Alicia w krainie czarów z dubbingiem? 1

Dystrybutor najnowszego dzieła Tima Burtona pod tytułem Alicja w krainie czarów, Forum Film, poinformował, że będzie dostępna wersja zdubbingowana i wersja z napisami. Tym samym rozwiewa wątpliwości kinomaniaków, którzy obawiali się tego, że będzie wersja tylko z dubbingiem.

Alicja w krainie czarów

Obraz będzie wyświetlany w 3D oraz na seansach 2D. Oczywiście będą również pokazy w kinach IMAX.

Alicja ma już 17 lat i nie pamięta podróży do Krainy Czarów. Jednak po 10 latach znów podąży za Białym Królikiem, spotka niesamowite stworzenia i odkryje swoje nowe zadanie: zakończyć krwawe rządy Królowej Kier.

Premiera Alicji w krainie czarów już 5 marca tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Metreszen

Ogólnie według mnie filmy z dubbingiem czy nawet z lektorem to nieporozumienie. Ścieżka oryginalna górą! ;)

candace

Jak można oglądać film z Deppem, nie słysząc jego głosu!!

Ronaldinho

Pewnie tam gdzie jest tylko jeden projektor 3D będzie tylko dubbing, jestem tego pewien. Więc cóż, nie pójdę do kina, jeśli u mnie w mieście zaoferują tylko dubbing. Ew. mogliby zrobić tak – seanse rano z dubbingiem, po południu z napisami.

Czudi

Widziałem zwiastun z dubbingiem i muszę powiedzieć, że straciłem ochotę na wizytę w kinie. Ta wiadomość daje nadzieje, że będę miał wybór:)
Niestety moje jedyne kino (Helios Rzeszów) już mnie zrobiło na dubbingu z Simsonami: przy rezerwacji zapewniali, że będzie oryginalna ścieżka dźwiękowa, a na miejscu…

Melman

I baardzo dobrze! :) Nie lubię dubbingowanych filmów.

Proszę czekać…