"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe zdjęcie Księżyca w Nowiu 0

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie promujące film Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu. Tym razem przedstawia ono wpatrzonych w siebie Edwarda Cullena (Robert Pattinson) i Bellę Swan (Kristen Stewart). Obraz pojawi się w kinach już 20 listopada br.

Księżyc w nowiu (2009)

Film Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu reżyserowany jest przez Chrisa Weitza. W rolach głównych ponownie występują aktorzy znani z pierwszej części: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Billy Burke i Ashley Greene. Poza nimi pojawią się również: Michael Sheen, Charlie Bewley i Dakota Fanning.

Fabuła przedstawia dalsze losy 17-letniej uczennicy Belli Swan, która związała się już z Edwardem Cullenem, tworzą bardzo szczęśliwą, choć niecodzienną parę. Ich romans trwa do dnia feralnych osiemnastych urodzin dziewczyny. Po tym wydarzeniu Cullenowie wyjeżdżają z miasta, zaś Edward porzuca ukochaną. Głęboko zraniona dziewczyna na długie miesiące popada w przygnębienie. Szczęśliwie przyjaciel Belli z dzieciństwa – Jacob – pomaga jej odzyskać równowagę. Młodzi czują do siebie coraz większą sympatię. Jednak Jacob również skrywa mroczną tajemnicę.

Poniżej zdjęcie:

Kadr z filmu Saga Kadr z filmu Saga

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…