http://vimeo.com/mironkundzicz

Gwiazdorski turysta 0

Hugh Jackman, Ewan McGregor i Michelle Williams dołączyli do obsady thrillera psychologicznego The Tourist.

Scenariusz, autorstwa Marka Bombacka (Godsend), Jasona Kellera i Patricka Marbera (Bliżej), opowiada historię doradcy podadkowego, który, podczas przechodzenie z jednej pracy do następnej, poznaje charyzmatycznego prawnika-kobieciarza, który prezentuje sobą to wszystko, czym chciałby być główny bohater. Prawnik wprowadza go w erotyczny świat seks klubów.

Ewan McGregor / starspage.comEwan McGregor / starspage.com

Produkcja filmu rozpocznie się 13 października w Nowym Jorku. Za kamerą stanie debiutant, Marcel Langenegger. Produkuje Fox. Niedługo powinno być też wiadomo, kto zajmie się dystrybucją filmu.

Hugh Jackman wystąpił między innymi w Kodzie dostępu. Ma na swoim koncie między innymi nagrodę dla Najlepszego Aktora na Film Critics Circle of Australia za film Królowie Erskineville.

Ewan McGregor to aktor znany z głównej roli w obrazie Trainspotting. Na Festiwalu Filmowym w Hollywood w 2001 roku zdobył nagrodę dla Aktora Roku.

Michelle Williams to młoda aktorka znana w Polsce z Oscarowego Tajemnica Brokeback Mountain. Była w tym roku nominowana do Oscara w kategori Najlepsza Drugoplanowa Rola Kobieca, właśnie za występ w filmie Anga Lee (Przyczajony tygrys, ukryty smok).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…