Pierwsi aktorzy w Diary of the Dead 0

W jedną z głównych ról w filmie George'a A. Romero pt. Diary of the Dead, wcieli się Shawn Roberts.

Znany 66-letni reżyser George A. Romero jest twórcą wielu horrorów. Największą popularność przyniosła mu seria filmów o żywych trupach, które sam wyreżyserował oraz napisał do nich scenariusz. Obrazy kolejno noszą tytuły: Noc żywych trupów, Świt żywych trupów, Dzień żywych trupów oraz Ziemia żywych trupów, która została nakręcona w 2005 roku.

George A. RomeroGeorge A. Romero

Kolejnym filmem opowiadającym o żywych trupach będzie Diary of the Dead. Scenariuszem do niego również zajmie się Romero. Fabuła filmu przedstawia się następująco: grupa studentów, którzy chcą nakręcić film o zombie wyruszają do lasu. Podczas ich wędrówki wybucha epidemia żywych trupów, na których się przypadkowo natykają. Teraz będą musieli stanąć z nimi do walki.

Cały film podobno ma być kręcony z perspektywy kamery, która będzie trzymana przez jednego ze studentów. Obraz ma być połączeniem Blair Witch Project i całej serii o żywych trupach.

W jedną z głównych ról w filmie wcieli się Shawn Roberts (Ziemia żywych trupów). A do niego prawdopodobnie mają jeszcze dołączyć Joshua Close (Egzorcyzmy Emily Rose), Michelle Morgan (Alien Fire), Joe Dinicol (Friday Night), Philip Riccio (Rent-a-Goalie) oraz Scott Wentworth (Elizabeth Rex).

Produkcja filmu już się rozpoczeła. Zdjęcia odbywają się w Toronto.

Obraz powstanie dla studiów Romero-Grunwald Productions i Artfire Films.

Kadr z filmu Dzień żywych trupów 2007Kadr z filmu Dzień żywych trupów 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…