Zapowiedź Ucznia Czarnoksiężnika 0

Pojawił się drugi, oficjalny zwiastun najnowszego filmu Jona Turteltauba (Skarb Narodów) pt. Uczeń Czarnoksiężnika. Producentem filmu jest Jerry Bruckheimer, a w głównych rolach występują: Nicolas Cage, Jay Baruchel, Alfred Molina, Teresa Palmer, Monica Bellucci i Toby Kebbell. Całość powstaje dla Studia Disney.

Uczeń Czarnoksiężnika

Głównym bohaterem jest czarodziej Balthazar Blake (Cage). Jest to mistrz współczesnej magii, który mieszka na Manhattanie. Coraz trudniej mu się pracuje, więc postanawia zatrudnić młodego chłopaka (Baruchel), aby pomógł mu strzec miasta przed zagrożeniem płynącym ze strony złego czarnoksiężnika, Maxima Horatha (Molina). Ta nietypowa para stanie do walki z mrocznymi siłami chcącymi zniszczyć Ziemię.

Premiera tej produkcji w Polsce zapowiedziana jest na 30 lipca 2010 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MJ_MARTINO

Wreszcie będzie jakiś fajny film z dużą ilością magii ;D
Pozycja na którą czekam tak samo jak i na Ostatni władca wiatru ;D
Mam nadzieje że nie jestem za stary na takie filmy ;p

Machel

Jerry, Jerry, Jerry…Kino rozrywkowe bez Ciebie nie będzie już takie…rozrywkowe :)
Klasyczna masówka Jerryego Bruckheimer’a, który jak widać pracuje ostatnio na pełnych obrotach. Najpierw Książę Persji, a w połowie wakacji Uczeń Czarnoksiężnika. Bruckheimer’owi można zarzucić, że nie łapie się za nierentowne produkcje (chociaż i nad tym możnaby podebatować), ale ten facet w moim mniemaniu podtrzymuje magie kina przy życiu :)
Kręci te swoje wielkie błyszczące filmy od lat, a nadal przyciąga do kin miliony widzów. To się nazywa rozrywka pełną gębą. Można mówić, że są to obrazy płaskie, infantylne i bezduszne, ale tak mówią (tu pozwolę sobie zacytować Michaela Bay’a) "ludzie bez wyobraźni" :)
Zwiastun smakowity jak truskawki ze śmietana.

Proszę czekać…