"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Szybcy i wściekli w Brazylii 0

Studio Universal Pictures w zeszłym miesiącu ogłosiło, że piąta część filmu Szybcy i wściekli będzie miała roboczy tytuł Fast Five. Poinformowano także, iż reżyserem obrazu będzie Justin Lin a w rolach głównych ponownie wystąpią: Vin Diesel i Paul Walker. Dzisiaj zaś pojawiła się informacja, że akcja toczyć się będzie w Brazylii.

Kadr z filmu Szybko i wściekle (2009)

Aktor Vin Diesel napisał na swoim profilu w Facebook:

Spotkałem się dzisiaj z Justinem Lin w sprawie Szybkich i wściekłych. Saga wciąż przyśpiesza, nowy film będzie połączeniem tego, co mogliście zobaczyć z nowym, odbędziemy ekscytującą podróż. Ekipa jest w drodze do Brazylii, aby przekonać się, jakie samochody pasowałyby do tamtejszego klimatu.

To ciekawa wiadomość zważywszy na to, iż akcja pierwszego filmu toczyła się w południowej Kalifornii, drugiego na Florydzie, trzeci film kręcono w Tokio a w czwartym powrócono do Kalifornii. Ekipa podróżowała, więc po całym świecie.

Według wstępnych informacji fabuła filmu ma dotyczyć pewnego znanego łowcy zbiegów, który zainteresuje się zbiegłym więźniem Domem Toretto.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MJ_MARTINO

Mam nadzieje ze nic przyszłej premiery nie opóźni ;D

Mark_Farrell

"To ciekawa wiadomość zważywszy na to, iż akcja pierwszego filmu toczyła się w południowej Kalifornii, drugiego na Florydzie, trzeci film kręcono w Tokio a w czwartym powrócono do Kalifornii. Ekipa podróżowała, więc po całym świecie."
No tak, to faktycznie cały świat :-) (Floryda, Kalifornia) i Tokio :-)

Proszę czekać…