"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sekretna scena w Iron Man 2 2

Już w najbliższy piątek na ekranach Polskich kin pojawi się film Iron Man 2. Tymczasem producenci i twórcy tej produkcji zachęcają wszystkich fanów do obejrzenia napisów końcowych oraz ujrzenia sekretnej sceny, która znajduje się po nich. Musimy przyznać, iż warto zaczekać.

Kadr z filmu Iron Man 2 (2010)

UWAGA: Czytając dalej zapoznasz się z fabułą dodatkowej sceny.

Jeśli jednak chcecie dowiedzieć się jak wygląda bonusowa scena zapraszamy do dalszego czytania. Tych, których to nie interesuje zachęcamy do odwiedzenia kin. Iron Man 2 pojawi się na ekranach polskich kin już za 2 dni.

Kadr z filmu Iron Man 2Kadr z filmu Iron Man 2

SPOILER:

Jak twierdzi jeden z amerykańskich serwisów filmowych bonusowa scena tym razem będzie związana z fabułą jak dzieje się w filmie Iron Man 2. Otóż w 2/3 akcji filmu agent SHIELD Coulson (w tej roli ponownie Clark Gregg) otrzymuje rozkaz opuszczenia Tony’ego Starka i udanie się do Nowego Meksyku. W dalszej fabule nie ma już nic o tym mowy.

Bonusowa scena rozpoczyna się po zakończeniu napisów końcowych. Widzimy czarny samochód poruszający się szybko wzbijający tumany kurzu. Jedzie on gdzieś na pustyni, widzimy zbliżenie tablicy rejestracyjnej (8RE 2Z1) i zdajemy sobie sprawę, iż jesteśmy w stanie Nowy Meksyk. Pojazd dojeżdża do ogromnego krateru. Następuje zbliżenie na osobę siedzącą w pojeździe i uświadamiamy sobie, iż w niej siedzi agent Coulson. Wysiada z samochodu, patrzy w dół krateru. Widzi, że w środku znajduje się wiele pojazdów i pracowników usilnie coś wycinających. Odbiera telefon mówiąc do osoby po drugiej stronie linii: "Proszę Pana, znaleźliśmy to".
Następuje zbliżenie na wnętrze krateru tak byśmy mogli zobaczyć, co odnaleziono. Ukazuje nam się młot Thora wystający z ziemi.

Podobno scena robi niesamowite wrażenie. Czy to nie wspaniały pomysł na promocje innego filmu?

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…