Zdjęcia koncepcyjne z Fantastycznego pana Lisa

Fantastyczny pan Lis

Pojawiły się zdjęcia koncepcyjne do animacji Fantastyczny Pan Lis. Autorem portretów jest Chris Appelhans. Film swoją światową premierę miał 14 października, natomiast w naszych kinach produkcja zawita dopiero w połowie kwietnia przyszłego roku.

Za reżyserię odpowiada Wes Anderson.

Film opowiada historię przebiegłego lisa o imieniu Mr. Fox. Który wykrada farmerom kurczaki, kaczki i indyki. Trzej farmerzy: Boggis, Bunce i Bean, postanawiają pozbyć się uciążliwego złodzieja i wypowiadają mu wojnę. Stosując wiele skrajnych taktyk w celu ochrony ich inwentarza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć koncepcyjnych

Zdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan LisZdjęcie koncepcyjne z filmu Fantastyczny pan Lis