"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sucker Punch 3D także w IMAX 0

IMAX Corporation i studia Warner Bros Pictures, Legendary Pictures ogłosiły, iż podpisały umowę o wzajemnej współpracy. Przy tej okazji ogłoszono, iż najnowsza produkcja Zacka Snydera pt. Sucker Punch 3D pojawi się także w kinach IMAX. Przypomnijmy, iż film ten zadebiutuje na ekranach kin 25 marca 2011 roku.

Kino IMAX

Umowa pomiędzy studiami a IMAX Corporation jest częścią szerszego porozumienia, dzięki któremu aż 25 produkcji filmowych w ciągu najbliższych trzech i pół roku (do 2013 roku) będzie mogło zadebiutować w kinach IMAX. Wszystkie produkcje w tych kinach będą wyświetlane w wersjach cyfrowych z jakością dźwięku The IMAX Experience z technologii IMAX DMR.

Fabuła Sucker Punch została osadzona w latach 50-tych i opowiada historię młodej dziewczyny, która zostaje umieszczona przez swojego okrutnego ojczyma w zakładzie psychiatrycznym, gdzie oczekuje na zabieg lobotomii. Aby uciec z zakładu, Baby Doll (Emily Browning) ucieka do stworzonej przez siebie alternatywnej rzeczywistości. Aby jednak tego dokonać musi zdobyć pięć tajemniczych rzeczy.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…