"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Clooney mordercą - zobacz zdjęcie 0

W sieci pojawiło się dzisiaj pierwsze zdjęcie z filmu The American, w której główną rolę gra George Clooney. Reżyserem obrazu jest Anton Corbijn (Control) a całość jest ekranizacją powieści Bootha Martina pt. A Very Private Gentleman. Scenariusz napisał Rowan Joffe (28 dni później).

George Clooney

Głównym bohaterem filmu The American jest płatny zabójca (Clooney), który jest najlepszy w swoim fachu. Kiedy ginie jego kochanka postanawia wycofać się z zawodu. Z ostatnią misją wyjeżdża do malowniczego miasteczka we Włoszech. Mimo swojej niechęci do ludzi zaprzyjaźnia się z mieszkańcami niewielkiego miasteczka, w którym spędza wolny czas. Prowadzi ciekawe rozmowy z księdzem i zakochuje się w lokalnej piękności. To mocno komplikuje jego ostatnie zadanie. Na dodatek ktoś cały czas jest na jego tropie.

Musimy przyznać, iż Clooney w roli płatnego mordercy wygląda bardzo ciekawie.

George Clooney w filmie The AmericanGeorge Clooney w filmie The American

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Scarlett666

Oj, racja – a pomyśleć, że zaczynał w 'Powrocie zabójczych pomidorów'. Wiem, wiem, że się powtarzam, ale ja tego filmu po prostu nie mogę przeżyć ; ).

Generalnie Clooney im starszy tym lepszy. Z tego zdjęcia widać, że bohater przez niego grany to człowiek po przejściach, miotany emocjami i raczej nie do końca zdecydowany czy nacisnąć spust. Może być ciekawie.

Proszę czekać…