"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Co dalej z Moneyball? 1

Jeszcze kilka miesięcy na bieżąco informowaliśmy was o coraz to bardziej zaawansowanych pracach przy filmie Moneyball, który chciał nakręcić Steven Soderbergh. Po tym jednak jak studio Sony Pictures nie zgodziło się na wersję scenariusza zaproponowaną przez reżysera ten zrezygnował z projektu. Okazuje się jednak, iż Sony dalej chce nakręcić ten film.

Reżyser Marc Webb

Jak informują amerykańskie media aktualnie studio Sony Pictures usilnie poszukuje kogoś kto mógłby zastąpić Soderbergha na stanowisku reżysera filmu Moneyball. Na chwilę obecną Aaron Sorkin (Wojna Charliego Wilsona) pisze na nowo scenariusz.

Wśród potencjalnych nazwisk, jakie pojawiają się przy okazji tego projektu jedynie dwa są najbardziej prawdopodobne. Pierwszy z nich to Bennett Miller (reżyser Capote). Od kilku lat nie nakręcił żadnego filmu, bowiem zajmuje się pisaniem scenariusza do swojego wymarzonego projektu – obrazu pt. Foxcatcher.
Drugim reżyserem najbardziej prawdopodobnym jest Marc Webb, twórca tegorocznego niezależnego hitu pt. 500 dni miłości. Co prawda ten twórca ma w planach nakręcenie dwóch innych produkcji (Another Love Story oraz Jesus Christ Superstar) jednak obydwie nie wejdą szybko w fazę produkcji.

Z tego względu oboje są najbardziej prawdopodobnymi osobami jako reżyserzy filmu Moneyball.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…