Polski plakat Zabójczego ciała i Avatara 1

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma polskimi plakatami do filmów, które niedługo będą miały swoją premierę w naszym kraju. Postery powstały na zamówienie Imperial-Cinepix.

Zabójcze ciało

Na pierwszy plan wysuwają się postery z takich filmów jak Zabójcze ciało oraz Avatar Jamesa Camerona.

Plakat Zabójczego ciała nie zmusił naszych twórców do zbyt intensywnego myślenia, skopiowana została pokazywana dwa tygodnie temu hiszpańska wersja plakatu. Podobnie prezentują się pozostałem plakaty, w których zmieniono zagraniczne napisy na nasze rodzime ewentualnie zrobiono lekką korektę tła. No cóż pozostaje nam tylko czekać, aż w końcu kiedyś powstaną plakaty z których moglibyśmy być bardziej zadowoleni.

Pozostałe produkce, do których udostępniono plakaty to: Notorious, Adam, 500 dni miłości Alvin i wiewiórki 2 oraz Absolwentka.

Zapraszamy do obejrzenia plakatów

plakat filmu 500 dni miłościplakat filmu 500 dni miłościplakat filmu Absolwentkaplakat filmu Absolwentkaplakat filmu Alvin i wiewiórki 2plakat filmu Alvin i wiewiórki 2plakat filmu Zabójcze ciałoplakat filmu Zabójcze ciałoplakat filmu Notoriousplakat filmu Notoriousplakat filmu Avatarplakat filmu Avatarplakat filmu Adamplakat filmu Adam

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

No co za śmiecie z tego Imperiala dupowatego już nawet na plakacie wkleili date 25 grudnia. Plakat nielichy, ale może lichy dla ciebie, ale dlatego, że to teaser. A Meganka daje radę jak zwykle.

Arnkell

No cóż, Megan jak zwykle świetnie wygląda :)
Za to jestem zawiedziony plakatem Avatara – jakiś taki…………. lichy :/
Czekam na więcej… :)

Proszę czekać…