"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Singer nie wyreżyseruje X-Men'ów 0

W dniu dzisiejszym oficjalne potwierdzono pojawiające się od jakiegoś czasu plotki o tym, iż Bryan Singer nie wyreżyseruje filmu X-Men: First Class. Artysta będzie jednak związany z projektem – zostanie producentem wykonawczym. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zajmie się reżyserią.

Reżyser Bryan Singer

Za główny powód decyzji o tym, iż reżyserią X-Men: First Class zajmie się, kto inny podaje się, że Bryan Singer jest już zaangażowany w produkcję filmu Jack the Giant Killer. Przez to praca na planie nowych X-Menów musiałaby się rozpocząć dopiero pod koniec 2010 roku. Studio nie chce, aż tyle czasu czekać.

Jak informuje Paramount planowana data premiery filmu X-Men: First Class to lato 2011 roku. Nieoficjalnie podaje się, że premiera może zostać przesunięta na jesień 2011 roku o ile nie uda się znaleźć dosyć szybko reżysera.

Fabuła nowego filmu ma koncentrować się na przedstawieniu początków szkoły mutantów. Dowiemy się jak poznali się Xavier i Magneto oraz tego jak uczyli się "żyć normalnie" takie postacie jak: Cyklop, Jean Grey, Angel, Beast czy Ice-Man.

Bohaterowie komiksu X-MenBohaterowie komiksu X-Men

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…