"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

RZA o swoim nowym filmie 0

Aktor, raper i producent muzyczny – RZA zdradził kulisy tego jak trafił do branży filmowej oraz podał kilka szczegółów swojego debiutu reżyserskiego. Przypomnijmy, iż będzie to film pt. The Man with the Iron Fist a w produkcję są również zaangażowani Eli Roth oraz Quentin Tarantino.

Aktor RZA

RZA poinformował, iż zainteresował się filmem po tym jak zadzwonił do niego Harvey Weinstein, który w krótkich słowach poinformował go, że chce, aby wystąpił w obrazie pt. Wykolejony. Od tego czasu były członek grupy Wu Tang Clan pokochał produkcję filmową.

Teraz przyszedł czas na debiut reżyserski. RZA napisał do niego scenariusz, który został dobrze oceniony przez Eli Rotha. Co więcej wiadomo, iż szlifu uczył go sam John Woo, który zdradzał mu kilka tajemnic tworzenia film akcji.

Obraz The Man with the Iron Fist ma być swoistym połączeniem kilku konwencji: spaghetti western, kung fu oraz nowoczesnych sztuk walki. Coś w stylu Kill Billa i Blade'a. Niestety nie dowiedzieliśmy się dokładnie, kto będzie głównym bohaterem obrazu.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…