Obejrzyj Batman: City of Scars 1

Pojawił się nowy fanowski film krótkometrażowy opowiadający o Batmanie pt. City of Scars. 30 minutowy film opowiada o Batmanie, który przekroczył swoją psychologiczną granicę i skupia się na zemście i niszczeniu wszystkiego co stanie mu na drodze.

City of Scars

Reżyserią i scenariuszem zajął się Aaron Schoenke. Film był kręcony przez 21 dni kamerami HD. Budżet zamknął się w 27 tysiącach dolarów.

Kiedy Joker ucieka z Arkham i morduje rodziców młodego chłopaka, Batman przypomina sobie co czuł, gdy jako dziecko odczuwał ten sam ból. Przekracza granicę i dochodzi do miejsca, w którym całkowicie skupia się na zemście i niszczeniu wszystkiego co stanie mu na drodze. W końcu Batman musi spojrzeć na psychologiczny profil własnego umysłu, aby rozwiązać zagadkę…

Jak Wam się podoba fanowski film?

OBEJRZYJ

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Domiik Nolan 2010-06-20

Ten kostium jakos mi nie lezy…Wiem ze taka byłą koncepcja ale mimo wszystko… tak samo jak aktor grajacy batmana reszta jest ok:)

Tomek Metreszen 2010-06-19

Kupić słownik ortograficzny ;p

Asmodeusz 2010-06-19

widziałem kilka wcześniejszych tego typu filmikow i prezentowało się to naprawdę przyzwoicie, ciekawe co mogli by osiągnąć z prawdziwym budrzetem

Proszę czekać…