Tonight is the night.

Pełna wersja zwiastuna Opowieści Wigilijnej 0

Na początku małe sprostowanie, to o czym pisaliśmy kilka dni temu, to nie był zwiastun, tylko spot telewizyjny, więc w wersji znacznie skróconej. Teraz pojawił się pełny 2,5 minutowy trailer do nowego filmu Roberta Zemeckisa Opowieść wigilijna. Tę właśnie wersję zapowiedzi, tylko w 3D, mogli obejrzeć obecni na D23 Expo.

Zemeckis od jakiegoś już czasu tworzy animacje w technice motion capture. Dzięki tej technice jeden aktor może zagrać w jednym filmie kilka postaci, co szczególnie przyda się w Opowieści Wigilijnej, gdzie duchy będą podobne do samego Scrooge’a.

Pojawiła się także informacja, że światowa premiera odbędzie się w Londynie i będzie otwarta nie tylko dla VIPów, ale i dla zwykłej publiczności. Na premierze obecne będą gwiazdy, które w filmie występują: Jim Carrey, Colin Firth, Robin Wright, Bob Hoskins i oczywiście sam reżyser, Robert Zemeckis.

Kadr z filmu Opowieść WigilijnaKadr z filmu Opowieść Wigilijna

Najnowsza adaptacja klasycznej powieści Charlesa Dickensa o człowieku wziętym przez tajemnicze świąteczne istoty w specyficzną, wewnętrzną podróż. Duchy pokazują Scrooge’owi jakim był kiedyś człowiekiem, jakim jest teraz i co się z nim stanie jeśli dalej będzie postępował tak, jak do tej pory.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…