Zdjęcia koncepcyjne z Fantastycznego pana Lisa 0

Pojawiły się zdjęcia koncepcyjne do animacji Fantastyczny Pan Lis. Autorem portretów jest Chris Appelhans. Film swoją światową premierę miał 14 października, natomiast w naszych kinach produkcja zawita dopiero w połowie kwietnia przyszłego roku.

Fantastyczny pan Lis

Za reżyserię odpowiada Wes Anderson.

Film opowiada historię przebiegłego lisa o imieniu Mr. Fox. Który wykrada farmerom kurczaki, kaczki i indyki. Trzej farmerzy: Boggis, Bunce i Bean, postanawiają pozbyć się uciążliwego złodzieja i wypowiadają mu wojnę. Stosując wiele skrajnych taktyk w celu ochrony ich inwentarza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć koncepcyjnych

Zdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan Lis

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

badguy

Mała uwaga. Często tu używany tu zwrot "zdjęcia koncepcyjne" jest od czapy i razi. Rysunki czy rendery ze zdjęciami nic mają wspólnego. Chyba najprościej i najpewniej używać ogólników "projekty", "koncepty". Można precyzyjniej, jeśli prace są w technikach rysunkowych albo malarskich to "ilustracje koncepcyjne", jeśli 3d "rendery koncepcyjne". Oryginalnym, trafnym zwrotem jest "production art", chociaż trochę trudnym do przetłumaczenia, może "projekty produkcyjne"?

Proszę czekać…