Filtruj oceny

Liczba filmów 5042


6

Kryptonim U.N.C.L.E. 6.9

Lata 60. XX wieku, agent CIA oraz agent KGB łączą siły, żeby zinfiltrować i powstrzymać tajemniczą organizację, która próbuje zdobyć broń nuklearną. W tej misji pomaga im córka niemieckiego naukowca.

6

6

The Twilight Zone: Chosen 1x16 6.0

Pewnego mężczyznę, Vince'a Hansena (Jake Busey) zaczyna nachodzić dwójka misjonarzy, który twierdzą, że znają odpowiedzi na jego wszystkie problemy.

6

The Twilight Zone: To Protect and Serve 1x15 6.0

Idealistyczny policjant Eric Boggs (Usher) jest zdeterminowany, aby chronić prostytutkę Carlę (Samantha Becker) przed jej alfonsem.

6

The Twilight Zone: Upgrade 1x14 6.0

Annie MacIntosh (Susanna Thompson), kobieta narzekająca na swoją rodzinę, chciałaby zmian w swoim życiu. Niedługo potem odkryje, że jej życzenie się spełnia i kolejnych członków rodziny czeka "ulepszenie"...

6

The Twilight Zone: Harsh Mistress 1x13 6.0

Początkującemu muzykowi Coreyowi Williamsowi (Lukas Haas) wyraźnie brakuje talentu. Zmienia się to, gdy nabywa sławną gitarę z krwawą przeszłością.

6

The Twilight Zone: The Lineman: Part 2 1x12 6.0

Kontynuacja poprzedniego odcinka. Tyler Ward (Jeremy Piven) coraz śmielej korzysta ze swoich nowo nabytych mocy. Staje się coraz bogatszy, ale z drugiej strony powoli popada w obłęd i zatracenie.

6

The Twilight Zone: The Lineman 1x11 6.0

Zajmujący się naprawą linii telefonicznych, Tyler Ward (Jeremy Piven) zostaje porażony piorunem. Okazuje się, że nabył nadludzkie moce. Chce je wykorzystać do zyskania sympatii u koleżanki z pracy, Shannon, a także do innych celów.

5

The Twilight Zone: Azoth the Avenger Is a Friend of Mine 1x10 5.0

Craig Hansen (Rory Culkin), aby poradzić sobie z władczym ojcem, sprawia, że powołuje do życia fantastycznego bohatera, Azotha Mściciela (Patrick Warburton).

7

Spider-Man: Daleko od domu 6.9

Peter Parker wraz z klasą udaje się na wycieczkę po Europie. Wkrótce musi założyć kostium Spider-Mana i uchronić świat przed zagładą.

7

The Twilight Zone: The Pool Guy 1x9 7.0

Zajmujący się czyszczeniem basenów Ritchie Almares (Lou Diamond Phillips) zaczyna mieć koszmary, w których zostaje postrzelony przez tajemniczego mężczyznę.

5

The Twilight Zone: Dead Man's Eyes 1x8 5.0

Laurel Janus (Portia de Rossi), wdowa na skraju załamania nerwowego odkrywa, że okulary jej zamordowanego męża ujawniają ostatnie momenty życia mężczyzny. Laurel używając tego przedmiotu próbuje dociec kto jest mordercą.

6

The Twilight Zone: Time Lapse 1x7 6.0

Zack Walker (Ethan Embry) pracuje w szpitalu i ma niedługo się ożenić. Jego spokojne życie jednak zostaje przerwane, kiedy mężczyznazaczyna mieć coraz częstsze zaniki pamięci. Odkrywa, że jest nieświadomie zaangażowany w przygotowanie morderstwa...

6

The Twilight Zone: Night Route 1x6 6.0

Po tym jak pewna kobieta (Ione Skye) unika potrącenia przez samochód, zaczyna mieć wizje z dziwnym autobusem, który zdaje się, że ją śledzi. Dodatkowo zaczyna zapominać niektóre wydarzenia z jej życia...

6

The Twilight Zone: Cradle of Darkness 1x5 6.0

Andrea Collins (Katherine Heigl) bierze udział w misji, która polega na tym, że cofnie się w czasie do momentu narodzenia Hitlera, aby zapobiec wybuchowi II wojny światowej.

6

The Twilight Zone: Dream Lover 1x4 6.0

Twórca powieści graficznych Andrew Lomax (Adrian Pasdar), aby poradzić sobie z blokadą twórczą, wymyśla sobie wymarzoną kochankę, Sondrę (Shannon Elizabeth). Powoli jednak sytuacja zaczyna się komplikować.

7

Strefa mroku: Nightmare at 20,000 Feet 5x3 7.0

Bob Wilson (William Shatner), mężczyzna po załamaniu nerwowym ma odbyć podróż samolotem. W czasie lotu odkrywa, że na skrzydłach samolotu znajduje się potwór, który planuje zniszczyć samolot.

6

The Twilight Zone: Shades of Guilt 1x3 6.0

Do samochodu Matta McGreeveya (Vincent Ventresca) próbuje się dostać czarnoskóry mężczyzna. Jak się okazuje później mężczyzna ten zginął tamtej nocy, a McGreevey nękają wyrzuty sumienia. Do tego z jego ciałem zaczynają dziać się tajemnicze rzeczy.

7

The Twilight Zone: One Night at Mercy 1x2 7.0

Do doktora Jaya Fergusona (Tyler Christopher) trafia tajemniczy pacjent po próbie samobójczej. Twierdzi, że jest mityczną Śmiercią...

6

The Twilight Zone: Evergreen 1x1 6.0

Rodzice Jenny Winslow (Amber Tamblyn) przenoszą się do nietypowej społeczności, aby okiełznać nastoletni bunt młodzieńczy córki. Dziewczyna zaczyna poznawać dziwne reguły, które rządzą tą hermetyczną społecznością i ludźmi w niej żyjącymi.

7

Rocketman 6.5

Niezwykły, odważny musical o życiu i przełomowych chwilach w karierze sir Eltona Johna, jednej z największych gwiazd popu wszech czasów.

6