przerażających, że należących do ich dziedzictwa.

7

BoJack Horseman: Koniec z pieskim życiem 5x2 7.0

Diane rozwodzi się z Peanutbutterem i wprowadza się do zaniedbanego mieszkania. Przepełnia ją melancholia, więc postanawia uciec od wszystkiego i wyjeżdża do Wietnamu.

7

BoJack Horseman: Scena z żarówką 5x1 7.0

Bojack ma złe przeczucia w związku z nowym serialem. Princess Carolyn odwiedza agencję adopcyjną. Todd chce się zaczepić na posadzie ciecia.

7

8

Manhunt: Stany Zjednoczone kontra Theodore J. Kaczynski 1x8 8.0

Tedowi nie udaje się doprowadzić do odrzucenia dowodów w jego sprawie. Fitz po raz ostatni próbuje go przekonać, aby przyznał się do winy.

8

Manhunt: Lincoln 1x7 8.5

Fitz i jego zespół muszą znaleźć wystarczające dowody, aby uzyskać nakaz aresztowania Teda, zanim pewien dziennikarz upubliczni nowe fakty o śledztwie FBI.

9

Zadzwoń do Saula: Niezła jazda 4x5 8.5

Jimmy wykorzystuje swoje cwaniactwo podczas handlu telefonami, Kim podejmuje pracę jako obrońca z urzędu, a Mike rozmawia ze specjalistą od wykopów.

8

Manhunt: Ted 1x6 7.5

W liście do brata Ted opowiada o ważnej postaci ze swojego dzieciństwa i gnębiącej go niezdolności do nawiązywania relacji.

7

Manhunt: Schron 1x5 7.5

David Kaczynski otrzymuje dobre wieści w sprawie śledztwa FBI dotyczącego jego brata, ale sprawy zmieniają obrót, gdy Davida odwiedza Fitz.

7

Manhunt: Publikuj albo giń 1x4 7.5

Unabomber obiecuje zaprzestać ataków, jeśli władze opublikują jego manifest. Podjęcie decyzji spada na prokurator generalną Janet Reno.

7

Manhunt: Owoc zatrutego drzewa 1x3 6.7

W 1995 r. nowa lingwistka pomaga Fitzowi i jego zespołowi w poszukiwaniu wskazówek. W 1997 r. Ted i Fitz omawiają swoje dokonania.

7

Manhunt: Czysta wodda 1x2 7.0

W 1995 r. Fitz musi stwierdzić, czy Unabomber jest w stanie spełnić groźbę wysadzenia samolotu odrzutowego. Po latach stają ze sobą twarzą w twarz.

7

Manhunt: UNABOM 1x1 7.3

W 1995 r. Jim Fitzgerald, profiler z FBI, dostaje propozycję dołączenia do jednostki ścigania, która ma zidentyfikować i aresztować terrorystę znanego jako Unabomber.

7

Manhunt 7.5

FBI ma niewiele tropów, a opinia publiczna panikuje. Czy pracujący nowymi metodami kryminolog pomoże schwytać niesławnego Unabombera?

8

Zadzwoń do Saula: Wypowiedź 4x4 8.0

Jimmy podejmuje nową pracę, aby pokazać Kim, że uporządkował swoje życie. Nacho bierze udział w strzelaninie. Mike szokuje podczas spotkania grupy wsparcia.

9

Zadzwoń do Saula: Coś pięknego 4x3 8.7

Ludzie Gusa urządzają Nachowi piekło na ziemi. Plan Jimmy’ego na zdobycie szybkiej kasy spala na panewce. Kim wraca do swoich spraw.

9

Zadzwoń do Saula: Oddychaj 4x2 8.7

Jimmy podkręca swój urok przed rozmową o pracę, Gus martwi się stanem Hectora Salamanci, a wściekła Kim wyładowuje się na Howardzie.

8

Zadzwoń do Saula: Dym 4x1 7.3

Jimmy próbuje się pogodzić z nagłą tragedią. Mike udaje się z misją zwiadowczą do firmy Madrigal. Nacho spotyka się z Juanem Bolsą.

8

Zimna wojna 6.8

Tym razem twórcy nagrodzonej Oscarem Idy przeniosą nas do lat 50. i 60. XX wieku, stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy. Na tym tle rozegra się historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Jednym z głównym bohaterów filmu będzie… muzyka, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

7

Mission: Impossible - Fallout 7.5

Ethan Hunt wraz ze swoim zespołem IMF musi uporać się z problemami, które wynikły po nieudanej misji.