http://vimeo.com/mironkundzicz

Powstanie biografia Mötley Crüe 1

Reżyser Larry Charles (Borat) pracuje właśnie nad preprodukcją filmowej biografii zespołu Mötley Crüe The Dirt. Obraz powstanie na podstawie książki The Dirt: Confessions of the World's Most Notorious Rock Band wydanej w 2001 roku.

Scenariusz, oparty na wyżej wymienionej książce autorstwa Nikki'ego Sixx, Tommy'ego Lee, Micka Marsa i Vincea Neila, oraz pisarza Neila Straussa, napisze Rich Wilkes.

M?tley Cr?e / maximum-ink.comM?tley Cr?e / maximum-ink.com

Whiskey, gwiazdy porno, wypadki samochodowe, przedawkowanie i śmierć. Tak właśnie wygląda życie Mötley Crüe. Jest to najbardziej pijący, najtwardziej walczący, najbardziej przepełniony seksem i arogancki zespół na świecie. Ich wszystkie wybryki wpisały się już na stałe w historię rock 'n' rolla. Zawsze byli otoczeni najlepszymi dziewczynami, zaczynali najkrwawsze walki, brali narkotyki od największych handlarzy i zwiedzili wszystkie cele więzienne od Kalifornii do Japonii.

Na początku swojej kariery zdecydowali, że będą żyć ekstremalnie, bez żadnych hamulców. Od wszelkich wyśnionych fantazji, aż do najgorszych tragedii. Tommy ożenił się z dwoma symbolami seksu, Vince zabił kobietę, a jego córka zmarła na raka, Nikki przedawkował, powstał jednak z martwych, aby przedawkować następnego dnia, Mick zastrzelił kobietę i próbował powiesić swojego brata. To wszystko to jednak dopiero początek. Próbowali każdego narkotyku, jaki jest dostępny na Ziemi, pili każdy dostępny alkohol, ich życie było drogą wprost do piekła. Mötley Crüe pozostawili za sobą setki kobiet, dwa razy tyle zdemolowanych pokoi hotelowych, tysiące rozwalonych samochodów, znerwicowanych managerów i wielokrotnie połamane kości. Biznes muzyczny płacze za nimi do tej pory.

Film ma być kręcony w Los Angeles. Nie jest jeszcze znana dokłada data rozpoczęcia zdjęć.

Jeśli patrzeć na tą krótką historię zespołu, to film zapowiada się całkiem ciekawie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…