widoczny tu i tam. hasam.

Młodzi i Film w Niemczech 0

Międzynarodowy Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” już po raz drugi gościć będziena Europejskim Festiwalu Filmowym „dokumentART” w Neubrandenburgu.

W ramach wymiany programowej między festiwalami „Młodzi i Film” a „dokumentART” od 24 do 26 września w kinie CineStar w Neubrandenburgu pokazane zostaną filmy prezentowane i nagrodzone podczas tegorocznej edycji festiwalu w Koszalinie.

O imprezie informować będą media niemieckie i polskie. Organizatorzy wraz z młodymi polskimi twórcami spotkająsię podczas Festiwalu dokumentART z niemieckimi dziennikarzami na konferencji prasowej.

Szczegółowy program pokazów znajduje się w zakładce młode kinopolskiew Niemczech. Serdecznie zapraszamy na pokazy filmów, a tuż po nich spotkania z młodymi filmowcami polskimi:Anną Jadowską, Dariuszem Glazerem iAgnieszką Będkowską.

Partneremprogramu promocji polskiego kina w Niemczechjest Europejski Festiwal Filmowy dokumentART i Instytut Polski w Berlinie.

Impreza jest dofinansowywana ze środkówMinistra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Euroregionu Pomerania.

Logo Festiwalu Młodzi i FilmLogo Festiwalu Młodzi i Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…